Krepšelis0
  • Jūsų krepšelis tuščias!

Atsiskaitykite grynais arba kortele pristatymo metu.
DPD Pickup Pristatymas į DPD Pickup - tik 1.99€

Pristatymas į DPD Pickup siuntų terminalus arba taškus galimas tik siuntoms iki 20 kg, maks. matmenys: 36 x 43 x 61 cm.


Pristatome visoje Europoje.
Pinigų grąžinimo garantija.
Užsakymai priimami 24/7.

Elipsinis treniruoklis Bowflex Lateral LX5i

Įvertinimas:

Prekės kodas: 100786

  • Gamintojas: Bowflex
  • Bowflex
  • Prieinamumas:
  • Laikinai neturime
  • 2,799.00 €

  • Be PVM: 2,313.23 €
Pristatymo terminas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas perkant virš 79 € (iki 20 kg).

Į krepšelį

Aukščiausio lygio elipsinis treniruoklis Bowflex LateralX LX5.

Patobulinkite judėjimo diapozoną naudodamiesi „Bowflex® LateralX® LX5“ kardio treniruokliu, kuris puikiai pakeičia bėgimo takelius tiek tradiciškus elipsinius treniruoklius. Treniruoklis pasižymi patraukliu apšviestu LCD ekranu, keturiais dinamiškų rankenų rinkiniais, reguliuojamu šoniniu judesiu, pedalo nuolydis turi 10 kampo nustatymų. Ši funkcija suteikia tą patį pranašumą kaip ir šoninis reguliavimas; tai daro treniruoklį idealiu ir gali pagerinti kūno rengybos rezultatus. Atsisiųskite NEMOKAMĄ „Bowflex ™ LateralX ™“ programą, kad sklandžiai nustatytumėte tikslus, sinchronizuotumėte treniruotes, stebėtumėte savo pažangą.

Galite eiti pirmyn ir atgal, kaip ir įprastas elipsinis treniruoklis, tačiau taip pat galite judėti į šoną.
Šis judėjimas iš vienos pusės į kitą suteikia jums visiškai naują judesių diapazoną, kurį galite naudoti norėdami suspausti. Šiuo šoniniu judesiu galite stumti, traukti, stovėti ir pritūpti. Šis 3-D judesio būdas yra daug artimesnis kasdienio gyvenimo judesio tipui - todėl jūsų treniruotės yra daug efektyvesnės. 
Šie judesiai daro labai mažą poveikį, todėl šis treniruoklis yra puikus pasirinkimas žmonėms, turintiems blogus kelius ar klubus. 

„LateralX LX3“ rankenos
Yra keletas rankenų rinkinių, leidžiančių pakeisti treniruotę, kai jums atrodo tinkamiausia. Vidinėje, fiksuotoje (arba statinėje) rankenoje yra įmontuoti širdies ritmo jutikliai, o pasipriešinimo lygį galite pakeisti paspausdami mygtuką.
Viršutinė rankena juda pirmyn ir atgal, todėl su šiuo aparatu galite treniruotis visą kūną. Priklausomai nuo to, kaip norite mankštintis, skirtingos parinktys leidžia daryti skirtingus dalykus. Pavyzdžiui, galite laikyti ant fiksuotų rankenų ir pasilenkti į pritūpusią padėtį, kad sutelktumėte dėmesį į savo sėdmenys.

 

Sudeginkite iki 39% daugiau kalorijų

Kadangi judate trimis matmenimis, suaktyvinate daugiau raumenų grupių - tai natūraliai sudegina daugiau kalorijų.
Tiesą sakant, remiantis universiteto kalorijų tyrimu, atliktu dėl „Bowflex Lateral X“, per 16 minučių jūs galite sudeginti iki 39% daugiau kalorijų nei savarankiška treniruotė! Bet tai susiję ne tik su kalorijų deginimu.

bowflex-lateralx-lx5-pedals - Best Elliptical 2019 - Top-Rated Elliptical  Reviews Blog

 

Geresnis pasirengimas sportininkams ir reabilitacijos pacientams

Kadangi šis judesys yra labai svarbus jūsų kasdieniniame gyvenime, jis puikiai tinka tiek sportuojantiems su dideliu našumu, tiek reabilitacijai.
Paciento reabilitacija gali vykti savo tempu ir tikrai sutelkti dėmesį į konkrečias sritis, kurias jiems reikia treniruotis ir stiprinti.
Didelio našumo sportininkai įgytų aukštesnį parengimo lygį, nei būtų dirbę aukštesniame lygyje, nei jie turėtų klasikinį elipsinį trenerį. Neslystantys pedalai pakankamai dideli, kad tilptų įvairių dydžiųkojoms..

KONSOLĖ BOWFLEX LX5:

Didelis skystųjų kristalų ekranas: „LateralX“ duomenų ekrano matmenys yra 7,5 colio įstrižainės, jis yra apšviestas, kad jį būtų lengva peržiūrėti. Skystųjų kristalų ekrane rodoma viršutinės kūno dalies, apatinės kūno dalies ir visos treniruotės treniruočių statistika.
Jūs taip pat turite 10 išankstines treniruotes, taip pat galite pridėti papildomų iššūkių, naudodamiesi 10 pasipriešinimo lygiais.
Pulto priekyje yra rankenos jutikliai, skirti stebėti jūsų širdies ritmą
O jei treniruotės metu norite žiūrėti mėgstamus filmus ar „Youtube“ vaizdo įrašus - virš konsolės lango yra patogus laikmenų laikiklis, skirtas laikyti planšetinį kompiuterį.

 

bowflex lateralx elliptical app

Keturi naudotojo profiliai: iki keturių žmonių galima išsaugoti suasmenintus nustatymus, kad gautumėte tiksliausią duomenų grįžtamąjį ryšį, pageidaujamą ekrano ryškumą ir dar daugiau.
Vaizdo treniruotės: geriausiose „LateralX“ treniruotėse naudojami tik šiam treniruokliui sukurti vaizdo įrašai. Galite pasiekti 30 treniruočių, naudodami „iOS“ arba „Android“ skirtą mobiliąją programą „LateralX“. Šie vaizdo įrašai tinka 12 savaičių kūno rengybos planui, kurį galite pakartoti skirtingais iššūkių lygiais.
Treniruočių programos: rankinis režimas ir devynios skirtingos treniruočių programos yra integruotos į naująjį „Bowflex“. Kai kurios programos orientuojasi į apatinę kūno dalį, kitos į viršutinę kūno dalį, o kitos - viso kūno kryžmines treniruotes.
Pažangios rankenos: „Bowflex LX5“ judančios rankenos turi išlenktas rankenas, palaikančias keturias pagrindines treniruotės pozicijas. Tai leidžia paįvairinti mankštą ir padeda sumažinti nuovargį. Palyginimui, LX3 palaiko dvi viršutinės kūno dalies treniruotes, kaip ir geriausi standartiniai elipsiniai treniruokliai.
Bowflex LateralX LX5 | Bowflex

 

Prieš daugiau nei 30 metų, kai kitos sporto įrangą gaminančios įmonės siūlė brangius, didelius treniruoklius pritaikytus sporto salėms, Bowflex pradėjo savo kelią, turėdami viziją, kad žmonės gali pasiekti tokių pačių rezultatų sportuodami tiesiog savo namuose. Dėl plataus asortimento Bowflex turi ką pasiūlyti kiekvienam klientui, nesvarbu, kokie Jūsų poreikiai. Kiekvienas gaminys pasižymi naujausiomis inovacijomis ir išskirtine kokybe. Bowflex sukūrė pažangesnius, greitesnius ir veiksmingesnius būdus, kaip pasiekti puikių rezultatų tiesiog savo namuose. Rinkitės Bowflex, rinkitės sveikesnį rytojų!

Kompiuterio parodymai Yra (išplėstiniai)
Maksimalus naudotojo svoris 136 kg
Pasipriešinimo lygiai 10
Programų skaičius 10
Smagračio masė Nenurodyta
Smagračio pozicija Priekyje
Žingsnio ilgis Reguliuojamas
Rašyti atsiliepimą
Blogas           Geras