pristatymas visoje Lietuvoje ir EuropojePristatymas visoje Lietuvoje ir Europoje
uzsakymai priimami 24/7Užsakymai priimami 24/7
|
Kalba Lietuviu  English
  informacija telefonuPagalba ir informacija tel.: +37065909477 (I-VII 10:00-19:00) 

 • DPD

Kreatinas | Kre-Alkalyn | Platus pasirinkimas iš populiariausių

 • Kreatinas - vienas populiariausių ir veiksmingiausių maisto papildų visoje rinkoje. Kreatino vartotojai paprastai pastebi padidėjusią jėgą ir anaerobinę ištvermę, greičiau atsistato jėgos trumpesnių laiko etapų reikalaujančių treniruočių metu, gali palaikyti aukštesnį intensyvumo tempą. 
 •  
 • Raumeniniame audinyje, kreatinas yra sujungiamas su jonų fosfatas, ko pasekoje virsta  fosfokreatinu (angl.k. (PC); phosphocreatine). Jis yra junginys, tiekiantis energiją, kuris atstato adenozino trifosfatą (angl.k. adenosine triphosphate) (ATP, junginys, kuris aprūpina energija) ir tai daro nepaprastai greitai bet kokioje aukšto intensyvumo veikloje. Kreatino papildų pagrindinis tikslas yra padidinti fosfokreatino atsargas raumeniniuose audiniuose. Kuo daugiau fosfokreatino jūsų raumeniniame audinyje, tuo ilgiau galite palaikyti aukšto intensyvumo treniruotes.
 •  
 • Kreatino poveikis

 •  
 • Kreatino dėka galima lengviau atlikti papildomą pratimo pakartojimą. Taip pat kreatino vartotojai gan greitai, per savaitę-dvi priaugs svorio, kadangi šis turi savybę kaupti vandenį raumeniniame audinyje. Tai reiškinys dar kitaip vadinamas (angl. water retention) vandens svoriu. Tačiau tai tėra tik vienintelis šalutinis kreatino poveikis. Pagrindinis kreatino pliusas yra pagreitėjęs raumenų atsistatymas treniruočių metu ir pagerėjusi anaerobinė ištvermė, ko pasekoje kiekviena treniruotė tampa daug efektyvesnė. Galima kelti sunkiau, dirbti greičiau, pikčiau ir intensyviau, dėl ko ženkliai padidėja  jėga ir liesa raumenų masė.
 •  
 • Jeigu nenorite vandens kaupimosi raumenyse, galite rinktis Kre-Alkalyn® patento kreatino papildus su šarmine apsauga.
 •  
Rikiuoti:
Rodyti:
AKCIJA
Muscletech Creactor - 120 porcijų (203 g.)
Creactor ™ yra moksliškai pažangi kreatino forma, kuri pristato galingą mikro-dozę kreatino...
-11%
35.50 € 39.99 €
MUSCLETECH
FA Crea Core savo sudėtyje naudoja tik pažangiausią kreatino mišinių bei beta alanino formulę. Sudėtis taip pat praturtinta vaistine ožrage (fenugreek), geresniam kreatino įsisavinimui raumenyse...
18.60 €
4 atsiliepimai.
FA
Scitec Creatine - produktas savo sudėtyje turintis 100% grynumo kreatino monohidrato. Kreatinas yra vienas populiariausių produktų visame pasaulyje, dalyvaujantis reakcijoje su kitu organiniu ląstelių junginiu – fosfatu, sudarančiu galingą energetinį fos..
22.40 €
SCITEC
AKCIJA
Universal Creatine Pure - 100 porcijų (500 g.)
Universal Creatine Pure - aukščiausios kokybės kreatino produktas išgautas naudojant „Creapure“ technologiją. Šis kreatino šaltinis pasižymi itin gera mikronizacija, tirpumu bei veiksmingumu. Intensyvių jėgos treniruočių dėka, kreatino vartojimas žymiai p..
-14%
15.99 € 18.60 €
10 atsiliepimai.
UNIVERSAL
AKCIJA
Optimum Creatine Powder - 317 g (88 porcijos)
Optimum Creatine - ištirtas ir veiksmingas puikios mikronizacijos kreatino produktas. Ypač smulkios kreatino dalelės užtikrina maksimalų įsisavinimą bei pernešimą, kas nulemia garantuotą veiksmingumą. Prastos kokybės kreatino monohidratas nėra linkęs visi..
-8%
11.90 € 12.99 €
1 atsiliepimai.
OPTIMUM
AKCIJA
BSN DNA Creatine - 60 porcijų (216 g.)
BSN pristato naują savo gaminį - DNA Creatine, ypač geros mikronizacijos kreatino monohidratą, puikiai tirpstantį bei lengvai įsisavinamą organizmo...
-4%
11.90 € 12.40 €
BSN
AKCIJA
Olimp Kre-Alkalyn 2500 - 60 porcijų (120 kaps.)
Olimp Kre-Alkalyn - tai produktas naudojantis savo sudėtyje pažangiausią kreatino formą - Kre Alkalyn® (buferinis kreatinas). Šis įpatingas tuom, jog turi teisingą pH lygį, kuris nulemia kreatino stabilumą skrandžio rūgštyse, ko pasekoje dingsta ir jo vir..
-13%
25.00 € 28.60 €
1 atsiliepimai.
Olimp
Cell-Tech formulė yra sudaryta iš pačių efektyviausių ingredientų, skatinančių anabolinius bei žaibiškus regeneracinius procesus. Cell-tech dėka, padidinamas insulino kiekis kraujyje, nulemiantis didesnį maistinių medžiagų pernešimą į raumeninius audinius..
29.90 €
1 atsiliepimai.
MUSCLETECH
Creatine Drive siūlo jums veiksmingą dozę puraus, mikronizuoto kreatino, apdoroto išplėstine bei vienintele pasaulyje technologija - DecaDrive, kuri pagrįsta daug kartų efektyvesniu įsisavinimu, pernešimu bei veikimo greičiu. DecaDrive technologijos dėka,..
17.90 €
1 atsiliepimai.
Musclemeds
Dymatize Creatine Monohydrate Creapure® savo sudėtyje turi 100% grynumo kreatino monohidrato, pagal Creapure Vokietijos gamintojo patentą. ..
19.99 €
1 atsiliepimai.
DYMATIZE
Musclepharm’s Creatine Monohydrate padidina organizme esančio kreatino atsargas. To pasekoje, nulemiamas didesnis treniruočių efektyvumas, kadangi didesnis kreatino lygis organizme yra tiesiogiai susijęs su sprogstamosios jėgos, liesos raumeninės masės be..
15.90 €
6 atsiliepimai.
MUSCLEPHARM
Scitec Alkaly-X yra produktas su pažangia Kre-AlkalynTM formule, skatinančia raumenų augimą, stiprų jėgos prieaugį bei raumenų atsistatymą treniruočių metu. Kre-AlkalynTM yra patentuota farmacinė forma išgauta iš kreatino monohidrato, pasižyminti daug ka..
28.70 €
4 atsiliepimai.
SCITEC
Megabol Alkaline - aukščiausios kokybės, pažangiausios kreatino formos Kre-Alkalyn® produktas, pasižymintis itin stipriu poveikiu jėgos ir liesos raumenų masės augime. Moksliškai įrodyta, kad Kre-Alkalyn® yra daug efektyvesnis už įprastą kreatino monohid..
12.90 €
Megabol
Pristatome Jums aukščiausios kokybės kreatino monohidratą iš Olimp – Creatine MC Mega Caps! Vienoje kapsulėje net 1250 mg gryniausio kreatino monohidrato ir net 400 kaps. vienoje pakuotėje! Atsibodo gaišti laiką maišant kreatino miltelius, nepatogu? Laika..
24.90 €
Olimp
Hi Tec Creatine yra 100% grynumo kreatino monohidrato produktas, praturtinas vitaminais B6, B12 bei niacinu...
8.39 €
3 atsiliepimai.
HI TEC
FITWhey Creatine – tai grynas produktas, be skonių, dažiklių ar kitų priedų, sudarytas tik iš dviejų sinergiškai veikiančių ingredientų – kreatino bei taurino...
12.49 €
FITWhey
Creatine XS sudėtyje visiškai nėra papildomų priemaišų, tik 100% grynumo, farmacinio laipsnio kreatino monohidratas, puikiai tirpstantis, lengvai maišomas bei puikiai pasisavinamas organizmo...
14.99 €
RONNIE COLEMAN
Cellucor COR Performance Creatine – tai ypač puikios mikronizacijos bei išskirtinio purumo kreatino monohidrato produktas, garantuojantis netgi geresnį efektyvumą, nei tą padaryti galėtų Vokiečių numylėti „Creapure™“ užpatentuoti kompanijos gaminiai, daug..
17.99 €
1 atsiliepimai.
CELLUCOR
Olimp Creatine CreapureTM - itin aukštos kokybės kreatinas, pagamintas pagal pažangią CreapureTM technologiją. Tai reiškia labai gerą mikronizaciją, tirpumą vandenyje, maišumą bei įsisavinimą...
17.90 €

Išparduota

Olimp
AKCIJA
USP Labs Modern Creatine - 30 porcijų (186 g.)
Pakeiskite žaidimo taisykles su naujuoju USP Labs Modern Creatine! Tai ultrakoncentruotas bevandenis išgrynintas kreatino produktas, taip pat savo sudėtyje turintis ir Betaino. Betainas, kaip teigia daugelis specialistų, gali ženkliai padidinti organizmo ..
-28%
15.90 € 22.00 €
3 atsiliepimai.

Išparduota

USP LABS
GymBeam Creatine 100% Monohydrate yra produktas sukurtas kreatino pagrindu. Tai medžiaga, natūraliai aptinkama žmogaus organizme, todėl papildomai vartojama iš šalies nesukelia jokių pašalinių poveikių...
11.99 €

Išparduota

GymBeam
Universal Creatine Chews - puikaus skonio kramtomosios tabletės, sudarytos iš CreapureTM technologijos kreatino. Šis kreatino šaltinis pasižymi itin gera mikronizacija, tirpumu bei veiksmingumu. Intensyvių jėgos treniruočių dėka, kreatino vartojimas žymia..
19.90 €

Išparduota

UNIVERSAL
Dymatize Creatine Micronized - tai itin smulkus kreatino monohidratas, užtikrinantis stulbinamą įsisavinimą, tirpumą vandenyje bei veiksmingumą!..
27.20 €

Išparduota

DYMATIZE
Muscletech Platinum 100% Creatine „užkraus“ jūsų raumenis aukščiausios pasaulyje kokybės bei labiausiai kliniškai ir moksliškai patvirtinu neįtikėtinai puriu, maksimaliai mikronizuotu kreatinu. Kreatinas padidina liesą raumenų masę, jų jėgą bei pagerina b..
17.90 €
2 atsiliepimai.

Išparduota

MUSCLETECH
AKCIJA
All American EFX Kre-Alkalyn (120 kaps.) - 60 porcijų.
EFX Kre-Alkalyn® EFX yra aukščiausios klasės, pats populiariausias, originalus buferinis kreatino monohidratas, užtikrinantis maksimalų įsisavinimą ir efektyviausią poveikį tarp visų rinkoje esančių Kre-Alkalyn kategorijos produktų...
-5%
22.40 € 23.54 €
1 atsiliepimai.

Išparduota

ALL AMERICAN EFX
Nutrex Creatine Drive Black yra išskirtinės kokybės kreatino monohidrato produktas. Jūs jau girdėjote kas yra CreapureTM patento monohidratas, tačiau ar girdėjote apie ULTRA CreapureTM? Kolkas šia pagaminimo technologija gali pasigirti tik nedaugelis gami..
12.99 €
1 atsiliepimai.

Išparduota

NUTREX
SCITEC CREA-BOMB – tai produktas su unikaliu kreatinų mišiniu, sudarytu net iš 6 skirtingų mišinių! Crea-Bomb rekomenduojamas visiems, norintiems patirti daug stipresnius įspūdžius, nei vartojant įprastą kreatino monohidratą ar kitas kreatino formas. 6 kr..
26.90 €

Išparduota

SCITEC
AKCIJA
Scitec Creatine Monohydrate 100% - 100 porcijų (500 g.)
Scitec Creatine - produktas savo sudėtyje turintis 100% grynumo kreatino monohidrato. Kreatinas yra vienas populiariausių produktų visame pasaulyje, dalyvaujantis reakcijoje su kitu organiniu ląstelių junginiu – fosfatu, sudarančiu galingą energetinį fos..
-36%
8.90 € 13.90 €

Išparduota

SCITEC
Kre-Alkalyn® yra patentuota kreatino monohidrato formulė, kuri šiai dienai yra viena pažangiausių visame pasaulyje. Kre-Alkalyn® pliusas tame, kad dėka pH CorrectTM technologijos yra stabilus skrandžio rūgštyse, todėl yra 99% pasisavinamas organizmo. Kita..
24.80 €

Išparduota

SCITEC
Nutrend Kre-Alkalyn 1500 – tai aukščiausio stabilumo lygio kreatino produktas, pasižymints ypač greitu bei efektyviu poveikiu be vandens kaupimosi. Kre-Alkalyn® nuo įprasto kreatino monohidrato skiriasi tuom, kad turi teisingą pH lygį, šitaip užtikrinant ..
27.80 €

Išparduota

NUTREND