0
  • Jūsų krepšelis tuščias!

Beta-Alaninas - metabolitas apie kurį privalote sužinoti daugiau

Patalpino: ArtūrasPublikuota: 2017/12/10Viso peržiūrų: 4604Komentarai: 0

beta alaninas

  • Beta-Alaninas - tai maisto papildas, atėjęs į rinką su didžiuliu trenksmu. Jis tapo greitai pamėgtas bene visų sportininkų, ypač užsiimančių sprinto (trumpų bėgimų), jėgos ir kultūrizmo treniruotėmis.  Beta-Alaninas dar kitaip gali būti žinomas, kaip prekinis ženklas „CarnoSyn“, kuris tampa vis populiaresnis dėl savo gebėjimo, padidinančio raumenyse esančio karnozino lygį.
 
Karnozinas - tai sistemos dalis, sumažinanti vandenilio jonų koncentraciją raumenyse, kartu su neigiamais šios medžiagos kaupimosi padariniais, kurį supaprastintai galime pavadinti nuovargiu. Trumpai tariant, karnozinas padeda sumažinti nuovargį didelio intensyvumo fiziniame darbe. Beta-alanino vartojimas padeda padidinti karnozino atsargas raumenyse, o tai pagerina jėgos ištvermę, leidžia ne taip greitai pavargti, treniruotis intensyviau ir pakelti daugiau.  Tai esminis dalykas, kurį turėtų žinoti kiekvienas, per daug nesigilinantis į veikimo mechanizmus, o ieškantis tiesiog rezultato.
 
Ši medžiaga jūsų treniruotes gali perkelti į naują lygmenį. Daugiau jėgos, susikaupimo ir dar keli papildomi pakartojimai - tai rezultatas, kurį galite gauti vartodami šį neįprastą metabolitą! Beta - Alaninas priskiriamas prieštreniruotinių papildų kategorijai, todėl dažnai šios medžiagos galima aptikti Azoto (N.O.) skatintojuose kartu su kitais ingredientais. Tai tik įrodo, kad šis metabolitas turi rimtą poveikį! Tačiau Beta-Alanino dažniausiai būna panaudojama per mažai prieš-treniruotinės klasės produktuose, todėl norint pajausti pilną Beta-Alanino poveikį, reikėtų rinktis grynus papildus ir suvartoti bent po 4 gramus (4000 mg) per dieną.
 
Beta-Alaninas daugiausiai naudos suteikia atletams, kurių sportinė veikla (maksimalios pastangos) trunka apytiksliai 60 – 240 s (ATF resintezė 20  – 60 % vyksta anaerobinės glikolizės pagalba), sportinėse veiklose, kurių trukmė > 240 s karnozino vaidmuo mažėja dėl didesnio aerobinių procesų indėlio ir kartu mažesnio kiekio vandenilio jonų kraujyje.
 
beta alanino skydelis
 
Su kuo geriausia vartoti Beta-Alaniną?
 
Akivaizdūs fizinių rodiklių šuoliai (jėgos, greičio, raumenų ištvermė intervaluose tarp 60-240 sec.) pastebimi vartojant kartu su kreatino papildais ir taurinu. Sportininkams, siekiantiems itin liesos raumenų masės ir kartu jėgos, rekomenduojame jungti kartu su Kre-Alkalyn arba tiesiog kreatinu (nesiekiantiems itin liesos raumenų masės).
beta alanino skydelis 2

ŠALTINIAI:

1. https://www.bodybuilding.com/content/your-expert-guide-to-beta-alanine.html

Tags:beta alaninas, beta-alaninas, alaninas, beta alanine, beta-alanine, beta alanino vartojimas, kas yra beta alaninas, beta alaninas kulturizas, beta alaninas treniruotes, beta alaninas kas tai

Straipsnio autorius:
Artūras

Susijusios prekės

Taip pat skaitykite:

Komentarai

Rašyti komentarą