pristatymas visoje Lietuvoje ir EuropojePristatymas visoje Lietuvoje ir Europoje
uzsakymai priimami 24/7Užsakymai priimami 24/7
|
Kalba Lietuviu  English
  informacija telefonuPagalba ir informacija tel.: +37065909477 (I-VII 10:00-19:00) 

  • PICKUP
  • LP Express 24
  • Paypal ir Paysera

GymBeam

Ieškote aukščiausios kokybės gamintojo produktų už prieinamą kainą? Rinkitės GymBeam! Jokių įmantrių pakuočių, kas leidžia kompanijai sutaupyti ir suteikti daug žemesnę kainą.

Rikiuoti:
Rodyti:
GymBeam Vitality Complex (60 tab.)
GymBeam Vitality Complex suteikia optimaliausias dozes netik vitaminų ir mineralų, bet ir kitų medžiagų, įtakojančių jūsų savijautą bei sportinius rezultatus   GYMBEAM VITALITY COMPLEX yra sudarytas iš 24 skirtingų vitaminų, mineralų bei įvairiausių kitų medžiagų, optimaliai Jūsų sveikatai, bei sportinių rezultatų palaikymui. Vit..
12.50 €
4 atsiliepimai.
GymBeam
GymBeam DAA (250 g.) - 83 porcijos
GymBeam DAA – natūralus testosterono ir augimo hormono skatintojas, galintis padidinti raumeninę masę bei jėgą.   GymBeam DAA arba kitaip D-Asparto rūgštis yra neesminė amino rūgštis (organizmas negali šios amino rūgšties pasigaminti pats, tačiau gali būti gaunama su maistu arba maisto papildų pagalba), dalyva..
16.00 €
GymBeam
GymBeam L-Glutamine 100% (500 g)
GymBeam L-Glutamine – tai 100% grynas L-Glutamino produktas, be jokių papildomų priedų   L-Glutaminas yra plačiai sportininkų naudojama amino rūgštis, pagreitinanti atsistatymo/atsigavimo procesus bei sauganti raumenis nuo pažeidimų, dalyvaujanti baltymų pusiausvyros reguliavime. To rezultatas – užkertamas kelias raumenų masės praradimui. Mok..
17.00 €
GymBeam
GymBeam L-Carnitine 1000 - (100 tabl.), 100 porcijų
GymBeam L-Carnitine 1000 – tai didžiulė , 1000 mg dozė l-karnitino tik vienoje kapsulėje!   GymBeam L-Carnitine 1000 sudėtyje esantis L-karnitinas yra vienas geriausių pagalbininkų tirpdant nereikalingus kūno riebalus. Ši medžiaga stimuliuoja riebalų oksidaciją, todėl nereikalingi kilogramai treniruočių metu mažėja daug kartų spar..
15.90 €
2 atsiliepimai.
GymBeam
GymBeam Tribulus Terrestris 90% (120 tab.) - 120 porcijų
GymBeam Tribulus – produktas sudarytas iš augalinio gulsčiosios ragužės (tribulus terrestris) ekstrakto, galinčio padidinti testosterono lygį organizme 30% ir daugiau. Testosteronas yra hormonas,labai  įtakojantis raumenų augimo galimybes, didesnę ištvermę ir jėgą, pagreitinantis atsistatymo procesus bei pagerinantis seksualinį aktyvumą.   ..
15.00 €
2 atsiliepimai.

Išparduota

GymBeam
GymBeam Creatine 100% Monohydrate (500 g.) - 100 porcijų
GymBeam Creatine 100% Monohydrate - maksimalizuoja treniruočių efektyvumą, didindamas sprogstamąją raumenų jėgą bei masę.   GymBeam Creatine 100% Monohydrate yra produktas sukurtas kreatino pagrindu. Tai medžiaga, natūraliai aptinkama žmogaus organizme, todėl papildomai vartojama iš šalies nesukelia jokių pa&scar..
11.99 €

Išparduota

GymBeam
GymBeam True Whey (2500 g.) - 100 porcijų
GymBeam TrueWhey: 100% išrūgų proteinas su aukštu baltymų / amino rūgščių viso produkto masės santykiu   GymBeam True Whey baltyminiai kokteiliai yra pagaminti tik iš 100% aukščiausios kokybės išrūgų koncentrato. Šis produktas buvo pagamintas pritaikius pažangiausią filtravimo proceso techn..
39.90 €
5 atsiliepimai.

Išparduota

GymBeam
GymBeam Citrulline Malate (250 g.) - 83 porcijos.
GymBeam Citrulline Malate – pagerina kraujo cirkuliaciją raumenyse, gali padidinti jėgą, energijos lygį ir suteikti daugiau ištvermės   GymBeam Citrulline Malate – tai 100% grynumo citrulino malato milteliai, be jokių papildomų priedų. Citrulino malatas – tai dviejų amino rūgščių kombinacija iš L-Citrulin..
17.90 €
1 atsiliepimai.

Išparduota

GymBeam
GymBeam Protein Pure IsoWhey (2500 g.) - 100 porcijų
GymBeam Protein Pure IsoWhey – puriausias išrūgų izoliatas be cholesterolio, cukraus ir laktozės.   GymBeam Protein Pure IsoWhey – purus 100% išrūgų baltymų izoliatas su visiškai minimaliu kiekiu cukraus, riebalų ir angliavandenių. Sudėtyje nėra laktozės ir glitimo, todėl IsoWhey puikiai t..
49.90 €
1 atsiliepimai.

Išparduota

GymBeam
GymBeam oranžinė plaktuvė (600 ml.)
GYMBEAM SHAKER ORANŽINĖS SPALVOS PLAKTUVĖS PRIVALUMAI:   - Ideali bet kokio kokteilio plakimui; - 600 ml talpa; - Nepraleidžia skysčių; - Iš sveikatai netoksiško plastiko; - Galite matyti talpos skalę (ml.); - Kieto plastiko plaktyvė, atspari spaudimui, sulūžimui ir pan. ..
2.39 €

Išparduota

GymBeam
GymBeam juoda plaktuvė (600 ml.)
GYMBEAM SHAKER JUODOS SPALVOS PLAKTUVĖS PRIVALUMAI:   - Ideali bet kokio kokteilio plakimui; - 600 ml talpa; - Nepraleidžia skysčių; - Iš sveikatai netoksiško plastiko; - Galite matyti talpos skalę (ml.); - Kieto plastiko plaktyvė, atspari spaudimui, sulūžimui ir pan. ..
2.39 €

Išparduota

GymBeam