Krepšelis0
  • Jūsų krepšelis tuščias!

Apie mus

Perfectbody.lt - tai specializuota sporto papildų, inventoriaus ir aprangos el.parduotuvė. Siūlome daugiau nei 600+ skirtingų prekių iš žinomiausių bei labiausiai pripažintų prekinių ženklų visame pasaulyje, taip pat, daug puikių naujų produktų ar prekinių ženklų, kurių negali pasiūlyti kitos įmonės Lietuvoje. Būsimiems klientams garantuojame žemas kainas, todėl už savo prekę (-es) tikrai nepermokėsite! Esamiems klientams suteikiame nuolatines nuolaidas. Taip pat,pas mus rasite daug puikių akcijų bei išskirtinių pasiūlymų.

 

Specializuojamės į el. pardavimus tam, kad garantuotume Jums greitą siuntų tvarkymą bei tuo pačiu trumpiausią (1-2 darbo dienų) pristatymą. Operatyviai vykdome sandėlio priežiūrą bei tikslų prekių likučio administravimą internetiniame puslapyje.
 
Apmokėjimo galimybės
 
Klientai mūsų sistemoje gali pasirinkti įvairiausius pristatymo bei atsiskaitymo būdus. Jūs turite galimybę lengvai ir greitai atlikti užsakymą,nes pas mus - tai paprasta. Turite galimybę atsiskaityti greitai, naudodamiesi Paysera automatinio nukreipimo į banką sistema. Tap pat, integravome į savo sistemą ir atsiskaitymus per Paypal - kur turite galimybę apmokėti vos keliais paspaudimais! Neturite e-bankininkystės? Turite galimybę atsiskaityti kurjeriui ar net pašto skyriuje grynaisiais (išperkamuoju paštu)!
 
Pristatymo galimybės
 
Prekes pristatome įvairiausiais būdais. Naudojamės DPD, LP Express bei Lietuvos pašto paslaugomis. DPD - tai didžiausia logistikos kompanija visoje Europoje, tad garantuojame siuntos pristatymą laiku, saugumą.
 
Dažnai nebūnate namie ir abejojate, ar atvykęs kurjeris Jus ras? Pasirinkite pristatymą į LP Express 24 siuntų savitarnos terminalą! Nėra Jūsų mieste LP Express 24 siuntų savitarnos terminalo? Galbūt yra DPD Pick UP siuntos taškas (terminalas), todėl džiaugiamės galėdami pasiūlyti netik LP Express 24 siuntų savitarnos tarminalų paslaugą!
 
Garantijos
 
Garantuojame maisto papildų kokybę bei ypač geras laikymo sąlygas. Siūlome tik sertifikuotą, originalią produkciją iš patikimiausių tiekėjų. Visi maisto papildai yra sertifikuoti bei ženklinami Lietuviškomis etiketėmis, pagal Lietuvos higienos normos HN 17:2010 "Maisto papildai" (Žin., 2010, Nr. 58-2844) reikalavimus.


Payment options