Krepšelis0
  • Jūsų krepšelis tuščias!

Apie mus

Perfectbody.lt – sporto prekių, įrangos ir maisto papildų sportininkams elektroninė parduotuvė Lietuvoje, vykdanti savo veiklą nuo 2014 metų. Mūsų misija – skatinti sveiką ir aktyvią gyvenseną, suteikiant klientui galimybę įsigyti siekiant savo tikslų: 

 

  • - Tik 100% originalius, legalius, notifikuotus, tinkamus Lietuvoje ir visoje Europos sąjungoje platinti maisto papildus sportininkas, be draudžiamų medžiagų;
  • - 100% kokybiškas ir originalias sporto prekes, aprangą ir įrangą vienomis mažiausių kainų Lietuvoje.

 

Mes esame atsakinga, aktvyvią ir sportišką gyvenseną mėgstanti komanda, nuolatos plečianti  savo žinias maisto papildų, treniruočių, sveikos mitybos bei sporto treniruoklių srityje. Manome, kad bet kuriai įmonei yra begalo svarbu reguliariai domėtis savo asortimentu, gilinti žinias, jį plėsti, nuolat atnaujinti, kartu stengiantis ir neatsilikti nuo naujausių technologijų bei rekomendacijų. Visa tai, padeda netik tobulėti, bet ir sėkmingai perteikti savo patirtį Jums!

 

Mūsų kolektyvas mielai atsakys į bet kokį iškilusį klausimą, suteiks tik reikiamą informaciją tam, kad galėtumėte išsirinkti teisingai! Neretais atvejais, mūsų klientai savo nuožiūra išsirenka tam tikrus įrenginius arba maisto papildus neatitinkačius Jų poreikių, ko rezultatas – prasti rezultatai išsirinkus netinkamus maisto papildus arba lieka nusivylę kai kurių treniruoklių galimybėmis. Kad taip nenutiktų, esame mes, visada pasiruošę suprasti ir patenkinti Jūsų poreikius.

 

Mes nepardavinėjame mitybos ar treniruočių planų nuotoliniu būdu, tačiau mielai galime patarti nemokamai, tapus mūsų klientu! Vieninetelis dalykas, kurį turėtumėte padaryti, tai nepatingėti su mumis susisiekti.
 
Asortimentas
 
Perfectbody.lt internetinėje parduotuvėje rasite platų, aukščiausios kokybės sporto prekių ir maisto papildų asortimentą vienomis žemiausių kainų visoje Lietuvoje. Siūlome Jums daugiau nei 1400+ skirtingų rūšių prekių tik iš populiariausių prekinių ženklų visame pasaulyje. Kokybė – mūsų prioritetas nr. 1 Jūsų geriausio rezultato užtikrinimui.
 
Galimybės
 
Siūlome išskirtinai geras pristatymo ir apmokėjimo sąlygas Jūsų patogumui:
 
-         Įvairiausius pristatymo būdus. Naudojamės DPD, LP Express ir Pašto paslaugomis. Galime pristatyti prekes netik į namus ar pašto skyrių, bet ir į DPD Pickup arba LP Express 24 siuntų savitarnų terminalus.
-         Pristatymą visoje Europoje.
-         Profesionalias konsultacijas.
-         Įvairius atsiskaitymo būdus (paypal, paysera, grynaisiais arba kortele pristatymo metu).
 
Garantijos
 
-         Jeigu nepatiks mūsų prekė – ją galėsite grąžinti per 14 d.d;
-         Mūsų operatyviai dirbanti komanda, turimas prekes savo sandėlyje pristatys per 1-2 darbo dienas;
-         Visiems sporto trenriuokliams suteikiama gamintojo garantija;
-         100% originalios prekės ir kokybė;
-         Visi maisto papildai notifikuoti pagal Lietuvos higienos normos
HN 119:2014 „Maisto produktų ženklinimas“ ir HN 17:2010 „Maisto papildai“ reikalavimus.
 
Įmonės veiklos istorija
 
Mūsų įmonė savo veiklą pradėjo 2014 metais, tad nėra naujokė šioje srityje. Per savo veiklos laikotarpį, atsakingi asmenys už bendravimą su klientais netik išmoko parduoti, bet ir suprasti didžiausius jų poreikius. Šios veiklos nuspręsta imtis todėl, kad tai – šios įmonės įkurėjo ir viso kolektyvo hobis. Netik sportas, bet ir viskas, kas susiję su šią veikla.


Kontaktai

 

IĮ „ERASPORTAS“
Įmonės kodas: 304077328
PVM mokėtojo kodas: LT100010198116
Biuro (kontoros) adresas: Laisvės a. 5, Rietavas, LT-90311 (II aukštas. Norint atvykti, prašome išanksto susisiekti I-VII 10:00-20:00h).