Maisto papildai sportui internetu. Užsakymai priimami 24/7
|
Kalba Lietuviu  English
  Pagalba ir informacija tel.: +37065909477 (I-VII 10:00-19:00)  

  • PICKUP

Ultimate Nutrition

  • Ultimate Nutrition oficialus reklaminis skydelis
  •  
  • Ultimate Nutrition maisto papildai pasižymi begalo aukšta kokybe. Jungtinėse Amerikos Valstijose šis gamintojas turi begalę gerų atsiliepimų iš pačių geriausių sportininkų. Ultimate Nutrition savo produkcijai naudoja tik aukščiausios klasės žaliavas bei priedus, ko rezultatas ypatingai aukšta papildų kokybė bei išskirtinai efektyvus veiksmingumas.
  •  
Rikiuoti:
Rodyti:
Ultimate Nutrition Shaker CUP plaktuvė - 600 ml.
Ultimate Nutrition Shaker CUP - didelės talpos plaktuvė, su užsukama kapsulių/tablečių dėtuve. Beprotiškai puikiai suplaka bet kokį kokteilį! ..
4.90 €

Išparduota

Ultimate Nutrition
Ultimate Bulgarian Tribulus 90 caps
  KUOM ULTIMATE BULGARIAN TRIBULUS YRA KITOKS?   Bulgariškasis Tribulus Terrestris turi skirtingą cheminę struktūrą, lyginant su kitose šalyse augančiais augalais. Ultimate Nutrition patentuotas Bulgarian Tribulus savo sudėtyje turi daugiau nei 45% natūraliai randamų pačių veiksmingiausių steroidinių furastan..
23.00 €
1 atsiliepimai.

Išparduota

Ultimate Nutrition
Ultimate Nutrition L-Carnitine USP - 24 porcijos (355 ml.)
Ultimate Carnitine Liquid L-Karnitinas skytoje formoje   Ultimate Carnitine Liquid - tai karnitinas įvertintas USP ženklu (gryniausias pasaulyje L – Karnitinas). Carnitine liquid sudėtyje yra net 1000 mg gryniausio pasaulyje L-Karnitino, kurio dozė yra laikoma labai efektyvi ir saugi. USP ženklu įvertintas L-Karnitinas yra daug kartų efektyvesnis, nei di..
17.99 €
1 atsiliepimai.

Išparduota

Ultimate Nutrition
Ultimate Inosine - 50 porcijų  (100 kaps.)
1000 mg inozino vienoje porcijoje.   Ultimate Inosine Maisto papildas kapsulių pavidalu     Ultimate Inosine - tai produktas, išgaunamas iš hypoksantino ir ribozės. Tai yra energetinis papildas, kuris tiesiogiai lemia treniruotės efektyvumą. Inozinas veikia formuodamas ATF. Šis maisto papildas padidina or..
19.90 €

Išparduota

Ultimate Nutrition
informacija klientui