Sveikas lankytojau, jūs galite prisijungti arba susikurti paskyrą.
|
Kalba Lietuviu  English
  Užsakymai / Informacija tel.: +37065909477 (I-VII 10:00-19:00)  

  • PICKUP

Proteinas sportuojantiems (baltymai)

  •  
  • Proteinas (baltymai) yra svarbiausia medžiaga sportuojančio žmogaus organizmui. Dar nuo pat senovės baltymai buvo laikomi olimpiadose dalyvavusių atletų sėkmės garantu, atnešdavę jiems įtikinamas pergales. Tais laikais sportininkai suvartodavo begalę mėsos, pieno, žuvies, grūdinių kilmių produktų ir tai pasiteisindavo su kaupu. Laikui bėgant, rinkoje ėmė pasirodyti pirmieji baltyminiai maisto papildai su tikslu papildyti sportuojančiųjų organizmą šia svarbiausia medžiaga, kurios pakankamo kiekio nevisada sugebama surinkti su maistu. Proteinus turėtų rinktis visi sportininkai, ar tai būtų siekiantys priaugti raumeninės masės, padidinti jėgą, pagerinti ištvermę, pagreitinti atsistatymą ar kitus fizinius rodiklius. Jūs galite priedu pasirinkti vartoti amino rūgštis, kreatiną ar testosterono skatintoją raumenų augimui ar jų jėgos vystymui, tačiau trūkstant baltymų jūsų racione, skirti pirmenybės šiem produktam nederėtų. Gerai suprantančio žmogaus pirmenybinis pasirinkimas visada bus baltymai.
  • Kokius proteinus (baltymus) rinktis?

  • Kritiškai svarbiausias langas, kada reikėtų gauti baltymų - po treniruotės. Čia idealiausiai tiktų vartoti greitai įsisavinamus baltyminius produktus, pagamintus iš išrūgų (angl. WHEY). Anti-kataboliniam veikimui rekomenduojame kazeino arba įvairiapusiško įsisavinimo proteinus iš kelių šaltinių. Tokie ypač efektyvu prieš miegą. Ilgo įsisavinimo baltymai užtikrina palaipsninį raumenų aprūpinimą baltymais net 8 valandas!
  •  
Rikiuoti:
Rodyti:
AKCIJA
PVL Mutant Whey - 63 porcijos (2270 g.)
Mutant Whey sudarytas iš 5 rūšių, aukštos biologinės vertės greitai įsisavinančių baltymų šaltinių ir tik iš 100% populiariausių išrūgų! Mutant Whey sudėtyje esančios išrūgos pasižymi greitu įsisavinimu, dideliu BCAA bei L-Glutamino kiekiu...
-13%
34.50 € 39.49 €
3 atsiliepimai.
PVL
Optimum Protein Whey savo sudėtyje panaudojo išrūgų baltymų izoliatą ir išrūgų mišinio koncentratą su mažu kiekiu riebalų bei angliavandenių. Protein Whey yra tiesiog puikus pasirinkimas bet kuriam!..
40.90 €
1 atsiliepimai.
OPTIMUM
PROSUPPS PS WHEY® yra suformuluotas tik iš tikrų, aukščiausios rūšies išrūgų baltymų (angl. Whey protein) šaltinių, užtikrinančių tik tai, ko turėtumėte bei norėtumėte tikėtis. Paprasčiau tariant, PS Whey sudėtyje puikuojasi tik geri, niekada iš sportin..
44.99 €
5 atsiliepimai.
ProSupps
Activlab Muscle Up Protein – tai didelės koncentracijos baltyminis proteinas su kreatinu ir taurinu, skirtas intensyviai sportuojantiems ir auginantiems raumenų masę sportininkams...
26.90 €
4 atsiliepimai.
ACTIVLAB
Optimum Lean Whey produkto sudėtje puikuojasi netik aukščiausios biologinės vertės baltymai išrūgos, bet ir puikiai riebalus padėsiančios deginanti medžiagos kaip CLA, žaliosios arbatos ekstraktas bei L-Karnitinas...
36.90 €
3 atsiliepimai.
OPTIMUM
GymBeam Protein Pure IsoWhey – purus 100% išrūgų baltymų izoliatas su visiškai minimaliu kiekiu cukraus, riebalų ir angliavandenių. Sudėtyje nėra laktozės ir glitimo, todėl IsoWhey puikiai tinka asmenims, netoleruojantiems laktozės, vegetarams ar atletams..
49.90 €
GymBeam
COMBAT WHEY – tai nuostabaus skonio baltymų kokteilis su minimaliu kiekiu natrio ir riebalų, kas užtikrina lengvą ir greitą įsisavinimą. COMBAT WHEY savo sudėtyje panaudojo du greičiausiai įsisavinančius baltyminius šaltinius: išrūgų baltymų izo..
49.99 €
2 atsiliepimai.
MUSCLEPHARM
Animal Whey - pačios aukščiausios kokybės baltymų mišinys, sudarytas iš didžiausios dalies išrūgų izoliato, bei mažesnio kiekio kito išrūgų šaltinio – koncentrato. Animal Whey buvo pagamintas pritaikius pažangiausią filtravimo proceso technologiją CFM...
57.90 €
1 atsiliepimai.
UNIVERSAL
AKCIJA
Dymatize ISO 100 - 68 porcijos (2200 g.)
Dymatize ISO 100 - hidrolizuotas izoliatas, aukščiausios prabos baltymas, kurį sukūrė Dymatize specialistai. Dymatize ISO 100 yra vienas iš moderniausių ir efektyviausių baltyminių produktų, kuris buvo sukurtas tam, kad suteiktų jums maksimalų raumenų aug..
-7%
69.99 € 75.00 €
2 atsiliepimai.
DYMATIZE
Ostrovit Micellar Casein - tai lėtai organizmo pasisavinamas baltymas, užtikrinantis ilgalaikį raumenų maitinimą. Produktas idealus prieš einant miegoti ar nakčiai, kadangi ilgalaikis maitinimas užtikrina stiprų anti-katabolinį efektą miego metu. Ostrovit..
15.90 €
OSTROVIT
GymBeam True Whey baltyminiai kokteiliai yra pagaminti tik iš 100% aukščiausios kokybės išrūgų koncentrato. True Whey buvo pagamintas pritaikius pažangiausią filtravimo proceso technologiją CFM (Cross Filtration Method), kurios pagalba pašalinami daug..
39.90 €
2 atsiliepimai.
GymBeam
Dymatize Elite 100% Whey Protein - produktas turintis savo sudėtyje 25 gramus baltymų iš 100% grynumo išrūgų baltymų: izoliato, koncentrato bei hidrolizuotų peptidų. Dėl savo labai aukštos biologinės vertės, išrūgų baltymai yra vertingiausias baltymų šal..
52.90 €
4 atsiliepimai.
DYMATIZE
AKCIJA
BSN DNA WHEY 1870 g. + DNA Creatine 216 g. (Sutaupote 3.78 Eur)
WHEY DNA™ yra universalus baltyminis produktas, savo sudėtyje naudojantis tik 100% išrūgų baltymų šaltinius, galinčius Jus aprūpinti 24 gramais baltymų vienu samteliu. Išrūgos yra pilnai išbaigtas, aukštos biologinės vertės baltymų šaltinis, suteikiantis ..
-7%
54.00 € 57.78 €
1 atsiliepimai.
BSN
Scitec Whey Isolate- produktas pagamintas iš aukščiausios kokybės 100% grynumo pieno išrūgų izoliato, kuris turi didžiausią biologinę vertę. Scitec Isolate yra labai greitai įsisavinamas organizmo, turi labai daug amino rūgščių, todėl idealiausiai..
53.89 €
1 atsiliepimai.
SCITEC
FitWhey Whey Protein Concentrate – tai aukštos biologinės vertės baltymų kokteilis, pagamintas tik iš 100% išrūgų koncentrato...
31.89 €
FITWhey
Ostrovit WPC 80 - tai itin geros kokybės produktas, sudarytas iš aukščiausią biologinę vertę turinčio išrūgų baltymų izoliato bei išrūgų baltymų koncentrato. Išrūgų baltymai yra labiausiai vertinami visų sporto šakų atstovų, turintys didžiausią kiekį visų..
15.90 €
OSTROVIT
Scitec Whey Isolate yra produktas pagaminats iš aukščiausios kokybės 100% grynumo baltymų išrūgų izoliato, kuris turi didžiausią biologinę vertę. Baltymų išrūgų izoliatas yra labai greitai įsisavinamas organizmo, turi labai daug amino rūgščių. Dėl greito ..
26.90 €
1 atsiliepimai.
SCITEC
AKCIJA
Arnold Series iron Whey 908g
IRON WHEY aukštos kokybės baltymų formulė, kuri užtikrina didelį kiekį amino rūgščių organizmui kurių reikia kasdien. Nepriklausomai nuo amžiaus ir fizinio aktyvumo, išrūgų baltymai yra būtini kiekviename mitybos rėžime, nes jie skatina raumenų augimą ir ..
-9%
30.89 € 33.90 €
1 atsiliepimai.
ARNOLD SERIES
PHASE 8 sukurtas iš aukščiausios kokybės baltymų mišinio, kurį sudaro net 6 aukštos kokybės baltymų šaltiniai. Kiekvienoje PHASE8 porcijoje yra net 26g baltymų mišinio, paimtų iš įvairių šaltinių. Be to, jis papildytas amino rūgštimis, todėl PHASE8 ™ y..
50.70 €
7 atsiliepimai.
MUSCLETECH
MuscleMeds Carnivor - naujos kartos baltyminio produkto idėja kilo vieno įspūdingiausių kultūrizmo atstovo Kai Greene galvoje. Minėtas atletas ne vienerius metus dirbo drauge su MiscleMeds mokslininkų komanda, siekdamas atrasti naują, už kitus geresnį bal..
55.00 €
4 atsiliepimai.
Musclemeds
Biotech Ultra Loss Shake - tai dietinis produktas su baltymais, L-karnitinu ir skaidulomis. Šiais laikais labai svarbu rasti laiko treniruotėms. Mūsų moderniame pasaulyje stresas labai auga. O tai neigiamai veikia vieną iš svarbiausių dalykų mūsų gyvenim..
17.90 €
3 atsiliepimai.
BIOTECH USA
BSN DNA Whey - nepakartojamas skonio karalius! DNA Whey sudėtyje panaudojo ypač purų išrūgų (angl. WHEY) izoliatą bei koncentratą...
44.99 €
BSN
MuscleTech 100% Premium Whey Protein - tai greitai paruošiamas 100% pats skaniausias išrūgų baltymų kokteilis. Muscletech kompanija patobulino formulę siekiantiems formuoti tik liesą raumens masę sportininkams. Šie aukščiausios kokybės išrūgų baltymų šalt..
39.90 €
1 atsiliepimai.
MUSCLETECH
AKCIJA
BSN Syntha 6 Edge - 48 porcijos (1900 g.)
Nuo žaibiškai įsisavinančio išrūgų hidrolizato iki lėčiausiai įsisavinamo kazeino sukurtas Syntha Edge yra aukščiausios klasės produktas šioje kategorijoje! Tokio tipo baltymai idealiai tinka vartoti bet kuriuo paros metu, iš kurių po porciją rekomenduoja..
-9%
49.99 € 54.99 €
5 atsiliepimai.
BSN
Whey Gold Standard – daugiau nei 10 metų yra perkamiausias baltymų kokteilis. Gold Standart sudėtis yra sudaryta iš didžiausią biologinę vertę turinčių išrūgų baltymų hidrolizatų bei izoliatų...
33.89 €
2 atsiliepimai.
OPTIMUM
BSN Syntha 6 Edge suteikia galimybę mėgautis dar nuostabesniais skoniais bei dar geresniu efektyvumu, kuris Jūsų tikrai nenuvils! BSN Syntha 6 Edge yra sudarytas iš 6 baltymų šaltinių...
31.00 €
1 atsiliepimai.
BSN
PHASE 8 sukurtas iš aukščiausios kokybės baltymų mišinio, kurį sudaro net 6 aukštos kokybės baltymų šaltiniai. Kiekvienoje PHASE8 porcijoje yra net 26g baltymų mišinio, paimtų iš įvairių šaltinių. Be to, jis papildytas amino rūgštimis, todėl PHASE8 ™ y..
28.90 €
MUSCLETECH
Ronnie Coleman Pro Antium - sportuok kaip tikras profesionalas! Pro Antium - tai galingas baltyminis užtaisas tikram rezultatui!..
47.90 €
3 atsiliepimai.
RONNIE COLEMAN
Whey Gold Standard – daugiau nei 10 metų yra perkamiausias baltymų kokteilis. Gold Standart sudėtis yra sudaryta iš didžiausią biologinę vertę turinčių išrūgų baltymų hidrolizatų bei izoliatų...
18.80 €
OPTIMUM
AKCIJA
BPI Sports Whey HD - 57 porcijos (2040 g.)
BPI Whey HD yra pagamintas iš labai geromis sąlygomis prižiūrimų, kokybiškais pašarais šeriamų galvijų pieno. Whey HD baltymų kokteilis yra pagamintas pritaikius pažangiausią mikro-filtracijos apdorojimo procesą, ko rezultatas yra ypač aukšta Whey HD balt..
-2%
48.90 € 49.90 €
4 atsiliepimai.
BPI Sports
informacija klientui