pristatymas visoje Lietuvoje ir EuropojePristatymas visoje Lietuvoje ir Europoje
uzsakymai priimami 24/7Užsakymai priimami 24/7
|
Kalba Lietuviu  English
  informacija telefonuPagalba ir informacija tel.: +37065909477 (I-VII 10:00-19:00) 

  • PICKUP
  • LP Express 24
  • Paypal ir Paysera

RONNIE COLEMAN

  • Ronnie Coleman Signature Series gamintojo reklaminis skydelis
  •  
  • Net aštuonis kartus iš eilės Mr. Olympia tapęs Ronnie Coleman'as pristato Jums savo maisto papildų liniją - Ronnie Coleman Signature Series! Šios serijos produktai susilaukė didžiulio neabejotino pripažinimo bei sėkmės. Įvairiausi moksliniai tyrimai, kaip ingredientų veiksmingumas, įvairios naujovės, sinergetikos tarp tam tikrų ingredientų buvo atliekami su pačiu, legenda tapusiu Ronnie Coleman'u! Todėl Ronnie, šios papildų serijos įkūrėjas puikiai žino, kas turi būti jo produktų sudėtyse! O to rezultatas - tik realus veiksmingumas, kurio jūs ir turite tikėtis naudodami profesionalius maisto papildus!
  •  
Rikiuoti:
Rodyti:
Ronnie Coleman Amino Tone - 30 porcijų (390 g.)
  Kiekvienas, kuris lanko treniruotes pakankamai ilgai,  žino, kad ankščiau ar vėliau ateina toks momentas, kai tartum atsitrenki į  „sieną“. Ir tuomet tenka apsispręsti – ar apsisukti ir eiti į namus, vietoj to, kad toliau treniruotumeisi, ar pereiti tiesiai per ją. Atsitraukimas - tai ne nugalėtojo pasirinkimas. AMINO-TONE mai..
34.90 €
RONNIE COLEMAN
Ronnie Coleman creatine XS - 60 porcijų (300 g.)
Creatine XS KREATINO MONOHIDRATAS MILTELIŲ FORMOJE   Legendos niekada nemiršta...   Galite mėgti tai, arba nekęsti to, tačiau kreatino monohidratas užsitarnavo savo vietą maisto papildų viršūnėje. Nei vienas kitos kategorijos maisto papildas nėra tiek dažnai tiriamas, kaip kreatino monohidratas, o tyrimų rezultatai paprasti ir ai..
14.99 €
RONNIE COLEMAN
Ronnie Coleman King Mass XL - 11 porcijų (2720 g.)
King Mass XL BALTYMŲ, ANGLIAVANDENIŲ BEI KITŲ INGREDIENTŲ MIŠINYS MILTELIŲ FORMOJE KOKTEILIUI RUOŠTI   8 kartus Mr. Olimpia tapęs Ronnie Coleman'as pristato savo papildų linijos produktą - King Mass XL. Kiekvienas norintis priaugti raumenų masės, turi suvartoti netik pakankamai baltymų, bet ir gauti pakankamai kalorijų, todėl &..
39.90 €

Išparduota

RONNIE COLEMAN
Ronnie Coleman Pro Antium - 50 porcijų (2105 g.)
  Ronnie Coleman Pro Antium  - sportuok kaip tikras profesionalas!   Štai ką apie Pro Antium kalba vienas žymiausių visų laikų kultūristas, 8 kartus Mr. Olympia tapęs Ronnie Coleman'as:   " Kiekvieno kultūristo, ar žmogaus siekenčio priaugti raumeninės ma..
45.00 €
3 atsiliepimai.

Išparduota

RONNIE COLEMAN
Ronnie Coleman Glutamine XS - 60 porcijų (300 g.)
Glutamine XS L-GLUTAMINAS MILTELIŲ FORMOJE GĖRIMUI PARUOŠTI   Ronnie Coleman Glutamine XS produkto privalumai:     - Padidina ir išlaiko liesą raumenų masę;  - Padidina raumenų ląstelių hidrataciją;  - Aktyvina baltymų sintezę;  - Didina raumenų jėgą;  - Gerina atsistatymą. ..
15.90 €

Išparduota

RONNIE COLEMAN
Ronnie Coleman King Mass XL - 27 porcijos (6,8 kg.)
King Mass XL BALTYMŲ, ANGLIAVANDENIŲ BEI KITŲ INGREDIENTŲ MIŠINYS MILTELIŲ FORMOJE KOKTEILIUI RUOŠTI   8 kartus Mr. Olimpia tapęs Ronnie Coleman'as pristato savo papildų linijos produktą - King Mass XL. Kiekvienas norintis priaugti raumenų masės, turi suvartoti netik pakankamai baltymų, bet ir gauti pakankamai kalorijų, todėl šiam tiks..
69.50 €
2 atsiliepimai.

Išparduota

RONNIE COLEMAN