Maisto papildai sportui internetu. Užsakymai priimami 24/7
|
Kalba Lietuviu  English
  Pagalba ir informacija tel.: +37065909477 (I-VII 10:00-19:00)  

  • DPD

Miegui gerinti

  •  
  • Dauguma sportuojančių žmonių susiduria su nemigos problemomis. Nemalonus jausmas, kai jaučiamės neišsimiegoję, ryte sunku prisiversti atsikelti, jaučiamės mieguisti ir apatiški, nenusiteikę darbams ir kitiems įvykiams. Ateina laikas, kai reikia judėti į salę, o taip tingisi, jaučiamas nuovargis, neatsistatymas. Pradedame treniruotę, tačiau ji neefektyvi. Viso to priežastimi gali būti, miego trūkumas arba bloga jo kokybė. Kai miegama per mažai ar nekokybiškai, mūsų organizme daug mažiau išsiskiria pagrindinių anabolinių hormonų. Tik pagerinę savo miego kokybę galite visų šių pasekmių išvengti, ko pasekoje gerėja nuotaika, padidėja energija, jaučiamasi žvalesniu ir pozityvesniu dienos bėgyje. 
  •  
  • Maisto papildas GABA ko gero idealiausias miego sutrikimams mažinti. Šio papildo dėka netik geriau išsimiegosite, bet ir sugebėsite daug stipriau atsipalaiduoti įvairiose stresinėse situacijose. Taip pat moksliškai ištirta, kad vartojant GABA miego metu išskiriama daug daugiau augimo hormono (HGH), net iki 200%. 
  •  
  • Maisto papildas ZMA taip pat stipriai gali pagerinti jūsų miego kokybę. Jo formulės santykis tarp medžiagų sukurtas taip, kad viena su kita veiktų sinergiškai ir to dėka, jaučiama netik pagerėjusi miego kokybė, bet ir ženkliai padidėjęs testosterono lygis organizme.
  •  
Rikiuoti:
Rodyti:
Activlab ZMA yra sinergetinis cinko, magnio ir vitamino B6 derinys, keliantis anabolinį hormono lygį (testosterono, IGF-1) ir padidina raumenų jėgą treniruočių metu. Šiuolaikinė amino rūgščių chelato formulė yra geriausio biologinio prieinamumo ir veiksmi..
11.30 €
1 atsiliepimai.
ACTIVLAB
GABA – tai labai galingas ir stiprus žmogaus augimo hormono skatintojas. Natūraliai pakelia augimo hormono lygį net iki 200%! GABA turi ir dar vieną, stulbinamą poveikį miegui! Vartojant šį maisto papildą miego kokybė pagerėja net iki kelių kartų, labai g..
17.90 €
9 atsiliepimai.
DYMATIZE
AKCIJA
Scitec ZMA - 30 porcijų (60 kaps.)
Scitec ZMB6 produkto pagrindinės veikliosios medžiagos daug kam atrodo įprastos ir rodos, kam čia permokėti už įprastą cinką, magnį ir vitaminą b6 viename. Deja, turime nuvilti. Kurie taip manote, vadinasi klystate. Specialios formulės dėka, atsiskleidžia..
-16%
11.29 € 13.50 €
1 atsiliepimai.
SCITEC
ZMA ® yra visiškai natūralus, nesteroidinės anabolinės sudėties maisto papildas su cinku ir magniu, sustiprintas vitaminu B6, skirtas žmonėms, kurie yra fiziškai aktyvūs ir siekia padidinti liesąją raumenų masę, raumenų ištvermę bei jėgą. Visos veikliosio..
14.90 €
4 atsiliepimai.
FA
MagnesLife – tai skysta magnio forma - labai efektyvi priemonė mažinanti raumenų traukulius. Skysta papildo forma ir vitaminas B6 garantuoja greitą ir maksimalų magnio pasisavinimą...
7.19 €

Išparduota

NUTREND
Olimp ZMA - vienas efektyviausių ZMA produktų visame pasaulyje. Olimp gamintojas šiam produktui naudoja tik specialų patentuotą ZMA mišinį, kuris atkeliauja tiesiai iš JAV, iš ten kur ir kilo pirmą kartą! Todėl šį produktą galime drąsiai vadinti tikruoju,..
24.50 €
1 atsiliepimai.

Išparduota

Olimp
AKCIJA
Tested GABA - 60 porcijų (120 kaps.)
Tested GABA - maisto papildas savo sudėtyje turintis GABA (amino sviesto rūgšties). Be jokių papildomų ingredientų. Gaba, arba kitaip Gama-Aminobutirinė rūgštis – tai galinga amino rūgštis, kuri pirmą kartą buvo atrasta 1883 m. Berlyne. Ji priskiriama neu..
-6%
14.99 € 15.90 €
2 atsiliepimai.

Išparduota

TESTED
ZMA® yra unikalus cinko, magnio ir vitamino B6 mišinys. Cinkas padeda palaikyti normalią testosterono (ypač laisvojo) koncentraciją kraujyje. Magnis ir vitaminas B6 padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį. Tapogi, magnis mokslininkų teigimu, padeda p..
14.90 €

Išparduota

ACTIVLAB
ZMA® yra unikalus cinko, magnio ir vitamino B6 mišinys. Cinkas padeda palaikyti normalią testosterono (ypač laisvojo) koncentraciją kraujyje. Magnis ir vitaminas B6 padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį. Tapogi, magnis mokslininkų teigimu, padeda p..
9.00 €
2 atsiliepimai.

Išparduota

ACTIVLAB
ZMAttack - vyrams, ypač svarbu optimizuoti ir palaikyti tinkamą testosterono lygį. ZMAttack yra sinergiškai veikiantis maisto papildas, kuris sudarytas iš 3 veikliųjų medžiagų: cinko, magnio ir vitamino B6. Inovatyvus ir efektyvus ZMA maisto papildas yra ..
12.99 €

Išparduota

BIOTECH USA
informacija klientui