pristatymas visoje Lietuvoje ir EuropojePristatymas visoje Lietuvoje ir Europoje
uzsakymai priimami 24/7Užsakymai priimami 24/7
|
Kalba Lietuviu  English
  informacija telefonuPagalba ir informacija tel.: +37065909477 (I-VII 10:00-19:00) 

  • DPD

USP LABS

  • USP Labs Jack 3D oficialus reklaminis skydelis
  •  
  • USP Labs – tai išskirtinumu, inovacija bei naujovėmis sužavėjusi pasaulį kompanija. Kas labiausiai stebina, tai, jog gamintojas remiasi savo mokslininkais bei tyrinėtojais, kurie stengiasi nuolat atrasti kažko naujo, tobulinti sudėtis bei įvairias formules, o produktų veiksmingumo testai atliekami tik su realiais sportininkais, dar juos prieš išleidžiant į rinką. To pasekoje USP Labs gali pasiūlyti netik užtikrintą kokybę, bet ir papildų saugumą bei naują patirtį nuolatiniams maisto papildų vartotojams, priklausomai nuo produkto!
  •  
Rikiuoti:
Rodyti:
USP Labs Modern BCAA+ - 30 porcijų (535 g.)
Modern BCAA Amino rūgščių kompleksas miltelių formoje (BCAA santykiu 8:1:1 su kitomis amino rūgštimis, tokiomis kaip: L-alaninas, taurinas, glicinas, L-lizino hidrochloridas, L-alanil-L-glutaminas) USP Labs Modern BCAA sukurtas remiantis šiomis taisyklėmis:  > BCAA Ratio formulavimas turi remtis mTOR aktyvacija;  > ul..
37.90 €
USP LABS
USP Labs Modern Creatine - 30 porcijų (186 g.)
Modern Creatine KREATINO KOMPLEKSAS MILTELIŲ FORMOJE   Pakeiskite žaidimo taisykles su naujuoju USP Labs Modern Creatine! Tai ultrakoncentruotas bevandenis išgrynintas kreatino produktas, taip pat savo sudėtyje turintis ir Betaino. Betainas, kaip teigia daugelis specialistų, gali ženkliai padidinti organizmo gebėjimą natūraliai gamintis pačiam kreatiną,..
-28%
15.90 € 22.00 €
3 atsiliepimai.

Išparduota

USP LABS
USP Labs plaktuvė 3 in 1 - 740 ml
USP Labs plaktuvė 3 in 1 - tai universali plaktuvė, su kuria galėsite plakti netik kokteilius, tačiau dėti tabletes/kapsules bei miltelius vienu metu. Pasižymi didele talpa, nepaprastai gerai ir greitai suplaks bet kurį kokteilį.   Plaktuvės privalumai: - Didelė talpa - 740 ml; - Labai gerai ir greitai suplaka; - Tablečių/kapsulių bei miltelių dėtuvė. ..
8.40 €

Išparduota

USP LABS
USP Labs Modern BCAA + Jack 3D Advanced (sutaupote 3.00 €) + nemokamas pristatymas
Jack 3D Advanced Maisto produktas milteline forma   USP Labs Jack 3D - Tai nauja, legali EU versija niekuo nenusileidžianti savo pirmtakui.   Jack 3D jau daugelį metų yra vienas perkamiausių prieštreniruotinių produktų visų, net ir garsiausių pasaulio atletų. Tai maisto papildas turintis kuo pasigirti. Gamintojas sudėtyje naud..
-4%
72.80 € 75.80 €

Išparduota

USP LABS
USP Labs Jack3D Advanced - 45 porcijos (248 g.)
JACK 3D ADVANCED - TAI UNIKALUS PATENTUOTAS RECEPTAS, SUTEIKIANTIS NEPRILYGSTAMĄ POVEIKĮ   Jack 3D Advanced prieštreniruotinis stimuliantas jau daugelį metų iš eilės yra pripažįstamas kaip vienas populiariausių savo klasėje. Nusiteikite kitokio lygio treniruotėms - daug aukštesnio intensyvumo ir iki mak..
37.90 €
1 atsiliepimai.

Išparduota

USP LABS