pristatymas visoje Lietuvoje ir EuropojePristatymas visoje Lietuvoje ir Europoje
uzsakymai priimami 24/7Užsakymai priimami 24/7
|
Kalba Lietuviu  English
  informacija telefonuPagalba ir informacija tel.: +37065909477 (I-VII 10:00-19:00) 

  • PICKUP
  • LP Express 24
  • Paypal ir Paysera

GRENADE

  • Grenade Black OPS produkto reklama
  •  
  • Grenade - šie maisto papildai tikras užtaisas jūsų rezultatms! Visi šie produktai yra tokios galingos sudėties, kad netgi nerekomenduojami naujokams. Jeigu esate pasiruošęs trokšti pačių geriausių rezultatų, nedvejodami rinkitės Grenade produkciją ir tikrai garantuojame, kad pamiršite ką reiškia nusivylimas!
  •  
Rikiuoti:
Rodyti:
Grenade plaktuvė - 700 ml.
Patvari, patogi, lengva ir išskirtingai žavingai agresyvi plaktuvė su papildomomis dėtuvėmis kapsulėms ar tabletėms! Pasižymi didele talpa, itin gerai ir greitai suplaka bet kurį produktą.     Privalumai:    - didelė talpa (700 ml.);  - neįprastas, agresyvus plaktuvės dizainas;  - begalo patvari, nenusitri..
9.90 €

Išparduota

GRENADE
Grenade Black Ops - 50 porcijų (100 kaps.)
Black OPS Maisto papildas kapsulių pavidalu   Grenade Black Ops - naujausias unikalus veikliųjų medžiagų rinkinys, sudarantis kompleksinę sistemą, skirtą kontroliuoti kūno svorį bei skatinti medžiagų apykaitą (metabolizmą). Šis produktas tinka tiek vyrams, tiek moterims, taip pat profesionaliems sportininkams bei fitneso entuziastams.   ..
-8%
34.50 € 37.40 €
2 atsiliepimai.

Išparduota

GRENADE
Grenade AT4 - 40 porcijų (120 kaps.)
Pagrindiniai ingredientai:   DAA; Fenugreek; Boras; Vitaminas D3.   AT4 Maisto papildas kapsulių pavidalu   Grenade AT4 - naujausias tyrimais patikrinti ingredientai kliniškai patikrintos dozės, todėl galite būti tikri, kad jūsų pastangos leis pasiekti jums norima raumenų..
37.40 €
5 atsiliepimai.

Išparduota

GRENADE
Grenade Killa Ketones - 30 dienų ciklas (60 kaps.)
KAS YRA KILLA KETONES IR KOKIŲ INGREDIENTŲ PAGRINDU SUKURTAS?   Grenade kompanija pristato naujausią savo gaminį riebalų degintojų kategorijoje, kurį specialiai sukūrė tik moterims – tai Killa Ketones!   Killa Ketones sudėtis yra sudaryta ne..
25.80 €

Išparduota

GRENADE