Maisto papildai sportui internetu. Užsakymai priimami 24/7
|
Kalba Lietuviu  English
  Pagalba ir informacija tel.: +37065909477 (I-VII 10:00-19:00)  

  • PICKUP

MEX

  • MEX (Muscle Exellence) reklaminis skydelis
  •  
  • Tu gali! Tokiu šūkiu savo klientams prisitato MEX (Muscle Exellence) kompanija savo oficialiame internetiniame puslapyje! Tu gali pasiekti puikus rezultatus per daug trumpesnį laiką, bet tu turi pasirinkti MEX kompanijos maisto papildus, tam, kad šie norai virstų realybe! Į rinką su trenksmu atidundėjusi kompanija siūlo ypatingai aukštos kokybės produktus, savo sudėtimi bei ingredientų klase lenkiančiais daugelį pasaulinio lygio prekinių ženklų.
  •  
Rikiuoti:
Rodyti:
MEX American Standart Whey - 64 porcijos (2000 g.)
American Standard Whey baltymo sudėtis yra tokia, kad galėtų jums pagelbėti sumažinti atsistatymo po treniruotės laiką, bei papildyti raumenis po intensyviausios treniruotės.   Intensyvios treniruotės reikalauja pakankamo baltymų kiekio optimaliam atsistatymui. Sporto ir mitybos specialistai pataria, kad reikalingas 1 gramas baltymo kiekvienam liesos kūno masės svarui ..
37.90 €
1 atsiliepimai.
MEX
MEX Size MAX - 60 porcijų (6,8 kg)
SIZE MAX BALTYMŲ, ANGLIAVANDENIŲ BEI KITŲ INGREDIENTŲ MIŠINYS MILTELIŲ FORMOJE KOKTEILIUI RUOŠTI   MEX Nutrition Size Max – tai puikiai subalansuotas baltymų ir angliavandenių mišinys.   Size Max sudėtyje yra lengvai pasisavinamas aukštos biologinės vertės baltymų mišinys, reikalingas raumenų atsistatym..
53.00 €
4 atsiliepimai.

Išparduota

MEX
MEX Shaker Yellow Plaktuvė - 700 ml.
Atrodykite nuostabiai ir estetiškai su naująja MEX Shaker Yellow platuve! Didžiulė talpa (700 ml.), išskirtinis dizainas, užsakamas dangtelis ir sandarumas yra šios platuvės privalumas! ..
3.90 €

Išparduota

MEX
informacija klientui