Nordictrack bėgimo takeliai

Bėgimo takeliai

-29%
BĖGIMO TAKELIS PROFORM SPORT 3.0 +IFIT 30 DIENŲ..
Nauja
Bėgimo takelis PROFORM Cadence LT..
-14%
Bėgimo takelis Bowflex BXT128..

Bėgimo takelis Bowflex BXT128..

1884.00€ 2199.00€

1-3 d.d.

Nauja
-10%
Bėgimo takelis Bowflex T25 (Light Commercial)..

1-3 d.d.

-3%
Bėgimo takelis Bowflex T56 ..

Bėgimo takelis Bowflex T56 ..

3385.00€ 3499.00€

1-3 d.d.

-17%
Bėgimo takelis EVERFIT TFK-350..
Nemokamas pristatymas

Bėgimo takelis EVERFIT TFK-350..

527.99€ 639.00€

1-3 d.d.

-11%
Bėgimo takelis Nautilus T626..
Nemokamas pristatymas

Bėgimo takelis Nautilus T626..

1699.00€ 1899.00€

1-3 d.d.

-30%
Bėgimo takelis NORDICTRACK COMMERCIAL X32i +iFit 1 metų narystė..
Nemokamas pristatymas
-23%
Bėgimo takelis Schwinn 510T..

Bėgimo takelis Schwinn 510T..

999.00€ 1299.00€

1-3 d.d.

-26%
BĖGIMO TAKELIS TOORX RACER..
Nemokamas pristatymas

BĖGIMO TAKELIS TOORX RACER..

594.00€ 799.00€

1-3 d.d.

Bėgimo takelis TOORX TRX-WALKER EVO..
Nemokamas pristatymas
-10%
Bėgimo takelis BOWFLEX BXT326 (Light Commercial)..

Išparduota

-35%
BĖGIMO TAKELIS EVERFIT TFK-SLIM-MAG..

Išparduota

-17%
Bėgimo takelis KETTLER ALPHA RUN 200..

Išparduota

-15%
Bėgimo takelis NORDICTRACK COMMERCIAL 1750+IFIT 1 METŲ NARYSTĖ..
Nemokamas pristatymas
Bėgimo takelis NORDICTRACK COMMERCIAL 2950+iFit 1 metų narystė..
Nemokamas pristatymas
-14%
Bėgimo takelis TOORX EVERFIT TFK-130..
Nemokamas pristatymas

Išparduota

BĖGIMO TAKELIS TOORX MOTION PLUS..

Išparduota

Bėgimo takelis TOORX STREET COMPACT..
Nemokamas pristatymas
BĖGIMO TAKELIS TOORX TRX-MARATHON..

Išparduota

-17%
Bėgimo takelis TOORX WALKINGPAD G..
Nemokamas pristatymas

Išparduota

-17%
Bėgimo takelis TOORX WALKINGPAD P..

Išparduota

Rodoma 1 iki 36 iš 38 (2 Pages)

Bėgimo takeliai yra vieni populiariausių kardio klasės treniruoklių. Norite tinkamai apšilti prieš efektyvią treniruotę su svarmenimis? Bėgimo takelis idealiausias pasirinkimas. Trokštate greičiau sulieknėti sudeginant daugiau kalorijų? Niekas daugiau nesudegina kalorijų nei bėgimas! Tai gali tapti net savotiškai maloni kasdienė rutina, gi bėgiojant susikoncentruojame ties raumenų darbu, tad lengva pamiršti visas gyvenimo problemas ir geriausias būdas pabėgti nuo kasdienių rūpesčių bent rumpam, gaunant už tai neabejotiną naudą savo kūnui!

Šiuolaikiniai bėgimo takeliai yra lengvi, patvarūs, su daugybę funkcijų. Kai kurie iš šių išvadintų aspektų leidžia šiems treniruokliams puikiai pritapti Jūsų namų erdvėje, kadangi neužima daug vietos, o pagrindinis privalumas, galite juos sulankstyti bet kada.

 

Bėgimo takelių nauda

 

   1. Bėgimas sudegina daugiau kalorijų nei kiti fiziniai pratimai;

   2. Kalorijos deginamos net ir jam pasibaigus kurį laiką;

   3. Didinama ištvermė;

   4. Mažėja širdies ligų rizika;

   5. Padeda greičiau deginti kenksmingus pilvo riebalus.

3 pagrindinės naudingos savybės, kurias suteikia bėgimo takelis

Bėgimo takeliai yra vieni populiariausių kardio treniruoklių šiuo metu rinkoje dėl daugybės priežasčių. Jie suteikia naudos tiek sveikatos, tiek praktiškumo požiūriu. Bėgimo takelis yra labai naudingas siekiant įvairių kūno rengybos tikslų, sveikatinimo ir yra puikus įranginys asmenims, tik pradedantiems savo kelionę į aktyvią gyvenseną. Žemiau pateikiame tik keletą pagrindinių naudingų savybių iš daugelio, t.y kaip jie gali pagelbėti siekiant įvairių sportinių tikslų.

Svorio metimas

Bene plačiausiai žinoma bėgimo takelių nauda sveikatai yra jų gebėjimas padėti žmonėms greitai ir efektyviai numesti svorio. Bėgimo takeliai gali padėti sudeginti daugiau kalorijų per tą patį laiką, lyginant su kitos kategorijos treniruokliais. Kuo greičiau ir ilgiau bėgama ant takelio, tuo efektyviau deginamos kalorijos, ko pasekoje svorio metimas tampa greitesnis. Intensyvumo didinimas ant bėgimo takelio, taikant HIIT intervalines treniruotes yra vienas geriausių būdų greitai ir saugiai sumažinti kūno riebalus. Tačiau mažesnio intensyvumo bėgimas, taip pat gali padėti efektyviai mažinti kūno riebalus. Vaikščiojimas ar bėgiojimas nuokalnėje ar įkalnėje, kaitaliojimas tarp sprintų ir normalaus bėgimo taip pat yra efektyvus būdas lieknėjimui.

Širdies sveikata

Bėgiojimas suteikia išskirtinį poveikį širdies ir kraujagyslių sistemos gerinimui, o tai gali ženkliai pagerinti širdies darbą. Tiesą sakant, treniruotė ant bėgimo takelio yra populiari kardio veiklos forma dėl gebėjimo išlaikyti pastovų širdies ritmą viso proceso metu. Tai gali būti ypač naudinga asmenims, turintiems širdies ir kraujagyslių problemų arba turintiems aukštą cholesterolio kiekį. Bėgimas yra veiksmingas, siekiant sveiko širdies ritmo, jis taip pat labai naudingas apšilimui. Padidinus širdies susitraukimų dažnį iki optimalaus lygio, galima saugiai ir sėkmingai atlikti kitus pratimus, pvz., treniruotes su svoriais ar kitus sunkesnius kardio pratimus.

Raumenų tonusas

Kaip ir daugelis kardio treniruočių, vienas iš pagrindinių bėgimo takelių privalumų yra tas, kad jie įtraukia į darbą kelias raumenų grupes. Treniruotės metu daugiausiai darbo tenka kojų raumenims, tačiau taip pat yra įtraukiami pilvo, nugaros, sėdmenų ir rankų raumenys. Išlaikydami taisyklingą laikyseną bėgiodami ant bėgimo takelio, pagrindiniai raumenys dar labiau įsitrauks ir suteiks visapusiškesnę treniruotę. Be to, bėgimas kartu su lengva jėgos treniruote padės suaktyvinti rankų raumenis treniruotės metu. Nedaugelis žmonių taip pat renkasi svorių laikymą bėgant ar einant ant bėgimo takelio, kad dar labiau padidintų treniruotės intensyvumą.


Žiūrėti visus BLOGAS

22/10/2022 170 0
L-Teaninas (angl. L-Theanine): geriausias natūralus papildas susikaupimui ir nerimui be pašalinių poveikių?

Teaninas yra aminorūgštis, kurią galima aptikti arbatoje ir kai kuriuose grybuose. Egzistuoja dvi šios amino rūgšties formos: L-teaninas ir D-teaninas. L-teaninas yra labiausiai paplitusi forma. Žmonė..

22/10/2022 902 0
Kas yra kolagenas ir kuo gali būti naudingi kolageno papildai?

Kolagenas yra priskiramas baltymų rūšiai. Yra žinomi 28 kolageno tipai, iš kurių I tipo kolagenas sudaro 90% žmogaus organizme esančio kolageno. Kolagenas daugiausia sudarytas iš aminorūgščių glicino,..

04/10/2022 132 0
Sportas namuose - daug privalumų turintis būdas palaikyti puikią fizinę formą

Norint palaikyti gerą fizinę formą, nebūtina niekur eiti iš namų - tam, kad padaryti gerą treniruotę tikrai nėra būtinas abonementas sporto klube. Labai daug galima pasiekti tiesiog savo namuose - nes..

04/10/2022 1946 0
CrossFit treniruotė: 5 dienų savaitės rutina, padėsianti sustiprėti kaip reikiant

CrossFit treniruočių programų populiarumas auga neįtikėtinai sparčiai. Dar prieš kelioliką metų, dauguma atlektų rinkdavosi dažniausiai įprastas fitneso treniruočių programas, nereikalaujančias dideli..

30/09/2022 248 0
Amino rūgštys: perdėtas šių papildų populiarumas ar visgi veiksmingas pasirinkimas raumenims?

Tikriausiai kažkada pastebėjote aminorūgščių žargoną („Amino“, „amino rūgštys“ arba „Amino acids“), atspausdintų tiek ant jūsų, tiek kitų asmenų maisto papildų pakuočių. Visi yra apie jas girdėję, tač..

22/06/2022 713 0
10 populiariausių treniruoklių apžvalga - kuris efektyviausias kardio treniruotėms?

Realybė tokia, kad galite praleisti daug mažiau laiko ir sudeginti dar daugiau kalorijų, jeigu protingai nuspręsite, kokią įrangą naudosite kardio treniruotėms. Taigi, užuot šokus į savo įprastai pasi..

15/06/2022 361 0
Angliavandenių vartojimas: 9 paprastos taisyklės metant svorį

Kad ir kokiu dideliu priešu laikote angliavandenius, tikėdamiesi sulieknėti, jie vistiek yra svarbūs, bent jau tam tikras kiekis. Nieko nelaukdami sužinokite šias taisykles ir Jūs tikrai turėsite neti..

29/06/2018 6473 2
Kreatinas – veiksmingiausias maisto papildas sportininkams?

Kreatinas – ne vienam girdėtas žodis sportuojančių tarpe. Jo vardas linksniuojamas vis dažniau, dėl savo unikalių savybių sunkumų kilnotojams, tad nieko nuostabaus - kreatinas tapo vienu iš populiaria..

12/04/2018 17382 0
L-Karnitinas: laikas sužinoti viską

L-Karnitinas padeda transportuoti riebalus, ypač ilgosios-grandinės riebalines rūgštis į mitochondrijų ląsteles, kur vėliau riebalai yra oksiduojami – panaudojami kaip kuras – adenosino trifosfatų gam..

06/08/2017 19297 6
Tribulus Terrestris: ar jis tikrai veiksmingas?

Tribulus Terrestris (gulsčioji ragužė) – tai augalas, dar vadinamas žemės žvaigžde, kerintis tropinėse bei subtropinėse šalyse. Dar nuo pat senovės, vyrai vertino šį stebuklą dėl savybių, galinčių sus..

06/08/2017 9292 4
Kre-Alkalyn - pažangiausia kreatino forma?

Kre-Alkalyn® - tai naujausia buferinė kreatino forma, pasižyminti daug stabilesniu poveikiu, lyginant su įprastais kreatino monohidrato produktais. Ši patentuota unikali formulė pasižymi stabilumu skr..

06/08/2017 36907 4
Riebalų deginimas: 12 pagrindinių taisyklių, kaip numesti svorio

Norite vėl susigrąžinti ryškius preso raumenis, ar pagaliau įgyvendinti šį tikslą pirmą kartą? Čia rasite viską ko Jums reikia, norint tapti ypač liekniems, keliolikos taisyklių pagalba...

MOKĖKITE PREKIŲ ATSIĖMIMO METU

Galimybė atsiskaityti pristatymo arba terminale atsiėmimo metu. Galimas atsiskaitymas ir grynaisiais pinigais kurjeriui pristačius iki namų durų. Avansinis ar išankstinis mokėjimas nereikalingas, sumoms iki 1000 EUR. MOKĖKITE PREKIŲ ATSIĖMIMO METU

TECHNINIS APTARNAVIMAS LIETUVOJE

Visiems treniruokliams bei kitoms elektronikos prekėms suteikiamas nemokamas garantinis aptarnavimas Lietuvoje nuo 2 metų ir daugiau. Garantijai pasibaigus, taip pat teikiamos mokamo techninio aptarnavimo paslaugos. TECHNINIS APTARNAVIMAS LIETUVOJE

PRISTATYMAS PER 1-3 D.D.

Turimas sporto ir laisvalaikio prekes savo arba tiekėjų esančiuose sandėliuose pristatysime per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje. Kai kurių prekių pristatymo terminai gali skirtis. PRISTATYMAS PER 1-3 D.D.