Maisto papildai sportui internetu. Užsakymai priimami 24/7
|
Kalba Lietuviu  English
  Pagalba ir informacija tel.: +37065909477 (I-VII 10:00-19:00)  

  • DPD

Angliavandeniai

  • Angliavandeniai - tai puikūs produktai, kurie tiks siekiant atsistatymo ir didesnės raumenų masės ar tada, kai reikia papildyti angliavandenių atsargas, kai jų pakankamo kiekio nesurenkame su maistu. Siekiant greitesnio atsistatymo ir didesnės raumenų masės, šiuos maisto papildus reikėtų vartoti po treniruotės. Pagrindiniai angliavandenių tipai, kurie jus turėtų greitai pastatyti ant kojų, tai Vitargo, dekstrozė, maltodekstrinas ir karbolynas. Visa tai padės atsistatyti daug greičiau nei įprastai. Angliavandenius rekomenduojama maišyti kartu su baltymų kokteiliais. Tai tiesiog idealu!
  •  
  • Angliavandeniai yra ir puikus prieštreniruotinis pagalbininkas. Jeigu jaučiate, kad trūksta jėgų po sunkaus darbo ar kokios kitos veiklos, porcija šio maisto papildo gali suteikti energijos. Angliavandenių papildų vartojimas yra greitas ir patogus būdas užtikrinti šios maistinės medžiagos poreikį, prieš, per, po treniruotės, ar bet kokiu kitu dienos metu.
  •  
Rikiuoti:
Rodyti:
NAUJA
FA Carborade® 1000 g.
FA Carborade sudėtyje esantys angliavandeniai yra ir greitai ir lėtai įsisavinamos formos, kurios ypač svarbu visiems sportuojantiems...
9.90 €
FA
Olimp Iso Plus - angliavandenių ir elektrolitų koncentratas praturtintas svarbiausiais vitaminais, ypač naudingas ilgai trunkančio, ištvermės reikalaujančio fizinio krūvio metu...
17.99 €
1 atsiliepimai.
Olimp
Biotech Carbox tai angliavandenių mišinys: Multi-Interval Carbox™ tai labai pažengusi sudėtinga angliavandenių formulė kuri yra moksliškai sukurta, kad tiektų optimalią energiją prieš treniruotes ir padidintų energijos lygį po treniruočių. Ji taip pat vei..
17.30 €

Išparduota

BIOTECH USA
informacija klientui