pristatymas visoje Lietuvoje ir EuropojePristatymas visoje Lietuvoje ir Europoje
uzsakymai priimami 24/7Užsakymai priimami 24/7
|
Kalba Lietuviu  English
  informacija telefonuPagalba ir informacija tel.: +37065909477 (I-VII 10:00-19:00) 

  • DPD
  • LP Express 24
  • Paypal ir Paysera

Proteinas sportuojantiems (baltymai)

  •  
  • Proteinas (baltymai) yra svarbiausia medžiaga sportuojančio žmogaus organizmui. Dar nuo pat senovės baltymai buvo laikomi olimpiadose dalyvavusių atletų sėkmės garantu, atnešdavę jiems įtikinamas pergales. Tais laikais sportininkai suvartodavo begalę mėsos, pieno, žuvies, grūdinių kilmių produktų ir tai pasiteisindavo su kaupu. Laikui bėgant, rinkoje ėmė pasirodyti pirmieji baltyminiai maisto papildai su tikslu papildyti sportuojančiųjų organizmą šia svarbiausia medžiaga, kurios pakankamo kiekio nevisada sugebama surinkti su maistu. Proteinus turėtų rinktis visi sportininkai, ar tai būtų siekiantys priaugti raumeninės masės, padidinti jėgą, pagerinti ištvermę, pagreitinti atsistatymą ar kitus fizinius rodiklius. Jūs galite priedu pasirinkti vartoti amino rūgštis, kreatiną ar testosterono skatintoją raumenų augimui ar jų jėgos vystymui, tačiau trūkstant baltymų jūsų racione, skirti pirmenybės šiem produktam nederėtų. Gerai suprantančio žmogaus pirmenybinis pasirinkimas visada bus baltymai.
  • Kokius proteinus (baltymus) rinktis?

  • Kritiškai svarbiausias langas, kada reikėtų gauti baltymų - po treniruotės. Čia idealiausiai tiktų vartoti greitai įsisavinamus baltyminius produktus, pagamintus iš išrūgų (angl. WHEY). Anti-kataboliniam veikimui rekomenduojame kazeino arba įvairiapusiško įsisavinimo proteinus iš kelių šaltinių. Tokie ypač efektyvu prieš miegą. Ilgo įsisavinimo baltymai užtikrina palaipsninį raumenų aprūpinimą baltymais net 8 valandas!
  •  
Rikiuoti:
Rodyti:
Optimum Protein Whey savo sudėtyje panaudojo išrūgų baltymų izoliatą ir išrūgų mišinio koncentratą su mažu kiekiu riebalų bei angliavandenių. Protein Whey yra tiesiog puikus pasirinkimas bet kuriam!..
40.90 €
1 atsiliepimai.
OPTIMUM
NAUJA
Musclepharm Combat 100% Whey (908 g.) - 30 porcijų
COMBAT 100% WHEY savo sudėtyje panaudojo du greičiausiai įsisavinančius baltyminius šaltinius: išrūgų baltymų izoliatą ir išrūgų baltymų koncentratą. Išrūgų baltymai turi aukščiausią biologinę vertę (aukštesnė biologinė vertė reiškia geresnį baltymo efekt..
31.90 €
MUSCLEPHARM
Dymatize Elite 100% Whey Protein - produktas turintis savo sudėtyje 25 gramus baltymų iš 100% grynumo išrūgų baltymų: izoliato, koncentrato bei hidrolizuotų peptidų. Dėl savo labai aukštos biologinės vertės, išrūgų baltymai yra vertingiausias baltymų šal..
52.90 €
4 atsiliepimai.
DYMATIZE
Whey Gold Standard – daugiau nei 10 metų yra perkamiausias baltymų kokteilis. Gold Standart sudėtis yra sudaryta iš didžiausią biologinę vertę turinčių išrūgų baltymų hidrolizatų bei izoliatų...
33.90 €
2 atsiliepimai.
OPTIMUM
AKCIJA
Dymatize ISO 100 - 68 porcijos (2200 g.)
Dymatize ISO 100 - hidrolizuotas izoliatas, aukščiausios prabos baltymas, kurį sukūrė Dymatize specialistai. Dymatize ISO 100 yra vienas iš moderniausių ir efektyviausių baltyminių produktų, kuris buvo sukurtas tam, kad suteiktų jums maksimalų raumenų aug..
-7%
69.99 € 75.00 €
5 atsiliepimai.
DYMATIZE
FitWhey Whey Protein Concentrate – tai aukštos biologinės vertės baltymų kokteilis, pagamintas tik iš 100% išrūgų koncentrato...
29.99 €
FITWhey
AKCIJA
Musclepharm Combat 100% Whey (2270 g.) - 68 porcijos
COMBAT WHEY – tai nuostabaus skonio baltymų kokteilis su minimaliu kiekiu natrio ir riebalų, kas užtikrina lengvą ir greitą įsisavinimą. COMBAT WHEY savo sudėtyje panaudojo du greičiausiai įsisavinančius baltyminius šaltinius: išrūgų baltymų izo..
-6%
49.90 € 52.90 €
4 atsiliepimai.
MUSCLEPHARM
NAUJA
Mutant Whey 908 g (25 porcijos)
PVL Mutant Whey sudarytas iš 5 rūšių, aukštos biologinės vertės greitai įsisavinančių baltymų šaltinių ir tik iš 100% populiariausių išrūgų! Baltymų išrūgos pasižymi greitu įsisavinimu, dideliu BCAA bei L-Glutamino kiekiu...
22.90 €
PVL
NAUJA
Olimp Queen-Fit Good Morning Lady A.M. Shake 720 g (30 porcijų)
GOOD MORNING LADY A.M. SHAKE puikus papildas turintis įvairių formų baltymų, specialiai pritaikytas aktyvioms moterims...
23.00 €
Olimp
AKCIJA
Optimum 100% Whey Gold Standart (2250 g) + Firminė ON Smart Shaker 800 ml plaktuvė nemokamai
Whey Gold Standard – daugiau nei 10 metų yra perkamiausias baltymų kokteilis. Gold Standart sudėtis yra sudaryta iš didžiausią biologinę vertę turinčių išrūgų baltymų hidrolizatų bei izoliatų...
-4%
54.90 € 56.90 €
16 atsiliepimai.
OPTIMUM
Optimum Nutrition Casein – tai produktas, kurio sudėtis praturinta lėto veikimo baltymu kazeinu. Kiekvienas ko gero jau puikiai žinote, kad po treniruotės geriausia yra greito įsisavinimo baltymai, kaip išrūgos, izoliatai ir pan. ar netgi aplamai girdėję,..
37.90 €
OPTIMUM
Dymatize ISO 100 - hidrolizuotas, aukščiausios prabos baltymas, kurį sukūrė Dymatize specialistai. Dymatize ISO 100 yra moderniausias ir efektyviausias baltyminis produktas savo klasėje, kuris buvo sukurtas tam, kad padėtų pasiekti keliamus tikslus kaip į..
34.50 €
DYMATIZE
NAUJA
VPLab 100% Platinum Whey - 908 g (30 porcijų)
VPLab 100% Platinum Whey - veikia greitai, padėdamas pagerinti raumenų metabolizmą ir išlaikyti liesų raumenų masę...
31.90 €
VP Lab Nutrition
Nuo žaibiškai įsisavinančio išrūgų hidrolizato iki lėčiausiai įsisavinamo kazeino sukurtas Syntha Edge yra aukščiausios klasės produktas šioje kategorijoje! Tokio tipo baltymai idealiai tinka vartoti bet kuriuo paros metu, iš kurių po porciją rekomenduoja..
49.90 €
6 atsiliepimai.
BSN
Optimum Lean Whey produkto sudėtje puikuojasi netik aukščiausios biologinės vertės baltymai išrūgos, bet ir puikiai riebalus padėsiančios deginanti medžiagos kaip CLA, žaliosios arbatos ekstraktas bei L-Karnitinas...
36.90 €
4 atsiliepimai.
OPTIMUM
NAUJA
VPLab 100% Platinum Whey - 750 g (25 porcijos)
VPLab 100% Platinum Whey - veikia greitai, padėdamas pagerinti raumenų metabolizmą ir išlaikyti liesų raumenų masę...
23.90 €
VP Lab Nutrition
NAUJA
OLIMP WHEY PROTEIN COMPLEX 100% 700 G
Olimp Whey Protein Complex papildas pasižymi didele maistine verte. Gaminamas naudojant pažangius technologinius procesus, kurie išlaiko visą baltymo struktūrą ir funkcinį išrūgų baltymųaktyvumą. Jų aukšta maistinė vertė yra priežastis, kodėl koncentruotų..
18.00 €
Olimp
NAUJA
Olimp Hi Pro Pancakes milteliai blynams (daug baltymų)!
Dabar pusryčius ruošti bus labai paprasta. Tik per 3 minutes, galite paruošti skanius ir naudingus savo sveikatai blynelius. Aukšta kokybė, didelis kiekis baltymų, MCT riebalų rūgštys. Galite maitintis skaniai, nepriaugant nereikalingo svorio, tuo pačiu p..
19.99 €
Olimp
MuscleMeds Carnivor - naujos kartos baltyminio produkto idėja kilo vieno įspūdingiausių kultūrizmo atstovo Kai Greene galvoje. Minėtas atletas ne vienerius metus dirbo drauge su MiscleMeds mokslininkų komanda, siekdamas atrasti naują, už kitus geresnį bal..
55.00 €
4 atsiliepimai.
Musclemeds
Olimp Whey Protein Complex 100%® - maisto produktas skirtas praturtinti jūsų mitybos racioną efektyviu išrūgų baltymų mišiniu. Aukštos biologinės vertės išrūgų baltymai yra puikiai žinomi bei geriausiai vertinami žymiausių atletų bei kultūristų visame pas..
48.90 €
Olimp
NAUJA
VPLab PRO 5 Protein - 1200 g. (40 porcijų)
Į Vplab PRO 5 Protein įeina pieno baltymų izoliatas, išrūgų baltymų koncentratas, sojos baltymų izoliatas, išrūgų baltymų izoliatas ir kiaušinių albuminas, yra daug BCAA ir L–glutamino...
39.90 €
VP Lab Nutrition
NAUJA
Vplab PRO 5 Protein - 500 g (~17 porcijų)
Į Vplab PRO 5 Protein įeina pieno baltymų izoliatas, išrūgų baltymų koncentratas, išrūgų baltymų izoliatas ir kiaušinių albuminas, yra daug BCAA ir L–glutamino. Praturintas vitaminais ir mineralais...
18.90 €
VP Lab Nutrition
Ostrovit WPC 80 - tai itin geros kokybės produktas, sudarytas iš aukščiausią biologinę vertę turinčio išrūgų baltymų izoliato bei išrūgų baltymų koncentrato. Išrūgų baltymai yra labiausiai vertinami visų sporto šakų atstovų, turintys didžiausią kiekį visų..
15.00 €
OSTROVIT
AKCIJA
VPlab Pure ISO Whey - 908 g (30 porcijų)
„VPLab Pure ISO Whey“ yra išrūgų baltymų izoliatas, pasižymintis kryžminio srauto ultrafiltravimo (CFU) ir kryžminio srauto mikrofiltravimo (CFM) deriniu...
-5%
42.70 € 45.00 €
VP Lab Nutrition
AKCIJA
Arnold Series iron Whey 908g
IRON WHEY aukštos kokybės baltymų formulė, kuri užtikrina didelį kiekį amino rūgščių organizmui kurių reikia kasdien. Nepriklausomai nuo amžiaus ir fizinio aktyvumo, išrūgų baltymai yra būtini kiekviename mitybos rėžime, nes jie skatina raumenų augimą ir ..
-9%
30.89 € 33.90 €
2 atsiliepimai.
ARNOLD SERIES
American Standard Whey sėkmės paslaptis - tik aukštos kokybės išrūgų šaltiniai. Kartu derinamas mikrofiltruotą išrūgų proteino izoliatas (WPI) su šaltai filtruotu išrūgų proteino koncentratu (WPC). WPI yra sparčiausiai veikiantis baltymas, kuris patenka į..
37.90 €
3 atsiliepimai.
MEX
Musclecare PRO Whey – aukštos kokybės 100% išrūgų baltymai. Sudėtyje gausus profilis visų svarbiausių amino rūgščių mūsų organizmui įskaitant ir BCAA. ..
33.89 €
1 atsiliepimai.
Musclecare
AKCIJA
ActivLab Muscle Up Protein 2000 g
Activlab Muscle Up Protein – tai didelės koncentracijos baltyminis proteinas su kreatinu ir taurinu, skirtas intensyviai sportuojantiems ir auginantiems raumenų masę sportininkams...
-7%
24.99 € 26.90 €
4 atsiliepimai.
ACTIVLAB
PROSUPPS PS WHEY® yra suformuluotas tik iš tikrų, aukščiausios rūšies išrūgų baltymų (angl. Whey protein) šaltinių, užtikrinančių tik tai, ko turėtumėte bei norėtumėte tikėtis. Paprasčiau tariant, PS Whey sudėtyje puikuojasi tik geri, niekada iš sportin..
44.99 €
8 atsiliepimai.
ProSupps
Biotech Ultra Loss Shake - tai dietinis produktas su baltymais, L-karnitinu ir skaidulomis. Šiais laikais labai svarbu rasti laiko treniruotėms. Mūsų moderniame pasaulyje stresas labai auga. O tai neigiamai veikia vieną iš svarbiausių dalykų mūsų gyvenim..
17.90 €
3 atsiliepimai.
BIOTECH USA
AKCIJA
Animal Whey | 1814 g. | 54 porcijos
Animal Whey - pačios aukščiausios kokybės baltymų mišinys, sudarytas iš didžiausios dalies išrūgų izoliato, bei mažesnio kiekio kito išrūgų šaltinio – koncentrato. Animal Whey buvo pagamintas pritaikius pažangiausią filtravimo proceso technologiją CFM...
-5%
55.00 € 57.90 €
1 atsiliepimai.
UNIVERSAL
Ostrovit Micellar Casein - tai lėtai organizmo pasisavinamas baltymas, užtikrinantis ilgalaikį raumenų maitinimą. Produktas idealus prieš einant miegoti ar nakčiai, kadangi ilgalaikis maitinimas užtikrina stiprų anti-katabolinį efektą miego metu. Ostrovit..
15.00 €
OSTROVIT
BSN DNA Whey - nepakartojamas skonio karalius! DNA Whey sudėtyje panaudojo ypač purų išrūgų (angl. WHEY) izoliatą bei koncentratą...
44.99 €
BSN
BSN Syntha 6 Edge suteikia galimybę mėgautis dar nuostabesniais skoniais bei dar geresniu efektyvumu, kuris Jūsų tikrai nenuvils! BSN Syntha 6 Edge yra sudarytas iš 6 baltymų šaltinių...
31.00 €
1 atsiliepimai.
BSN
PHASE 8 sukurtas iš aukščiausios kokybės baltymų mišinio, kurį sudaro net 6 aukštos kokybės baltymų šaltiniai. Kiekvienoje PHASE8 porcijoje yra net 26g baltymų mišinio, paimtų iš įvairių šaltinių. Be to, jis papildytas amino rūgštimis, todėl PHASE8 ™ y..
28.90 €
MUSCLETECH
Whey Gold Standard – daugiau nei 10 metų yra perkamiausias baltymų kokteilis. Gold Standart sudėtis yra sudaryta iš didžiausią biologinę vertę turinčių išrūgų baltymų hidrolizatų bei izoliatų...
18.80 €
OPTIMUM
AKCIJA
Optimum Nutrition 100% Gold Standart Casein - 1820 g. (55 porcijos)
Optimum Casein sudėtis yra praturinta lėto veikimo baltymų šaltiniu kazeinu. Optimum Casein sudėtyje esantis baltymas yra lėto įsisavinimo, užtikrinantis nuostabų anti-katabolinį efektą...
-6%
57.90 € 61.90 €
OPTIMUM
Su ISO+ VEGETARIAN, mūsų labaratorija sukūrė unikalų produktą pasaulinėje rinkoje! Tai produktas net iš dviejų augalinės kilmės baltymų šaltinių izoliatų – žirnių bei ryžių...
49.00 €
4+ NUTRITION
Activlab Muscle Up Protein – tai didelės koncentracijos baltyminis proteinas su kreatinu ir taurinu, skirtas intensyviai sportuojantiems ir auginantiems raumenų masę sportininkams...
13.90 €
ACTIVLAB
Scitec Restyle Shake- produktas savo sudėtyje turintis mažai cukraus, daug baltymų, daug skaidulinių medžiagų. Sudėtyje esantys baltymai yra pačios aukščiausios kokybės, kas leis po treniruočių jūsų raumenims daug greičiau atsistatyti ir jie bus apsaugoti..
18.90 €

Išparduota

SCITEC
Scitec Whey Isolate- produktas pagamintas iš aukščiausios kokybės 100% grynumo pieno išrūgų izoliato, kuris turi didžiausią biologinę vertę. Scitec Isolate yra labai greitai įsisavinamas organizmo, turi labai daug amino rūgščių, todėl idealiausiai..
53.90 €
2 atsiliepimai.

Išparduota

SCITEC
Whey Protein Professional - produktas pagamintas iš aukščiausios kokybės 100% išrūgų baltymų koncentrato ir išrūgų izoliato. Šis dviejų tipų mišinys sujungtas tam, kad jūsų organizmas gautų daugiau jam reikalingų amino rūgščių vienu metu, kadangi kai kuri..
52.90 €

Išparduota

SCITEC
AKCIJA
Scitec 100% Whey Isolate - 28 porcijos (700 g.)
Scitec Whey Isolate yra produktas pagaminats iš aukščiausios kokybės 100% grynumo baltymų išrūgų izoliato, kuris turi didžiausią biologinę vertę. Baltymų išrūgų izoliatas yra labai greitai įsisavinamas organizmo, turi labai daug amino rūgščių. Dėl greito ..
-10%
24.30 € 26.90 €
1 atsiliepimai.

Išparduota

SCITEC
AKCIJA
PVL Mutant Whey - 63 porcijos (2270 g.)
Mutant Whey sudarytas iš 5 rūšių, aukštos biologinės vertės greitai įsisavinančių baltymų šaltinių ir tik iš 100% populiariausių išrūgų! Mutant Whey sudėtyje esančios išrūgos pasižymi greitu įsisavinimu, dideliu BCAA bei L-Glutamino kiekiu...
-13%
34.50 € 39.49 €
5 atsiliepimai.

Išparduota

PVL
AKCIJA
Musclepharm Combat Powder  - 51 porcija (1800 g.)
Musclepharm Combat - tai vienas geriausiai pasaulyje įvertintų proteinų mišinių, sudarytų iš greitai, vidutiniškai ir lėtai virškinamų baltymų. Šitokia Combat matrica užtikrina jūsų raumenims nuoseklų ir visakeriopą aprūpinimą amino rūgštimis...
-11%
39.90 € 45.00 €
2 atsiliepimai.

Išparduota

MUSCLEPHARM
AKCIJA
Muscletech Phase8 - 50 porcijų (2000 g.)
PHASE 8 sukurtas iš aukščiausios kokybės baltymų mišinio, kurį sudaro net 6 aukštos kokybės baltymų šaltiniai. Kiekvienoje PHASE8 porcijoje yra net 26g baltymų mišinio, paimtų iš įvairių šaltinių. Be to, jis papildytas amino rūgštimis, todėl PHASE8 ™ y..
-20%
39.90 € 49.90 €
7 atsiliepimai.

Išparduota

MUSCLETECH
AKCIJA
BSN DNA WHEY 1870 g. + DNA Creatine 216 g. (Sutaupote 3.78 Eur)
WHEY DNA™ yra universalus baltyminis produktas, savo sudėtyje naudojantis tik 100% išrūgų baltymų šaltinius, galinčius Jus aprūpinti 24 gramais baltymų vienu samteliu. Išrūgos yra pilnai išbaigtas, aukštos biologinės vertės baltymų šaltinis, suteikiantis ..
-7%
54.00 € 57.78 €
1 atsiliepimai.

Išparduota

BSN
GymBeam True Whey baltyminiai kokteiliai yra pagaminti tik iš 100% aukščiausios kokybės išrūgų koncentrato. True Whey buvo pagamintas pritaikius pažangiausią filtravimo proceso technologiją CFM (Cross Filtration Method), kurios pagalba pašalinami daug..
39.90 €
5 atsiliepimai.

Išparduota

GymBeam
Ronnie Coleman Pro Antium - sportuok kaip tikras profesionalas! Pro Antium - tai galingas baltyminis užtaisas tikram rezultatui!..
45.00 €
3 atsiliepimai.

Išparduota

RONNIE COLEMAN
GymBeam Protein Pure IsoWhey – purus 100% išrūgų baltymų izoliatas su visiškai minimaliu kiekiu cukraus, riebalų ir angliavandenių. Sudėtyje nėra laktozės ir glitimo, todėl IsoWhey puikiai tinka asmenims, netoleruojantiems laktozės, vegetarams ar atletams..
49.90 €
1 atsiliepimai.

Išparduota

GymBeam
Musclepharm Crunch BAR - tai išskirtinių skonių baltyminiai batonėliai, savo sudėtyje turintys pačios aukščiausios kokybės baltymų (išrūgų baltymų izoliato, pieno baltymų izoliato). Batonėlis idealiai tinka bet kuriuo paros metu, kai reikia organizmą aprū..
30.00 €

Išparduota

MUSCLEPHARM
AKCIJA
Optimum Nutrition Platinum Hydrowhey - 40 porcijų (1,6 kg)
Platinum Hydrowhey - greičiausiai pasisavinamas, gryniausias ir kokybiškiausias Optimum Nutrition baltyminis produktas, pagamintas iš gryno hidrolizuoto išrūgų izoliato...
-3%
64.90 € 66.90 €
2 atsiliepimai.

Išparduota

OPTIMUM
FitMiss Delight duoda visą dieną esminių maistinių medžiagų kokybiškų kalorijų ir suteikia optimalius lygius baltymų, virškinimo fermentų, vitaminų ir mineralų. Šis natūralaus gėris yra unikalios vaisių ir daržovių šaltinis. Išrūgų baltymų izoliatas, kuri..
39.99 €
7 atsiliepimai.

Išparduota

FITMISS
MuscleTech 100% Premium Whey Protein - tai greitai paruošiamas 100% pats skaniausias išrūgų baltymų kokteilis. Muscletech kompanija patobulino formulę siekiantiems formuoti tik liesą raumens masę sportininkams. Šie aukščiausios kokybės išrūgų baltymų šalt..
39.90 €
2 atsiliepimai.

Išparduota

MUSCLETECH
Musclepharm Combat - tai vienas geriausiai pasaulyje įvertintų proteinų mišinių, sudarytų iš greitai, vidutiniškai ir lėtai virškinamų baltymų. Šitokia Combat matrica užtikrina jūsų raumenims nuoseklų ir visakeriopą aprūpinimą amino rūgštimis...
33.30 €

Išparduota

MUSCLEPHARM