Badmintono prekės

Nauja
Badmintono komplektas..

1-3 d.d.

-10%
Badmintono raketė Kawasaki KC 100 Yelow..

1-3 d.d.

-17%
Badmintono raketė Kawasaki KC-100 Purple..

1-3 d.d.

Nauja
-10%
Badmintono raketė Kawasaki Passion P50 Black/Green..
Nauja
Badmintono raketė Kawasaki UP-0158..
Nauja
Badmintono raketė Kawasaki UP-0182B..
Nauja
Badmintono raketė Kawasaki UP-0182PR..
-10%
Badmintono rinkinys CARLTON MATCH 2..

1-3 d.d.

Nauja
Badmintono skraidukai AMAYA Medium..
-12%
Badmintono tinklas POKORNY STANDARD..

1-3 d.d.

Nauja
-20%
Badmintono žymėjimo juosta reguliuojama..

1-3 d.d.

-10%
Kawasaki badmintono bateliai K-335..

1-3 d.d.

Nauja
-10%
Kawasaki badmintono bateliai K-367..

1-3 d.d.

Rodoma 1 iki 36 iš 63 (2 Pages)

Badmintono istorija

Badmintonas, kurį šiandien žinome, sukūrė britai XIX amžiaus viduryje. Tačiau bet kuris kitas žaidimas su rakete gyvuoja šimtus metų, ypač Europoje ir Azijoje.

Daugelis panašių žaidimų yra „battledore“ ir „peteca“ kaip evoliucinis etapas.

Grupė šalių (Anglija, Škotija, Velsas, Kanada, Danija, Prancūzija, Airija, Olandija ir Naujoji Zelandija) įstojo ir sukūrė Tarptautinę badmintono federaciją. Taip buvo sustiprintas ir dar labiau reguliuojamas šios sporto šakos populiarumas, ko pasekoje padėjo jai plėstis.

Šiuo metu badmintonas yra gerai žinomas kaip olimpinė sporto šaka, kur dominuoja tokios Azijos šalys kaip Kinija, Indija, Indonezija, Malaizija ar Pietų Korėja. Tiek vyrai, tiek moterys.

Badmintono žaidimas

Badmintonas gali būti žaidžiamas individualiai arba dvejetais, susideda iš 3 partijų ir 2 žaidimų vienai partijai. Laimi pirmąsias dvi partijas laimėjęs žaidėjas. Tikslas yra pirmam žaidime pasiekti 21 tašką, o norint užbaigti žaidimą, tarp jų turi būti 2 taškų skirtumas. Jei žaidimas pasiekia 29 × 29, tada pirmasis laimi tas, kuris surenka 30 taškų.

Žaidimas prasideda teisėjui išmetus monetą, laimėtojui suteikiama galimybė pasirinkti lauko tinklo pusę ir pirmenybė.


Žiūrėti visus BLOGAS

22/10/2022 170 0
L-Teaninas (angl. L-Theanine): geriausias natūralus papildas susikaupimui ir nerimui be pašalinių poveikių?

Teaninas yra aminorūgštis, kurią galima aptikti arbatoje ir kai kuriuose grybuose. Egzistuoja dvi šios amino rūgšties formos: L-teaninas ir D-teaninas. L-teaninas yra labiausiai paplitusi forma. Žmonė..

22/10/2022 902 0
Kas yra kolagenas ir kuo gali būti naudingi kolageno papildai?

Kolagenas yra priskiramas baltymų rūšiai. Yra žinomi 28 kolageno tipai, iš kurių I tipo kolagenas sudaro 90% žmogaus organizme esančio kolageno. Kolagenas daugiausia sudarytas iš aminorūgščių glicino,..

04/10/2022 132 0
Sportas namuose - daug privalumų turintis būdas palaikyti puikią fizinę formą

Norint palaikyti gerą fizinę formą, nebūtina niekur eiti iš namų - tam, kad padaryti gerą treniruotę tikrai nėra būtinas abonementas sporto klube. Labai daug galima pasiekti tiesiog savo namuose - nes..

04/10/2022 1946 0
CrossFit treniruotė: 5 dienų savaitės rutina, padėsianti sustiprėti kaip reikiant

CrossFit treniruočių programų populiarumas auga neįtikėtinai sparčiai. Dar prieš kelioliką metų, dauguma atlektų rinkdavosi dažniausiai įprastas fitneso treniruočių programas, nereikalaujančias dideli..

30/09/2022 248 0
Amino rūgštys: perdėtas šių papildų populiarumas ar visgi veiksmingas pasirinkimas raumenims?

Tikriausiai kažkada pastebėjote aminorūgščių žargoną („Amino“, „amino rūgštys“ arba „Amino acids“), atspausdintų tiek ant jūsų, tiek kitų asmenų maisto papildų pakuočių. Visi yra apie jas girdėję, tač..

22/06/2022 712 0
10 populiariausių treniruoklių apžvalga - kuris efektyviausias kardio treniruotėms?

Realybė tokia, kad galite praleisti daug mažiau laiko ir sudeginti dar daugiau kalorijų, jeigu protingai nuspręsite, kokią įrangą naudosite kardio treniruotėms. Taigi, užuot šokus į savo įprastai pasi..

15/06/2022 360 0
Angliavandenių vartojimas: 9 paprastos taisyklės metant svorį

Kad ir kokiu dideliu priešu laikote angliavandenius, tikėdamiesi sulieknėti, jie vistiek yra svarbūs, bent jau tam tikras kiekis. Nieko nelaukdami sužinokite šias taisykles ir Jūs tikrai turėsite neti..

29/06/2018 6473 2
Kreatinas – veiksmingiausias maisto papildas sportininkams?

Kreatinas – ne vienam girdėtas žodis sportuojančių tarpe. Jo vardas linksniuojamas vis dažniau, dėl savo unikalių savybių sunkumų kilnotojams, tad nieko nuostabaus - kreatinas tapo vienu iš populiaria..

12/04/2018 17382 0
L-Karnitinas: laikas sužinoti viską

L-Karnitinas padeda transportuoti riebalus, ypač ilgosios-grandinės riebalines rūgštis į mitochondrijų ląsteles, kur vėliau riebalai yra oksiduojami – panaudojami kaip kuras – adenosino trifosfatų gam..

06/08/2017 19297 6
Tribulus Terrestris: ar jis tikrai veiksmingas?

Tribulus Terrestris (gulsčioji ragužė) – tai augalas, dar vadinamas žemės žvaigžde, kerintis tropinėse bei subtropinėse šalyse. Dar nuo pat senovės, vyrai vertino šį stebuklą dėl savybių, galinčių sus..

06/08/2017 9291 4
Kre-Alkalyn - pažangiausia kreatino forma?

Kre-Alkalyn® - tai naujausia buferinė kreatino forma, pasižyminti daug stabilesniu poveikiu, lyginant su įprastais kreatino monohidrato produktais. Ši patentuota unikali formulė pasižymi stabilumu skr..

06/08/2017 36907 4
Riebalų deginimas: 12 pagrindinių taisyklių, kaip numesti svorio

Norite vėl susigrąžinti ryškius preso raumenis, ar pagaliau įgyvendinti šį tikslą pirmą kartą? Čia rasite viską ko Jums reikia, norint tapti ypač liekniems, keliolikos taisyklių pagalba...

MOKĖKITE PREKIŲ ATSIĖMIMO METU

Galimybė atsiskaityti pristatymo arba terminale atsiėmimo metu. Galimas atsiskaitymas ir grynaisiais pinigais kurjeriui pristačius iki namų durų. Avansinis ar išankstinis mokėjimas nereikalingas, sumoms iki 1000 EUR. MOKĖKITE PREKIŲ ATSIĖMIMO METU

TECHNINIS APTARNAVIMAS LIETUVOJE

Visiems treniruokliams bei kitoms elektronikos prekėms suteikiamas nemokamas garantinis aptarnavimas Lietuvoje nuo 2 metų ir daugiau. Garantijai pasibaigus, taip pat teikiamos mokamo techninio aptarnavimo paslaugos. TECHNINIS APTARNAVIMAS LIETUVOJE

PRISTATYMAS PER 1-3 D.D.

Turimas sporto ir laisvalaikio prekes savo arba tiekėjų esančiuose sandėliuose pristatysime per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje. Kai kurių prekių pristatymo terminai gali skirtis. PRISTATYMAS PER 1-3 D.D.