Kre-Alkalyn - pažangiausia kreatino forma?

Autorius: Artūras Data: 06/08/2017 Peržiūros: 9292 Komentarai: 4

kre alkalyn banner
 
Kre-Alkalyn® - tai naujausia buferinė kreatino forma, pasižyminti daug stabilesniu poveikiu, lyginant su įprastais kreatino monohidrato produktais. Ši patentuota unikali formulė pasižymi stabilumu skrandžio rūgštyse, kas nulemia pilną kreatino įsisavinimą. Šių veiksnių pasekoje, jaučiamas daug efektyvesnis poveikis liesai raumenų masei, jėgai ir anaerbonei ištvermei. Nors ši kreatino forma vadinama daugelio pažangiausia, visgi nėra nustatyta, kad būtų efektyvesnė už įprastą kreatino monohidratą. Kitaip tariant, sporto rezultatų prasme, poveikis vienodas, tačiau skiriasi porcijos dydis ir tai, kad kre-alkalyn šarminė apsauga neleidžia virsti jam kreatininu. Kreatininas - tai medžiaga, kaupianti vandenį raumeniniuose audiniuose.
 

Kre-Alkalyn® išskirtinumas

 
Kre-Alkalyn® turi teisingą pH, o tai ir nulemia stabilumą skrandžio rūgštyse. Tuo tarpu įprasti kreatino produktai tuo nepasižymi. Kai pH lygis tampa žemiau 7, stabilumas sumažėja ir atsiranda neigiami padariniai skrandžio rūgštyse. Šių veiksnių pasekoje, kreatinas lengvai virsta kreatininu ir tik nedidelė dalis kreatino lieka panaudojama raumeninėms funcijoms. Kreatinino šalutinis efektas – vandens kaupimąsis raumeniniuose audiniuose, gali pradėti kilti rūgštys, atsirasti pilvo pūtimo pojūtis ir kt.
 
Tuo tarpu Kre-Alkalyn® turi pH 12 ir daugiau, kas užtikrina pilną stabilumą rūgštyse, todėl kreatinas nebegali virsti kreatininu. To nauda -  dingsta vandens kaupimąsis raumeniniuose audiniuose ir pasiekiamas maksimalus gautos kreatino dozės įsisavinimas. Manoma, kad 1500 mg kre-alkalyn dozė turi lygiavertį poveikį lyginant su 5000 mg įprasta kreatino monohidrato doze sportiniams rezultatams, kaip jėgos ir liesos raumeninės masės padidėjimas.

 
kre akalyn facts


Naudoti šaltiniai:

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3479057/


Žymos: kre-alkalyn, kre alkalyn, kre alkalyn prie monohidrata, kre alkalyn ir monohidratas skirtumai, kre alkalyn pranasumas, kre alkalyn kas tai, kre alkalyn vartojimas,

Straipsnio autorius:
Artūras

Susijusios prekės su straipsniu

Susiję straipsniai

Komentarai

Rašyti komentarą