Krepšelis0
  • Jūsų krepšelis tuščias!

Atsiskaitykite grynais arba kortele pristatymo metu.
DPD Pickup Pristatymas į DPD Pickup - tik 1.99€

Pristatymas į DPD Pickup siuntų terminalus arba taškus galimas tik siuntoms iki 20 kg ir iki 2 m. ilgio.


Pristatome visoje Europoje.
Pinigų grąžinimo garantija.
Užsakymai priimami 24/7.

Mobilus reguliuojamas krepšinio stovas Exit Galaxy 116x77cm

Įvertinimas:

Prekės kodas: EX-46.05.10.00

  • Gamintojas: EXIT
  • EXIT
  • Prieinamumas:
  • Laikinai neturime
  • 429.00 €

  • Be PVM: 354.55 €
2021-01-13
Nemokamas pristatymas perkant virš 79 € (iki 20 kg).

Draugiškas vartotojui; greito aukščio reguliavimo sistema

„Galaxy“ turi unikalią sistemą, leidžiančią per kelias sekundes koreguoti aukštį. Jūs patraukiate valdymo rankenėlę ir, paspaudę žalią rankenėlę, slinksite sistemą norimu aukščiu. Automatiškai užrakinama valdymo rankenėlė. Ir tam reikia mažai jėgos, todėl net vaikai gali nustatyti tinkamą aukštį. Taigi bet kuriuo metu galite pasirinkti tinkamą aukštį. „EXIT Galaxy“ krepšinis reguliuojamas 5 skirtingais aukščiais: 230cm / 245cm / 260cm / 285cm / 305cm (rungtynių aukščio senjorams).

Paprasta naudoti; galima lengvai perkelti

„Galaxy“ nešiojamas krepšinis turi unikalų judamąjį rėmą, kuriame yra priešpriešinių svorių. Jei naudojate „normalias“ judančias sistemas, prieš pradedant jį perkelti, dažnai turite pakreipti visą sistemą. Tai nėra lengva ir kartais net pavojinga vaikams. „Galaxy“ rėme yra trys (3) ratai, kuriuos galima lengvai nustumti. Pasukamas ratukas priekyje leidžia lengvai vairuoti. Priekinė rankena leidžia vairuoti ir judėti dar lengviau. Net vaikai gali perkelti sistemą.

Kontroliniai svoriai

Rėmas yra atsparus oro poveikiui, kuris gali būti uždarytas ir kuriame yra trys (3) priešiniai svoriai. Šios atsvaros užpildytos smėliu ir leidžia sistemai tvirtai stovėti. (55 kg kiekvienam smėlio maišui. Taigi bendras svoris yra apie 165 kg) Skirtingai nuo sistemų, kuriose yra plastikinis pagrindas, pripildytas vandeniu,  nepažeidžiama šalčio ir visada yra saugi!

Kokybė

Tvirtas rėmas ∅89mm, sustiprintas krepšinio žiedas ir plieninis rėmelis su polikarbonatu (PC) užtikrina daug valandų žaidimo ir įdomumo! Trijų tiekiamų smėlio maišelių, kuriuos vėliau dedate į šiam tikslui skirtą dangtelį, užpildymas garantuoja, kad rėmas yra tvirtai pritvirtintas.

Backboard characteristics

Backboard shape
Rectangular
Backboard dimensions (w x h)
116 x 77 cm
Backboard colour
Transparant
Backboard material
Polycarbonate (plastic)
Backboard thickness
24 mm
Rašyti atsiliepimą
Blogas           Geras