pristatymas visoje Lietuvoje ir EuropojePristatymas visoje Lietuvoje ir Europoje
uzsakymai priimami 24/7Užsakymai priimami 24/7
|
Kalba Lietuviu  English
  informacija telefonuPagalba ir informacija tel.: +37065909477 (I-VII 10:00-19:00) 

  • PICKUP
  • LP Express 24
  • Paypal ir Paysera

BPI Sports

Susipažinkite - James'as Grage'as, BPI Sports kompanijos įkurėjas

James'as Grage'as yra vienos garsiausių pasaulyje papildų linijos BPI Sports įkūrėjas. Nuolatinis darbas, priežiūra, įvaizdžio kėlimas, naujausios apdirbimo technologijos bei  kt. yra šio žmogaus ir žinoma visų kitų darbuotojų didžiausias nuopelnas, kas verčia BPI Sports papildų liniją būti išskirtine pasaulinėje rinkoje!  Dauguma produktų yra apdorojami tieisog iš pagrindų pačios kompanijos, kas leidžia mums susidaryti begalo puikią nuomonę apie BPI Sports. Gamintojas pasitelkia pačias naujausias įvairiausių medžiagų apdirbimo technologijas, aukščiausius standartus Jungtinėse Amerikos Valstijose atitinaknčias gamyklas, kas verčia BPI Sports būti novatoriška bei modernia kompanija. 

Kas begalo stebina, tai, kad James'as Grage'as nesivaiko tik pasenusių mokslinių tyrimų, tad su savo mokslininkais bei tyrinėtojais leidžiasi pažindintis su naujais ingredientais, kurie gali turėti daug didesnį efektyvumą, nei kitos, seniai naudojamos papildų industrijoje medžiagos. 

Rikiuoti:
Rodyti:
BPI Sports Roxy - 45 dienų ciklas
ROXY Maisto papildas kapsulių pavidale   Galioja iki: 2017-12 (nurodyto mėn. pabaigos)   ROXYTM yra išplėstinės formulės, lieknėjimui skirtas produktas skystųjų kapsulių pavidalu, kas garantuoja labai greitą poveikį puikaus įsisavinimo dėka. ROXY paremtas begalo tiksliomis ir veiksmingomis pagrindinių ingredientų dozuotėmis, skatinančio..
-29%
19.90 € 27.90 €
2 atsiliepimai.

Išparduota

BPI Sports
BPI Sports 1.M.R Vortex - 50 porcijų (150 g.)
KAS YRA 1.M.R VORTEX? 1.M.R VORTEX yra vienas geriausių rinkos prieštreniruotinių stimuliantų, sukurtas tam, kad palaikytų didesnę ištvermę, susitelkimą ir bendrą, daug geresnę fizinę formą sporto salėje. 1.M.R VORTEX formulė yra nepriekaištingai sumoduliuota aktyviausiais bei unikaliais šiuolaikinio mokslo naujais ingredientais, gal..
34.99 €
3 atsiliepimai.

Išparduota

BPI Sports
BPI Sports Best Protein Bar baltyminis batonėlis (65g)
BPI Sports Best Protein Bar – tai nuostabaus skonio batonėlis, sudėtyje turintis 20g baltymų iš tokių šaltinių, kaip išrūgų baltymų izoliatas ir pieno izoliatas.      - Be glitimo;    - 20 g baltymų;    - Tik 2 g cukraus. Saldumas pagrinde suteikiamas natūralių saldiklių pagalba;    ..
2.59 €

Išparduota

BPI Sports