Krepšelis0
  • Jūsų krepšelis tuščias!

Apie mus

Perfectbody.lt sporto prekių ir maisto papildų elektroninė parduotuvė – Jūsų pasirinkimas nr.1!


Mes esame atsakinga, aktvyvų ir sportišką gyvenseną mėgstanti komanda, nuolatos plečianti  savo žinias maisto papildų, treniruočių, sveikos mitybos bei sporto treniruoklių srityje. Mūsų profesionalai atsakys į visus iškilusius klausimus, suteikdami visą reikiamą informaciją ir padės pasirinkti tik teisingai, nes mums svarbiausia – ne parduoti, o suprasti ir patenkinti Jūsų poreikius.
 
Asortimentas
 
Perfectbody.lt internetinėje parduotuvėje rasite platų, aukščiausios kokybės sporto prekių asortimentą vienomis žemiausių kainų visoje Lietuvoje. Siūlome Jums daugiau nei 1000+ skirtingų rūšių prekių tik iš populiariausių prekinių ženklų visame pasaulyje. Kokybė – mūsų prioritetas nr. 1 Jūsų geriausio rezultato užtikrinimui.
 
Galimybės
 
Siūlome netik didelį kokybiškiausių sporto prekių asortimentą vienomis mažiausių kainų, bet ir:
 
-         Įvairiausius pristatymo būdus. Naudojamės DPD, LP Express ir Pašto paslaugomis. Galime pristatyti prekes netik į namus ar pašto skyrių, bet ir į DPD Pickup arba LP Express 24 siuntų savitarnų terminalus.
-         Pristatymą visoje Europoje.
-         Profesionalias konsultacijas.
-         Įvairius atsiskaitymo būdus (paypal, paysera, grynaisiais pristatymo metu).
 
Garantijos
 
-         Jeigu nepatiks mūsų prekė – ją galėsite grąžinti per 14 d.d.
-         Mūsų operatyviai dirbanti komanda, turimas prekes savo sandėlyje pristatys vos per 1-2 darbo dienas.
-         Visiems sporto trenriuokliams suteikiama gamintojo garantija.
-         100% originalios prekės ir kokybė.
-         Visi maisto papildai notifikuoti pagal Lietuvos higienos normos HN 17:2010 "Maisto papildai" (Žin., 2010, Nr. 58-2844) reikalavimus.
 
Įmonės veiklos istorija
 
Mūsų įmonė savo veiklą pradėjo 2014 metais, tad nesame naujokai šioje srityje. Per savo sėkmingos veiklos laikotarpį išmokome netik parduoti, bet ir suprasti tai, ko klientui reikia, kokie jo poreikiai. Šios veiklos nusprendėme imtis, nes tai – mūsų hobis. Netik sportas, bet ir tai, ką parduodame.

Atsiskaitymai už sporto prekes