Krepšelis0
  • Jūsų krepšelis tuščias!

Pristatymo informacija

 
PLANUOJATE ĮSIGYTI PREKIŲ DAUGIAU KAIP UŽ 79 EUR?
 
Pristatysime prekes nemokamai, jeigu pirkinių krepšelis neviršyja 20 kg! Prekėms, pažymėtoms specialiu ženklu „NEMOKAMAS PRISTATYMAS“, matmenys ar svoris negalioja – tokiu atveju pristatymas yra visiškai nemokamas.
 
PRISTATYMAS DPD KURJERIU (preliminarus 1-2 darbo dienų pristatymo terminas visiems maisto papildams ir aksesuarams). Treniruokliams, svoriams ir kitoms įrangos prekėms preliminarus pristatymo terminas yra nurodomas produkto aprašyme.
 
Džiugu pranešti, jog naudojamės DPD vežėjų paslaugomis, kurie yra patikimi ir vieni geriausių pasaulyje! To dėka, garantuojame pigų, greitą pristatymą turimoms prekėms savo sandėlyje bei neabejotiną patikimumą.  Jūs taip pat turite galimybę atsiskaityti kurjeriui grynais, kas suteiks didžiulį patogumą. Siuntimo kaina atliekant bankinį pavedimą kainuoja 2,99 Eur, apmokant grynaisiais, kai gaunamos prekės - 3,99 Eur. Siuntoms nuo 20 kg ir daugiau, pristatymo kainos nuo 9.00 EUR. Prekėms, pažymėtoms specialiu ženklu „NEMOKAMAS PRISTATYMAS“, matmenys ar svoris negalioja – tokiu atveju pristatymas yra visiškai nemokamas. Prieš atvykstant kurjeriui, su jumis visada bus susiekta nurodytu telefonu. Kurjeris siuntą siunčia pakartotinai iki triejų kartų, sekančiomis dienomis.
 
PRISTATYMAS Į DPD PICKUP SIUNTŲ TAŠKUS (preliminarus 1-2 darbo dienų pristatymas visiems maisto papildams ir aksesuarams). Treniruokliams, svoriams ir kitoms įrangos prekėms preliminarus pristatymo terminas nurodytas prie produkto aprašymo.
 
Tik siuntoms iki 20 kg. Pristatymo kaina 1.99 EUR. Prekėms, pažymėtoms specialiu ženklu „NEMOKAMAS PRISTATYMAS“, gali būti pristatomos tik kurjeriu į namus.
 


 
dpd logotipas
 
PRISTATYMAS Į LP EXPRESS TERMINALĄ (preliminarus 1-2 darbo dienų pristatymas visiems maisto papildams ir aksesuarams). Treniruokliams, svoriams ir kitoms įrangos prekėms preliminarūs pristatymo terminai nurodomi prie produktų aprašymo. Tik siuntoms iki 20 kg. Maksimalus siuntos aukštis: 35 cm.
 
Begalo sunku rasti laiko namie? Dirbate o po darbo taip pat abejojate ar būsite namuose? Pasirinkite siuntimą į LP Express savitarnos terminalą. Savitarnos terminalai veikia visą parą, tad suvedę kodą, kurį gausite el. paštu ir telefonu vienu metu, galėsite atsiimti siuntą kada tik jums patogu. Maisto papildų siuntos dažniausiai pristatomos per 1-2 darbo dienas. Siuntimo kaina - 2,99 Eur. Prekėms, pažymėtoms specialiu ženklu „NEMOKAMAS PRISTATYMAS“, šis pristatymo būdas yra neaktyvus.

 
lp express logotipas
 
PRISTATYMAS LIETUVOS RESPUBLIKOJE REGISTRUOTU ARBA IŠPERKAMUOJU PAŠTU (preliminarus 2-4 darbo dienų pristatymas visiems maisto papildams ir aksesuarams). Treniruokliams, svoriams ir kitoms įrangos prekėms preliminarus pristatymo terminas nurodytas prie produkto aprašymo. Tik siuntoms iki 20 kg. Treniruokliai ir kiti didesni įrenginiai nesiunčiami šiuo pristatymo būdu, viršyjantys 2 m. aukštį arba plotį.
 
Pasirinkus šį pristatymo būdą mokėsite mažiausiai (2,50 Eur), pristatymas bus patikimas ir saugus. Privalumas tame, jog jūs gaunate siuntą iki namų durų (jei siunta neviršyja 2 kg svorio), o, jeigu jūsų namuose nėra, siunta paliekama pašto skyriuje, kur ją atsiimti galite bet kada, pašto skyriaus darbo metu. Pristatymas per 2-4 darbo dienas.
 
Norite atsiskaityti grynaisiais pašto skyriuje? Pas mus tai galite padaryti! Išperkamojo pašto siuntimo kaina - 3.50 Eur. Papildomas mokestis atsiimant siuntą jums netaikomas! Jį sumoka siuntos siuntėjas. Preliminarus pristatymas per 2-4 darbo dienas. Kai pirkinių suma viršija 58 Eur, siuntimo kaina sumažėja iki 1.00 Eur.
 

lietuvos pasto logotipas
 
SIUNTŲ PRISTATYMAS Į UŽSIENĮ (preliminarus pristatymo terminas 1-2 savaitės)
 
Pristatysime siuntą į bet kurį kampelį visoje Europoje! Pristatymo kaina 15 Eur siuntoms iki 20 kg. Viršijus pirkinių sumą 200 Eur, pristatymas nemokamas! Jokio atskiro susitarimo siunčiant į užsienį nereikia, kadangi mūsų sistemos užsakymo formoje jau yra integruoti visi pasirinkimai.
 
Laikinai nesiunčiame tuo atveju, jeigu vienos prekės svoris viršyja 20 kg ir jos negalima siųsti dalimis.


PREKIŲ PRISTATYMO SĄLYGOS

   - Kartu su užsakytomis prekėmis Klientas gauna ir sąskaitą faktūrą.

   - Užsakymai priimami kasdien, tačiau vykdomi tik darbo dienomis.

   - Pristatymo terminai nurodyti Prekės aprašyme yra preliminarūs. Pardavėjas pristato prekes Pirkėjui vadovaudamasis prekių užsakymo patvirtinime nurodytais terminais. Prekių pristatymo terminai netaikomi tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Patvirtindamas šias Taisykles Pirkėjas sutinka, jog išimtiniais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju, Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pateikimo terminus ir kitas sąlygas. Jei Pardavėjas nepristato prekių per prekės užsakyme nustatytą terminą ir Šalys nesuderina papildomo termino prekių pristatymui, Pirkėjas gali atsisakyti prekių ar paslaugų pirkimo – pardavimo sutarties.