0
  • Jūsų krepšelis tuščias!

Artūras Čirikas

Artūras Čirikas

Esu Artūras Čirikas - įmonės „Erasportas“ ir el. parduotuvės www.perfectbody.lt įkūrėjas. Sportas laisvalaikiu, begalinis domėjimasis sveika gyvensena, maisto papildais, mitybos ir sporto programomis yra mano hobiai, privedę prie šio projekto įkūrimo. Nors internetinė parduotuvė veikia tik nuo 2014 m., tai nebuvo pradžios taškas, nuo kurio ėmiau kaupti žinias. Viskas prasidėjo būnant dar 16 metų (2006 m.), kai fitneso ir kultūrizmo treniruotės tapo didžiausiu mano pomėgiu ir tai iššaukė begalinį domėjimąsi viskuo, kas susiję. Ko gero labiau nei kiti, mėgstu pernelyg daug skaityti, ypač sporto programų, mitybos ir maisto papildų temomis. Taigi, vieną dieną ėmiau ir nusprendžiau, kodėl gi nepasidalinus sukaupto žinių bagažo su Jumis?

Laikui bėgant, didžiausią žavesį ėmė kelti įvairiausios medžiagos, naudojamos maisto papildų pramonėje. Paprastai žinoti, kokią funkciją atlieka vienas ar kitas produktas nebeužteko, tad pradėjau nuodugniai gilintis į moksilinius straipsnius bei faktus, bandant atsakyti į sau keliamus sunkiausius klausimus. Ko gero nesunku atspėti, kodėl Perfectbody.lt parduotuvėje galite rasti ir maisto papildų sportininkams! Už straipsnius, papildų aprašymus bei sudėčių nurodymą šiame portale esu atsakingas aš.

Įmonėje „Erasportas“ užsiimama netik internetine prekyba, tačiau stengiamasi pasidalinti savo mintimis su kitais sportuojančiais ir sveiką gyvenseną palaikančiais asmenimis, todėl laikui bėgant buvo sukurtas www.perfectbody.lt internetinės parduotuvės blogas. Jame pateikiama infomacija yra netik įkūrėjo ar kitų kolegų žinių bagažas. Pagrindinis aspektas į kurį stengiamasi koncentruotis, tai garsių, daug pasiekusių atletų nuomonės ir citatos apie tam tikrus papildus, sporto bei mitybos programas. Taip pat, naudojami tik patikimiausi šaltiniai, tokie kaip WebMD, NCBI, Healthline ir kt tam, kad straipsniuose ir maisto papildų aprašymuose esantys terminai būtų rašomi teisingai, neklaidinant skaitytojų ir neskatinant atlikti konkretaus veiksmo vien tik įkūrėjo ar jo kolegų nuomone.

Turite klausimų, pasiūlymų ar pastabų? Norite patalpinti savo straipsnį mūsų tinklaraštyje? Su manimi asmeniškai galite susisiekti per Facebook arba el. paštu nuorodoje žemiau :) Maloniai atsakysiu į visus iškilusius klausimus.

El. paštas: admin@perfectbody.lt

Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas