Krepšelis0
  • Jūsų krepšelis tuščias!

Atsiskaitykite grynais arba kortele pristatymo metu.
DPD Pickup Pristatymas į DPD Pickup - tik 1.99€

Pristatymas į DPD Pickup siuntų terminalus arba taškus galimas tik siuntoms iki 20 kg, maks. matmenys: 36 x 43 x 61 cm.


Pristatome visoje Europoje.
Pinigų grąžinimo garantija.
Užsakymai priimami 24/7.

Daugiafunkcinis universalus sportinis tinklas Exit Multi-Sport 3000 155x300cm

Įvertinimas:

Prekės kodas: EX-44.01.10.00

  • Gamintojas: EXIT
  • EXIT
  • Prieinamumas:
  • Laikinai neturime
  • 105.99 €

  • Be PVM: 87.60 €
2021-09-13
Nemokamas pristatymas perkant virš 79 € (iki 20 kg).

Į krepšelį

„EXIT Multi-Sport Net“ yra sportinis tinklas, turintis daug funkcijų. Jis gali būti reguliuojamas iki trijų skirtingų aukščių. Tenisas, paplūdimio tenisas, futbolo tenisas ar tinklinis, visi variantai galimi.

300 cm pločio, tai leidžia, kad tinklas tilptų daugelyje sodų, tačiau pakankamai platus, kad būtų tinkamas naudoti tam tikram žaidimui. Žalias viršutinis tinklo kraštas užtikrina, kad tinklas būtų aiškiai matomas žaidimo metu. Akimirksniu galite pakeisti tinklo aukštį. Tiesiog spustelėkite vamzdžius į reikiamą aukštį ir pradėkite žaisti! Aukštis Žemas: +/- 62cm Aukštis viduryje: +/- 109cm Aukštis Viršuje: +/- 155cm.

Gražus dizainas ir švelnios „Multi-Sport Net“ spalvos papuoštų bet kokį sodą. Tvirtas rėmas ir labai stiprus tinklas suþeiks malonumą žaidimo valandoms! „EXIT Multi-Sport Net“ turi dvigubą tinklo įtempimo sistemą, užtikrinančią, kad tinklas būtų įtemptas. Horizontali metalo vamzdžio jungtis tinklo apačioje yra iš vienos pusės į kitą. Šio ryšio plotis yra reguliuojamas, todėl gali būti keičiama įtampa. Elastinė jungtis tinklo viršuje prie stulpelių užtikrina, kad tinklas taip pat būtų tvirtas viršutinėje pusėje.

Taip pat, be stabilaus trikojo taip pat galite naudoti unikalią „Exit“ tvirtinimo sistemą, kurią sudaro inkariniai vamzdžiai ir žemės inkarai! Todėl sportinis tinklas yra labai stabilus, kad galėtumėte žaisti savo sode. Net ir žaisdami tinklinį ar futbolą. Ar turite pjauti veją? Tinklą lengva pakelti iš žemės tvirtinimo, kad būtų galima pjauti veją. Ir po to sportinis tinklas yra lengvai įdedamas į tą pačią vietą, kaip ir tvirtinimai. Tačiau net ir nepritvirtintas tinklas tvirtai stovi ant abiejų kojų. Taigi jis taip pat gali būti naudojamas patalpose sporto salėje, arba gimnazijoje, prie važiuojamosios kelio dalies (ar netgi namuose). Be to, su patogiu nešiojimo dėklu, visas tinklas gali būti perneštas bet kur!

Rašyti atsiliepimą
Blogas           Geras