pristatymas visoje Lietuvoje ir EuropojePristatymas visoje Lietuvoje ir Europoje
uzsakymai priimami 24/7Užsakymai priimami 24/7
|
Kalba Lietuviu  English
  informacija telefonuPagalba ir informacija tel.: +37065909477 (I-VII 10:00-19:00) 

  • DPD

Augimo hormono skatintojai

  •  
  • Sunku atsistatyti po treniruočių? Sumažėjo ištvermė ir ėmė greit kauptis nereikalingi riebalai? To priežastimi gali būti augimo hormono (GH) trūkumas. Jis yra labai galingas anti-katabolikas, saugantis jūsų raumenis bei visų ląstelių pagrindinis atkūrimo šaltinis. Vartojant augimo hormono (GH) skatintojus ženkliai pagerėja raumenų atsistatymas ir riebalų apykaita, ko pasekoje išlaikomas labai optimalus raumenų augimas ir riebalų deginimas. 
  •  
  • Augimo hormono (GH) skatintojai yra tartum prižiūrėtojai, kurie žino kur, kada ir kurie raumenys turi būti atstatomi pirmiausiai, kurie yra labiausiai nuvarginti ir pažeisti.

 

Rikiuoti:
Rodyti:
Universal GH MAX – tai tam tikrų amino rūgščių bei kitų medžiagų darinys, specialiai sukurtas natūraliam augimo hormono (HGH) palaikymui!..
27.90 €
1 atsiliepimai.
UNIVERSAL
Pristatome naują, patobulintos sudėties, dar galingesnį ir dar efektyvesnį nei anksčiau - Dedicated Dominate V2! Jūs ko gero jau išbandėte daugybę testosterono skatintojų ir ko gero nesuklysime pasakydami, kad dauguma jų nuvylė. Išleidžiate daugybę pinigų..
39.90 €
12 atsiliepimai.
DEDICATED
Scitec GH Surge yra maisto papildas, pasižymintis augimo hormono (HGH) gamybos skatinimu. Šitaip sustiprinamos anti-katabolinės savybės bei pagreitinamas raumenų atsistatymas, vartojant miego metu. Taipogi, pagreitėja riebalų apykaita, ko pasekoje turite ..
12.90 €
1 atsiliepimai.
SCITEC
Scitec Mega Arginine - produktas savo sudėtyje turintis arginino. Argininas yra azoto oksido pirmtakas, kuris plečia kraujagysles, padidina deguonies pristatymą į raumenis ir širdį, ko pasekoje pagerina maistinių medžiagų pernešimą į raumenis, „pumpavimo“..
27.90 €
2 atsiliepimai.
SCITEC
GymBeam DAA arba kitaip D-Asparto rūgštis yra neesminė amino rūgštis (organizmas negali šios amino rūgšties pasigaminti pats, tačiau gali būti gaunama su maistu arba maisto papildų pagalba), dalyvaujanti natūralioje svarbiausių hormonų gamyboje kaip testo..
16.00 €
GymBeam
AKCIJA
Scitec T/GH (240 g.)
Scitec T/GH Surge - testosterono + augimo hormono (GH) skatinimo kompleksas, sudarytas iš pačių efektyviausių ingredientų, kaip D-Asparto rūgštis, magnis, cinkas, ornitinas, aakg/argininas, karnitinas. Ir tai viskas, ką Jums reikia žinoti, kadangi tai pat..
-12%
17.50 € 19.90 €
SCITEC
GABA – tai labai galingas ir stiprus žmogaus augimo hormono skatintojas. Natūraliai pakelia augimo hormono lygį net iki 200%! GABA turi ir dar vieną, stulbinamą poveikį miegui! Vartojant šį maisto papildą miego kokybė pagerėja net iki kelių kartų, labai g..
17.50 €
9 atsiliepimai.
DYMATIZE
AKCIJA
Hi Tec Arginin Powder 250 g
Hi Tec Arginin sudėtyje esantis AAKG yra 100% grynumo. Produktas naudojamas prieš treniruotę, padės jums pasiekti geresnį raumenų „užpumpavimą“, kadangi paskatina kraujo pritekėjimą į jūsų raumenis treniruočių metu, taip pat gerėja atsistatymas jų metu, k..
-5%
17.90 € 18.90 €
4 atsiliepimai.

Išparduota

HI TEC
AKCIJA
Tested GABA - 60 porcijų (120 kaps.)
Tested GABA - maisto papildas savo sudėtyje turintis GABA (amino sviesto rūgšties). Be jokių papildomų ingredientų. Gaba, arba kitaip Gama-Aminobutirinė rūgštis – tai galinga amino rūgštis, kuri pirmą kartą buvo atrasta 1883 m. Berlyne. Ji priskiriama neu..
-6%
14.99 € 15.90 €
2 atsiliepimai.

Išparduota

TESTED