Krepšelis0
  • Jūsų krepšelis tuščias!

Garantijos ir grąžinimai

Su perfectbody.lt prekių pirkimo-pardavimo taisyklėmis galite susipažinti čia.

Tam tikroms prekėms (daugiausia treniruokliams) suteikiama gamintojo garantija, kurios terminai ir kitos sąlygos nurodomi tų prekių aprašymo skiltyje. Visų tipų prekėms, kurioms taikomas garantinis laikotarpis yra atliekamas Lietuvoje, neišeinant iš namų (inSPORTline, Kettler, Nordictrack, ProForm, HalleyFitness, BodySolid). Sugedus prekei galite kreiptis į mus arba į atstovą Lietuvoje. Klientų gali būti prašoma atvykus meistrui garantiniu laikotarpiu – pinigų priėmimo kvitas, kurį klientai gauna iš kurjerio kai atsiskaito grynaisiais arba kortele, taip pat vieno iš trijų – bankinio išrašo, patvirtinančio, kad buvo atliktas apmokėjimas, PVM sąskaitos faktūros (prašo iš mūsų atstovas) arba išankstinės sąskaitos (ši sąskaita gaunama el. paštu iškarto po užsakymo). Jeigu nė vieno iš šių dokumentų neturima kaip įrodymo, būtinai pirmiausia kreipkitės į mus.

Garantuojame vienas žemiausių kainų visoms sporto prekėms bei maisto papildams. Orientuojame kainas į įmones, siūlančias geriausias kainas visoje Lietuvoje. Be to, dėl prekės kainos galite visada lygtis.

Garantuojame maisto papildų kokybę bei ypač geras laikymo sąlygas. Siūlome tik sertifikuotą, originalią produkciją iš patikimiausių tiekėjų . Visi maisto papildai yra sertifikuoti bei ženklinami Lietuviškomis etiketėmis, pagal Lietuvos higienos normos HN 17:2010 "Maisto papildai" (Žin., 2010, Nr. 58-2844) reikalavimus.

Nepatikusią prekę galite grąžinti per 14 darbo dienų. Jeigu tai maisto papildas ar maisto produktas, prekė privalo būti nepradaryta. Grąžinti prekes galite užpildę šią formą

Įmonėms išrašomos PVM sąskaitos faktūros specialiu susitarimu.

warranties