Krepšelis0
  • Jūsų krepšelis tuščias!

Svarbi informacija!

Gerbiamieji pirkėjai, informuojame, kad Vyriausybei paskelbus karantiną visoje Lietuvos teritorijoje, mūsų el. parduotuvė laikydamasi visų highienos normų ir toliau vykdys nuotolinę veiklą, prekės bus pristatomos įprastai nurodytu terminu su dviem išimtimis:

1. negalėsite pasirinkti apmokėjimo būdo - atsiskaitymo grynaisiais kurjeriui, tačiau galėsite atsiskaityti banko kortele pristatymo metu;
2. vietoje parašo kurjeriui, turėsite pateikti savo tapatybės dokumentą arba leisti kurjeriui Jus nufotografuoti.

Siuntos į terminalus bus pristatomos įprastine tvarka.

  • Carbo

Angliavandeniai

 

Angliavandeniai - nemažiau svarbi medžiaga sportuojantiems lyginant su baltymais. Angliavandeniniai produktai puikiai tinka siekiantiems atsistatymo ir raumenų masės, taip pat visiems sportininkams, ypač ištvermės reikalaujančioje veikloje, kai reikia papildyti greitai įsisavinamų angliavandenių atsargas intensyvios veiklos metu, prieš ją ar po jos. Pagrindiniai angliavandenių tipai, kurie jus turėtų greitai pastatyti ant kojų, tai Vitargo, dekstrozė, maltodekstrinas ir karbolynas. Jų pagalba, galite pasiekti geresnį atsistatymą ir atitolinti raumenų nuovargį. Angliavandenius galima maišyti ir kartu su baltymų kokteiliais, siekiant optimalaus raumenų aprūpinimo.


Rodyti daugiau

 

Be viso to, angliavandeniai yra puikus prieštreniruotinis pagalbininkas. Jeigu jaučiate, kad trūksta jėgų po sunkios dienos, šie produktai gali suteikti Jums energijos. Angliavandenių papildų vartojimas yra greitas ir patogus būdas užtikrinti šios maistinės medžiagos poreikį, prieš, per, po treniruotės, ar bet kokiu kitu paros metu.

Olimp Iso Plus - 86 porcijos (1505 g.)

17.90 €

Šią prekę pristatysime per 1-2 d.d. ..

FA Carborade® 1000 g.

9.90 €

Šią prekę pristatysime per 1-2 d.d...

Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)