pristatymas visoje Lietuvoje ir EuropojePristatymas visoje Lietuvoje ir Europoje
uzsakymai priimami 24/7Užsakymai priimami 24/7
|
Kalba Lietuviu  English
  informacija telefonuPagalba ir informacija tel.: +37065909477 (I-VII 10:00-19:00) 

  • PICKUP
  • LP Express 24
  • Paypal ir Paysera

MUSCLEPHARM

  • Musclepharm gamintojo reklaminis skydelis
  •  
  • Realūs sportininkai! Realus mokslas! Musclepharm
  •  
  • Mūsų pagalba, atletai tampa puikiais sportininkais! Tai yra tai, dėl ko mes gyvename! Štai taip apie save dažniausiai prisistato didis gigantas papildų industrijoje - Musclepharm! Šiam prekiniam ženklui priklauso aibės apdovanojimų! Kompanija pasitelkusi pačius geriausius mokslininkus bei tyrimų aparatūrą, kurių pagalba atliekami tik realūs, išsamūs tyrimai su žinomiausiais pasaulio atletais!  Todėl ko gero nė neverta kalbėti apie kokybę, kurią į rinką išleidžia šis didis vardas.
  •  
Rikiuoti:
Rodyti:
MusclePharm BCAA 3:1:2 (215 g.) - 30 porcijų
  Musclepharm BCAA 3:1:2 - tai farmacinės kokybės, švariausios  laisvosios formos šakotosios grandies amino rūgštys (BCAA),  santykiu 3:1:2. Šis produktas turi padidintą kiekį L-Leucino  ir L-Valino.   L-Leucinas yra labiausiai skatinantis baltymų sintezę (mTOR) bei raumenų jautrumą Insulino hormonui. Padidė..
-13%
19.90 € 22.90 €
4 atsiliepimai.
MUSCLEPHARM
Musclepharm Combat 100% Whey (2270 g.) - 68 porcijos
COMBAT 100% WHEY ULTRA KOKYBIŠKAS 100% IŠRŪGŲ BALTYMAS COMBAT 100% WHEY – tai nuostabaus skonio baltymų kokteilis su minimaliu kiekiu natrio ir riebalų, kas užtikrina lengvą ir greitą įsisavinimą. COMBAT 100% WHEY savo sudėtyje panaudojo du greičiausiai įsisavinančius baltyminius šaltinius: išrūgų baltymų izol..
-6%
49.90 € 52.90 €
4 atsiliepimai.
MUSCLEPHARM
Musclepharm Combat 100% Whey (908 g.) - 30 porcijų
COMBAT 100% WHEY ULTRA KOKYBIŠKAS 100% IŠRŪGŲ BALTYMAS COMBAT 100% WHEY – tai nuostabaus skonio baltymų kokteilis su minimaliu kiekiu natrio ir riebalų, kas užtikrina lengvą ir greitą įsisavinimą. COMBAT 100% WHEY savo sudėtyje panaudojo du greičiausiai įsisavinančius baltyminius šaltinius: išrūgų baltymų izoliatą ir i&sc..
31.90 €
MUSCLEPHARM
Musclepharm BCAA 3:1:2 (240 kaps.) - 60 porcijų
Musclepharm BCAA 3:1:2 - tai farmacinės kokybės, švariausios  laisvosios formos šakotosios grandies amino rūgštys (BCAA),  santykiu 3:1:2. Šis produktas turi padidintą kiekį L-Leucino  ir L-Valino. L-Leucinas yra labiausiai skatinantis baltymų sintezę (mTOR) bei raumenų jautrumą Insulino hormonui. Padidėjusi baltymų sinztezė „užkuria&ldq..
20.90 €
3 atsiliepimai.
MUSCLEPHARM
Musclepharm CLA Core - 90 porcijų (90 kaps.)
fvb   IŠSPAUSK IŠ SAVO ORGANIZMO DAUG DAUGIAU SU CLA Musclepharm CLA - tai aukščiausios kokybės konjunguotos linolo rūgšties produktas, kurį sukūrė viena garsiausių pasaulyje maisto papildus ir aprangą sportuojantiems gaminanti Musclepharm kompanija. &Sc..
20.90 €
2 atsiliepimai.
MUSCLEPHARM
Musclepharm Creatine Monohydrate (300 g.) - 60 porcijų
GALI PADIDINTI SPROGSTAMĄJĄ RAUMENŲ JĖGĄ IR IŠTVERMĘ Musclepharm’s Creatine Monohydrate padidina organizme esančio kreatino atsargas. To pasekoje, nulemiamas didesnis treniruočių efektyvumas, kadangi didesnis kreatino lygis organizme yra tiesiogiai susijęs su sprogstamosios jėgos, liesos raumeninės masės bei ištvermės p..
-6%
14.90 € 15.90 €
6 atsiliepimai.
MUSCLEPHARM
Musclepharm salotinė plaktuvė (700 ml.)
Musclepharm salotinė plaktuvė skirta kokteiliams plakti. Tai didelės talpos, sandari, ypač lengva, puikiai plakanti ir išskirtine išvaizda pasižyminti platuvė. ..
3.99 €
MUSCLEPHARM
Musclepharm Gertuvė - 830 ml.
Musclepharm gertuvė vandeniui - didžiule talpa pasižymint, plastiška bei ypač skoningai atrodanti salotinės spalvos firminė gertuvė iš Musclepharm. ..
5.99 €
MUSCLEPHARM
Musclepharm Crunch baltyminiai batonėliai - 63 g x10
Musclepharm Crunch BAR - tai išskirtinių skonių baltyminiai batonėliai, savo sudėtyje turintys pačios aukščiausios kokybės baltymų (išrūgų baltymų izoliato, pieno baltymų izoliato). Batonėlis idealiai tinka bet kuriuo paros metu, kai reikia organizmą aprūpinti baltymais. Nepaslaptis, kad kartais sunku būna surasti laiko kokteiliui ar maistui, todėl visada pravartu ..
30.00 €

Išparduota

MUSCLEPHARM
Musclepharm Combat - 26 porcijos (908g.)
      MUSCLEPHARM COMBAT TIKRŲ ATLETŲ PILNAI IŠBAIGTAS BALTYMINIS PRODUKTAS   25 GRAMAI SKANIAUSIŲ BEI PAČIŲ TIRPIAUSIŲ BALTYMŲ TOP 5 BALTYMŲ ŠALTINIAI: EFEKTYVIAI DIDINA BEI PALAIKO RAUMENINĘ MASĘ TINKA BET ..
33.30 €

Išparduota

MUSCLEPHARM
Musclepharm plaktuvė 600 ml
Musclepharm Shaker - tai plaktuvė pasižyminti didele talpa, patvarumu bei plastiku, pagamintu iš visiškai nekenksmingo plastiko.   Plaktuvės ypatybės:    - Didelė talpa (600 ml.);  - Patvarumas;  - Nekenksmingos medžiagos plastikas. ..
4.90 €
1 atsiliepimai.

Išparduota

MUSCLEPHARM
Musclepharm Combat Gainer XL - 32 porcijos (5,44 kg)
COMBATXL MASS GAINER XL VISKAS VIENAME FORMULĖ! MusclePharm® Combat XL™ yra revoliucinė raumenų masės didinimo, sudėtingai ir skrupulingai atrinkta kaloringa formuluotė, savo sudėtyje apjungusi aukščiausio lygio kokybiškiausias maist..
57.90 €
3 atsiliepimai.

Išparduota

MUSCLEPHARM
Musclepharm Combat Powder  - 51 porcija (1800 g.)
      MUSCLEPHARM COMBAT TIKRŲ ATLETŲ PILNAI IŠBAIGTAS BALTYMINIS PRODUKTAS   25 GRAMAI SKANIAUSIŲ BEI PAČIŲ TIRPIAUSIŲ BALTYMŲ TOP 5 BALTYMŲ ŠALTINIAI: EFEKTYVIAI DIDINA BEI PALAIKO RAUMENINĘ MASĘ TINKA BET ..
-11%
39.90 € 45.00 €
2 atsiliepimai.

Išparduota

MUSCLEPHARM
MusclePharm Glutamine 300 g
Musclepharm Glutamine L-GLUTAMINO, GLUTAMINO PEPTIDŲ BEI ALANIL-L-GLUTAMINO MIŠINYS MILTELIŲ FORMOJE GĖRIMUI PARUOŠTI   Musclepharm Glutamine - tai produktas savo sudėtyje naudojantis net triejų skirtingų rūšių Glutamino formas, tai L- Glutaminą , Glutamino peptidus ir Alanyl L- Glutaminą. Šių kelių skirtingų rūšių dėka, orga..
19.90 €
1 atsiliepimai.

Išparduota

MUSCLEPHARM
Musclepharm Carnitine Core 60 kaps
Musclepharm Carnitine Core Maisto papildas kapsulių pavidale   Musclepharm Carnitine Core - tikra naujiena L-Karnitino produktų pasaulyje! Šis išgautas net iš kelių karnitino rūšių ir praturtinas aviečių ketonais, kas padaro šį produktą neįtikėtinai patraukliu. Sudėtyje esančios karnitino rūšys a..
17.00 €
2 atsiliepimai.

Išparduota

MUSCLEPHARM