Krepšelis0
  • Jūsų krepšelis tuščias!

Pristatymo informacija

 
Internetinėje erdvėje nuo šiol apsipirkti begalo paprasta. Lengva užsakyti, it žaibo greičiu gaunamos prekės į bet kurią vietovę visoje Lietuvoje (įskaitant net ir kaimus ar vienkiemius), o pristatymo kainos su laiku tapo labiau nei juokingos.
 
PLANUOJATE ĮSIGYTI PREKIŲ DAUGIAU KAIP UŽ 58 EUR?
 
Pristatysime prekes nemokamai, jeigu pirkinių krepšelis neviršyja 20 kg!
 
PRISTATYMAS DPD KURJERIU (1-2 darbo dienos visiems maisto papildams ir aksesuarams). Treniruokliams, svoriams ir kitoms įrangos prekėms pristatymo terminas nurodytas prie produkto aprašymo.
 
Džiugu pranešti, jog naudojamės DPD vežėjų paslaugomis, kurie yra patikimi ir vieni geriausių pasaulyje! To dėka, garantuojame pigų, greitą, 1-2 darbo dienų pristatymą turimoms prekėms savo sandėlyje bei neabejotiną patikimumą.  Jūs taip pat turite galimybę atsiskaityti kurjeriui grynais, kas suteiks didžiulį patogumą. Siuntimo kaina atliekant bankinį pavedimą kainuoja 2,99 Eur, apmokant grynaisiais, kai gaunamos prekės - 3,99 Eur. Siuntoms nuo 20 kg ir daugiau, pristatymo kainos didėja. Prieš atvykstant kurjeriui, su jumis visada bus susiekta nurodytu telefonu. Kurjeris siuntą siunčia pakartotinai iki triejų kartų, sekančiomis dienomis.

PRISTATYMAS Į DPD PICKUP SIUNTŲ TAŠKUS (1-2 darbo dienos visiems maisto papildams ir aksesuarams). Treniruokliams, svoriams ir kitoms įrangos prekėms pristatymo terminas nurodytas prie produkto aprašymo.

Tik siuntoms iki 20 kg. Pristatymo kaina 1.99 EUR. 
dpd logotipas
 
PRISTATYMAS Į LP EXPRESS TERMINALĄ (1-2 darbo dienos visiems maisto papildams ir aksesuarams). Treniruokliams, svoriams ir kitoms įrangos prekėms pristatymo terminas nurodytas prie produkto aprašymo. Tik siuntoms iki 20 kg.
 
Begalo sunku rasti laiko namie? Dirbate o po darbo taip pat abejojate ar būsite namuose? Pasirinkite siuntimą į LP Express savitarnos terminalą. Savitarnos terminalai veikia visą parą, tad suvedę kodą, kurį gausite el. paštu ir telefonu vienu metu, galėsite atsiimti siuntą kada tik jums patogu. Siunta pristatoma per 1-2 darbo dienas. Siuntimo kaina - 2,99 Eur

 
lp express logotipas
 
PRISTATYMAS LIETUVOS RESPUBLIKOJE REGISTRUOTU ARBA IŠPERKAMUOJU PAŠTU (2-4 darbo dienos visiems maisto papildams ir aksesuarams). Treniruokliams, svoriams ir kitoms įrangos prekėms pristatymo terminas nurodytas prie produkto aprašymo. Tik siuntoms iki 20 kg.
 
Pasirinkus šį pristatymo būdą mokėsite mažiausiai (2,50 Eur), pristatymas bus patikimas ir saugus. Privalumas tame, jog jūs gaunate siuntą iki namų durų, o, jeigu jūsų namuose nėra, siunta paliekama pašto skyriuje, kur ją atsiimti galite bet kada, pašto skyriaus darbo metu. Pristatymas per 2-4 darbo dienas.
 
Norite atsiskaityti grynaisiais pašto skyriuje? Pas mus tai galite padaryti! Išperkamojo pašto siuntimo kaina - 4.50 Eur. Papildomas mokestis atsiimant siuntą jums netaikomas! Pristatymas per 2-4 darbo dienas. Kai pirkinių suma viršija 58 Eur, siuntimo kaina sumažėja iki 1.50 Eur.
 

lietuvos pasto logotipas
 
SIUNTŲ PRISTATYMAS Į UŽSIENĮ (7-14 d.d.)
 
Pristatysime siuntą į bet kurį kampelį visoje Europoje! Pristatymo kaina 15 Eur siuntoms iki 20 kg. Viršijus pirkinių sumą 200 Eur, pristatymas nemokamas! Jokio atskiro susitarimo siunčiant į užsienį nereikia, kadangi mūsų sistemos užsakymo formoje jau yra integruoti visi pasirinkimai.

Laikinai nesiunčiame tuo atveju, jeigu vienos prekės svoris viršyja 20 kg ir jos negalima siųsti dalimis.
Atsiskaitymai už sporto prekes