Krepšelis0
  • Jūsų krepšelis tuščias!

Atsiskaitykite grynais arba kortele pristatymo metu.
DPD Pickup Pristatymas į DPD Pickup - tik 1.99€

Pristatymas į DPD Pickup siuntų terminalus arba taškus galimas tik siuntoms iki 20 kg, maks. matmenys: 36 x 43 x 61 cm.


Pristatome visoje Europoje.
Pinigų grąžinimo garantija.
Užsakymai priimami 24/7.

Elipsinis treniruoklis Bowflex Lateral LX3i

Įvertinimas:

Prekės kodas: 100785

  • Gamintojas: Bowflex
  • Bowflex
  • Prieinamumas:
  • Turime

    Radote pigiau? Susisiekite. Sumažinsime kainą dar labiau.
  • 1,749.00 €

  • Be PVM: 1,445.45 €
pristatymo informacijaPristatymo terminas: 1-3 d.d.

Nurodytas pristatymo terminas produkto aprašyme yra preliminarus ir taikomas tik siunčiant Lietuvoje. Prekių pristatymo terminai netaikomi tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą arba išimtiniais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Plačiau apie pristatymo sąlygas skaitykite čia

Nemokamas pristatymas perkant virš 79 € (iki 20 kg).

Galite eiti pirmyn ir atgal, kaip ir įprastas elipsinis treniruoklis, tačiau taip pat galite judėti į šoną.
Šis judėjimas iš vienos pusės į kitą suteikia jums visiškai naują judesių diapazoną, kurį galite naudoti norėdami suspausti. Šiuo šoniniu judesiu galite stumti, traukti, stovėti ir pritūpti. Šis 3-D judesio būdas yra daug artimesnis kasdienio gyvenimo judesio tipui - todėl jūsų treniruotės yra daug efektyvesnės. 
Šie judesiai daro labai mažą poveikį, todėl šis treniruoklis yra puikus pasirinkimas žmonėms, turintiems blogus kelius ar klubus. 

„LateralX LX3“ rankenos
Yra keletas rankenų rinkinių, leidžiančių pakeisti treniruotę, kai jums atrodo tinkamiausia. Vidinėje, fiksuotoje (arba statinėje) rankenoje yra įmontuoti širdies ritmo jutikliai, o pasipriešinimo lygį galite pakeisti paspausdami mygtuką.
Viršutinė rankena juda pirmyn ir atgal, todėl su šiuo aparatu galite treniruotis visą kūną. Priklausomai nuo to, kaip norite mankštintis, skirtingos parinktys leidžia daryti skirtingus dalykus. Pavyzdžiui, galite laikyti ant fiksuotų rankenų ir pasilenkti į pritūpusią padėtį, kad sutelktumėte dėmesį į savo sėdmenys.

 

Sudeginkite iki 39% daugiau kalorijų

Kadangi judate trimis matmenimis, suaktyvinate daugiau raumenų grupių - tai natūraliai sudegina daugiau kalorijų.
Tiesą sakant, remiantis universiteto kalorijų tyrimu, atliktu dėl „Bowflex Lateral X“, per 16 minučių jūs galite sudeginti iki 39% daugiau kalorijų nei savarankiška treniruotė! Bet tai susiję ne tik su kalorijų deginimu.

bowflex lateral x LX3 reiew

 

Geresnis pasirengimas sportininkams ir reabilitacijos pacientams

Kadangi šis judesys yra labai svarbus jūsų kasdieniniame gyvenime, jis puikiai tinka tiek sportuojantiems su dideliu našumu, tiek reabilitacijai.
Paciento reabilitacija gali vykti savo tempu ir tikrai sutelkti dėmesį į konkrečias sritis, kurias jiems reikia treniruotis ir stiprinti.
Didelio našumo sportininkai įgytų aukštesnį parengimo lygį, nei būtų dirbę aukštesniame lygyje, nei jie turėtų klasikinį elipsinį trenerį. Neslystantys pedalai pakankamai dideli, kad tilptų įvairių dydžiųkojoms..

KONSOLĖ BOWFLEX LX3:

Konsolė yra 7,5 colio skystųjų kristalų ekranas, apšviestas ekranu, todėl jį lengva perskaityti.
Jūs taip pat turite 7 išankstines treniruotes, taip pat galite pridėti papildomų iššūkių, naudodamiesi 8 pasipriešinimo lygiais.
Pulto priekyje yra rankenos jutikliai, skirti stebėti jūsų širdies ritmą
O jei treniruotės metu norite žiūrėti mėgstamus filmus ar „Youtube“ vaizdo įrašus - virš konsolės lango yra patogus laikmenų laikiklis, skirtas laikyti planšetinį kompiuterį.

 

bowflex lateralx elliptical app

 

Nemokamas „Bowflex“ 12 savaičių treniruočių planas
Jūs gausite NEMOKAMĄ 12 savaičių „Bowflex“ treniruočių planą, pridedamą prie elipsės formos „Bowflex LX3 Lateral X“.
Šis 12 savaičių treniruočių planas, sukurtas pradedantiesiems ir pažengusiems sportininkams, pateikiamas kartu su 30 pilno ilgio treniruotės vaizdo įrašų.

 

 

Prieš daugiau nei 30 metų, kai kitos sporto įrangą gaminančios įmonės siūlė brangius, didelius treniruoklius pritaikytus sporto salėms, Bowflex pradėjo savo kelią, turėdami viziją, kad žmonės gali pasiekti tokių pačių rezultatų sportuodami tiesiog savo namuose. Dėl plataus asortimento Bowflex turi ką pasiūlyti kiekvienam klientui, nesvarbu, kokie Jūsų poreikiai. Kiekvienas gaminys pasižymi naujausiomis inovacijomis ir išskirtine kokybe. Bowflex sukūrė pažangesnius, greitesnius ir veiksmingesnius būdus, kaip pasiekti puikių rezultatų tiesiog savo namuose. Rinkitės Bowflex, rinkitės sveikesnį rytojų!

Rašyti atsiliepimą
Blogas           Geras