0
  • Jūsų krepšelis tuščias!

DAA (d-asparto rūgštis) - perversmas testosterono skatintojų rinkoje

Patalpino: ArtūrasPublikuota: 2017/12/10Viso peržiūrų: 8680Komentarai: 0

daa
 
Retai kada naujai į rinką išleistas papildas prasimuša taip greitai, kaip tai padarė D-asparto rūgštis (DAA). DAA yra amino rūgštis, natūraliai skatinanti testosterono lygio gamybą organizme.
 

Kokiu principu veikia DAA?

 
Patekusi į organzimą d-asparto rūgštis ima stimuliuoti pogumbrio liaukose esančius NMDA receptorius. To pasekoje, pagaminama daugiau Gonadotropino (GnRH) hormono, kuris savo ruožtu stimuliuoja hipofizio liaukos aktyvumą. Suaktyvėjusi hipofizės liauka stimuliuoja kitų hormonų išsiskyrimą: Liuteinizuojančio hormono (LH) ir Folikulus stimuliuojančio hormono (FSH). Jie vadinami gonadotropinais, kadangi stimuliuoja lytinių liaukų aktyvumą, ko pasekoje pagaminama ir daugiau testosterono.
 
Jau moksliškai buvo ištirta, kad DAA gali padidinti testosterono kiekį kraujyje net iki 42%! DAA – būtent tai, ko jums ir reikia, norint efektyviai padidinti testosterono lygį, kuris, kaip žinia, atsakingas už raumenų augimą, jėgą, ištvermę bei kitas fizines savybes.
 

D-Asparto rūgštis turi įtakos GH sekrecijai ir azoto oksido išsiskyrimui

 
Dar puikesnė žinia ta, kad DAA stimuliuoja netik testosterono, tačiau ir augimo hormono (GH) bei azoto oksido (N.O) gamybą žmogaus organizme! Tad vartodami šį maisto papildą pajusite netik ženkliai padidėjusi Testosterono lygį, o taip pat ir  gresnį „pumpavimo“ efektą, padidėjusią ištvermę tiek ilgų, tiek trumpų jėgos intervalų pareikalausiančiose treniruotėse. Tai yra tiesiog nuostabu, ką gali ši itin nebrangi ir naudinga sportui medžiaga. DAA - tikras perversmas sporto pasaulyje!

ŠALTINIAI:

1. https://examine.com/supplements/d-aspartic-acid/

2. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2774316/

Tags:daa, d asparto rugstis, d asp, d aspartas, d aspartic, d aspartic acid, asparto rugstis

Straipsnio autorius:
Artūras

Susijusios prekės

Taip pat skaitykite:

Komentarai

Rašyti komentarą