Krepšelis0
 • Jūsų krepšelis tuščias!

  20%
 • USP Labs Modern BCAA+ - 30 porcijų (535 g.)
Atsiskaitykite grynais arba kortele pristatymo metu.
DPD Pickup Pristatymas į DPD Pickup - tik 1.99€

Pristatymas į DPD Pickup siuntų terminalus arba taškus galimas tik siuntoms iki 20 kg, maks. matmenys: 36 x 43 x 61 cm.


Pristatome visoje Europoje.
Pinigų grąžinimo garantija.
Užsakymai priimami 24/7.

USP Labs Modern BCAA+ - 30 porcijų (535 g.)

BCAA santykiu 8:1:1.

Papildytos kitomis amino rūgštimis.

Įvertinimas:

Prekės kodas: Modern BCAA 535g

 • Gamintojas: USP LABS
 • USP LABS
 • Prieinamumas:
 • Turime

  Radote pigiau? Susisiekite. Sumažinsime kainą dar labiau.
Sblizingas
 • 27.99 €

 • 34.90 €

 • Be PVM: 23.13 €
pristatymo informacijaŠią prekę pristatysime per 1-2 d.d.

Nurodytas pristatymo terminas produkto aprašyme yra preliminarus ir taikomas tik siunčiant Lietuvoje. Prekių pristatymo terminai netaikomi tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą arba išimtiniais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Plačiau apie pristatymo sąlygas skaitykite čia

Nemokamas pristatymas perkant virš 79 € (iki 20 kg).

Modern BCAA+ sukurtas remiantis šiomis taisyklėmis:

 

 > BCAA Ratio formulavimas turi remtis mTOR aktyvacija;
 > ultra-micronizacija;
 > švarus mišinys;
 > jokių netikrų spalvų;
 > natūralus, gaivinantis skonis.
 
Jei niekada negirdėjote apie mTOR (ir netgi, jeigu kažką esate girdėję), įdėmiai paklausykite - tai aukščiausiai vertinama anabolinė proteinų sintezė žinoma žmonijai. Ir, yra galimybė, jog taip ir nepriartėsite prie maksimalių galimų šio produkto galimybių. mTOR yra atsakinga už platų spektrą fiziologinių ir metabolinių funkcijų, vykstančių keliolikoje ląstelių tipų, įskaitant ir riebalų bei raumenų ląsteles.

 

Tarp visų mTOR funkcijų yra ir atsakomybė už hipertrofinį augimą (pavyzdžiui, auganti raumenų masė), proteinų sintezė ir audinių morfogenezė.
Rezultate, junginiai, kuriuos pasiekia mTOR, būna matomumo lauke tam tikrą laiko tarpą.

Įvairūs tyrimai teigia, jog amino rūgštys yra pajėgios tiesiogiai reguliuoti mTOR trajektoriją raumenų skelete, įskaitant ir galimybę, jog jie aktyvuoja keletą kitų signalinių ląstelių elementų insulino/augimo faktoriaus trajektorijoje. 
Leucinas yra pradžia, bet... Kitais žodžiais tariant, leucinas yra pradžia, bet turi būti paminėta, jog kiti du BCAA – izoleucinas ir valinas, taip pat turi dalyvauti procese, siekiant maksimizuoti rezultatus. 
8-1-1 BCAA proporcija Turint minty tai, kas aukščiau išdėstyta, mes formulavome USPlabs Modern BCAA™su 8-1-1 leucino-izoleucino-valino proporcija. Duomenys rodo, jog tiktai leucinas ir tos kitos amino rūgštys, struktūriškai susijusios su leucinu, yra atsakingos už mTOR prieaugį paprastai tariant – reikalingą BCAA papildymui. Tai  garantuojame du dalykus:

Dvigubos ar dar didesnės dozės nėra būtinos, nes mes jau padvigubinome ingridiento, tiesiogiai atsakingo už proteino apyvartą ir sintezę, dozę.
Konkurencija tarp amino rūgščių nesumažins leucino lygmens tiek, kad būtų įtakojamas mTOR reguliavimas.
 
Paprastai tariant, 2:1:1 ir 4:1:1 proporcijos, nėra optimalios mTOR trajektorijos aktyvacijai ir proteinų sintezės aktyvacija yra su tuo susijusi.


Kaip žinote, dauguma žmonių dvigubina, trigubina ar net keturgubina BCAA dozes tendencingai 2:1:1 ir 4:1:1, norėdami geresnių rezultatų. Atkreipiant dėmesį į faktą, jog labiausiai tikėtina amino rūgštis, atsakinga už poveikį raumenų skeletui, yra leucinas, mūsų pateikta 8:1:1 koncentracija panaikina poreikį didinti doziruotes. Tokia formulė yra įvairiapusiškai naudinga ir efektyviai sukuria milžinišką vertę. 

Kitas svarbus aspektas – amino rūgščių transportavimas ir metabolizmas. Visos trys šakotosios grandinės amino rūgštys – leucinas, izoleucinas ir valinas – varžosi dėl tos pačios transportavimo sistemos, ko pasekoje, didelė koncentracija kitų dviejų amino rūgščių gali sumažinti leucino lygį. 

USPlabs Modern BCAA - nuostabaus BCAA produkto, sukurtas tiems, kas supranta tikrąją BCAA vertę.


Amino rūgščių kompleksas miltelių formoje (BCAA santykiu 8:1:1 su kitomis amino rūgštimis, tokiomis kaip: L-alaninas, taurinas, glicinas, L-lizino hidrochloridas, L-alanil-L-glutaminas)

 

GRYNASIS KIEKIS: 535,5g (30 porcijų)
 

VARTOJIMAS: Vartojant kaip maisto papildą, sumaišykite 1 porciją (2 samteliai) su 400 ml vandens ir gerai suplakite apie 30 sekundžių. Gurkšnokite per treniruotę. Papildoma porcija gali būti suvartota iš karto po treniruotės ar bet kuriuo, jūsų pageidaujamu laiku. Labai šalto vandens nepatartina vartoti dėl to, kad tai gali įtakoti prastesnį tirpumą ir paskatinti putojimą.
 
MAISTINĖ VERTĖ PORCIJOJE (2 samteliuose - 17,85 g.):
Natrio 120 mg
Kalio 100 mg    (5% RMV)
Patentuotas mišinys 15 g
   (8:1:1 BCAA+ mišinys (mikronizuoti L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas), L-alaninas, taurinas, glicinas, L-lizino hidrochloridas, L-alanil-L-glutaminas (Sustamine™)).
Elektrolitų mišinys 654 mg
   (Natrio citratas, kalio chloridas)
RMV - referencinė maistinė vertė
 
SUDEDAMOSIOS DALYS: Patentuotas mišinys ((mikronizuotas l-leucinas, mikronizuotas l-izoleucinas, mikronizuotas l-valinas, mikronizuotas l-alaninas, mikronizuotas taurinas, mikronizuotas glicinas, mikronizuotas l-lizino hidrochloridas, mikronizuotas l-alanil-l-glutaminas (Sustamine™)), natrio chloridas, kalio chloridas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, natūralios ir dirbtinės kvapiosios medžiagos, saldiklis sukralozė, lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio dioksidas.
 
ĮSPĖJIMAI: Produktas skirtas vartoti sveikiems 18 metų ir vyresniems asmenims. Besilaukiančios ar maitinančios motinos negali vartoti produkto. Nutraukite vartojimą ir pasikonsultuokite su mediku, jei atsiras nepageidaujamų pojūčių. Neviršykite rekomenduojamos paros normos. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Nevartokite, jei įsigyta pakuote pažeista. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.
 
LAIKYMAS: Laikyti sausoje, vėsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.
 
GAMINTOJAS: USPLabs, LLC (Dallas, Texas 75220).

 

Rašyti atsiliepimą
Blogas           Geras