Krepšelis0
  • Jūsų krepšelis tuščias!

Svarbi informacija!

Gerbiamieji pirkėjai, informuojame, kad Vyriausybei paskelbus karantiną visoje Lietuvos teritorijoje, mūsų el. parduotuvė laikydamasi visų highienos normų ir toliau vykdys nuotolinę veiklą, prekės bus pristatomos įprastai nurodytu terminu su dviem išimtimis:

1. negalėsite pasirinkti apmokėjimo būdo - atsiskaitymo grynaisiais kurjeriui, tačiau galėsite atsiskaityti banko kortele pristatymo metu;
2. vietoje parašo kurjeriui, turėsite pateikti savo tapatybės dokumentą arba leisti kurjeriui Jus nufotografuoti.

Siuntos į terminalus bus pristatomos įprastine tvarka.

Atsiskaitykite grynais arba kortele pristatymo metu.
DPD Pickup Pristatymas į DPD Pickup - tik 1.99€

Pristatymas į DPD Pickup siuntų terminalus arba taškus galimas tik siuntoms iki 20 kg ir iki 2 m. ilgio.


Pristatome visoje Europoje.
Pinigų grąžinimo garantija.
Užsakymai priimami 24/7.

Mobilūs futbolo vartai su atmušimo sienelė Exit Finta 300x200x90cm

Įvertinimas:

Prekės kodas: EX-41.07.10.00

  • Gamintojas: EXIT
  • EXIT
  • Prieinamumas:
  • Turime

    Radote pigiau? Susisiekite. Sumažinsime kainą dar labiau.
  • 267.00 €

  • Be PVM: 220.66 €
pristatymo informacijaPristatymo terminas: 1-3 savaitės

Nurodytas pristatymo terminas produkto aprašyme yra preliminarus ir taikomas tik siunčiant Lietuvoje. Prekių pristatymo terminai netaikomi tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą arba išimtiniais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Plačiau apie pristatymo sąlygas skaitykite čia

Nemokamas pristatymas perkant virš 79 € (iki 20 kg).

EXIT Finta vartai, kurių matmenys yra 300 x 200 x 90 cm, yra didžiausi futbolo vartai EXIT futbolo vartų rinkinyje. Vartai yra idealūs žaidimui sode todėl bus linksmam tiek jauniems, tiek seniems! Dėl juodo galvanizuoto ir miltelinio pavidalo rėmo šie vartai atrodo tiek gražūs, tiek stilingi! Dėl savo novatoriškos konstrukcijos (patentuota), aukštos kokybės tinklas nebėra skausmingas, kad būtų užtikrintas saugumas, tik įdomus žaidimas! Plieno rėmo skersmuo / storis: Ø50 × 1,5 mm priekinis rėmas, kitos dalys Ø38 × 1,5 mm.

„EXIT Finta“ skiriasi dėl savo tvirtos ir patogios naudotojo tvirtinimo sistemos (patentuota). Su šia tvirtinimo konstrukcija vartai gali būti tvirtai pritvirtinti prie žemės, tačiau vartai gali būti lengvai perkeliami, kai jums reikia pjauti veją be jokių sunkumų. Siekiant dar labiau optimizuoti pramogas ir tobulinti savo futbolo įgūdžius, į laukelį įtrauktas treniruočių ekranas.

Pasirinkite vartua, paruošite fotografiją ir įvartis!

Rašyti atsiliepimą
Blogas           Geras