Krepšelis0
  • Jūsų krepšelis tuščias!

Atsiskaitykite grynais arba kortele pristatymo metu.
DPD Pickup Pristatymas į DPD Pickup - tik 1.99€

Pristatymas į DPD Pickup siuntų terminalus arba taškus galimas tik siuntoms iki 20 kg, maks. matmenys: 36 x 43 x 61 cm.


Pristatome visoje Europoje.
Pinigų grąžinimo garantija.
Užsakymai priimami 24/7.

Elektrinis sulankstomas miesto paspirtukas Powero City (500W, iki 36km/h) - Anthracite

Įvertinimas:

Prekės kodas: ETW.PWR.1

  • Gamintojas: Powero
  • Powero
  • Prieinamumas:
  • Laikinai neturime
  • 1,247.99 €

  • Be PVM: 1,031.40 €
2021-06-30
Nemokamas pristatymas perkant virš 79 € (iki 20 kg).

Į krepšelį

Niekas nenori nuolat gendančio paspirtuko. Nusidėvėję stabdžių diskai, prakiurusios padangos, švilpiantys stabdžiai, pažeisti vyriai ir guoliai, apibraižytas plastikas... Elektrinis paspirtukas Powero City leis nesukti dėl viso to galvos. Juk paspirtukas turi teikti džiaugsmą, o ne kelti galvos skausmą.

Tobulas paprastumas

Žinome, ko tiksliai reikia važinėjant mieste. Todėl šis paspirtukas turi elektromagnetinių stabdžių energijos atnaujinimo sistemą, kuri nenusidėvi ir efektyviai sustabdo paspirtuką. Jums patiks padangos, kurių nereikia prižiūrėti, aviacinis aliuminis, naudojamas vietoje pigaus plastiko, aukštos kokybės „Samsung“ baterija ir aukštos kokybės pakaba. Todėl tereikės kartkartėmis įkrauti paspirtuką, o visa kita galėsite pamiršti.

Sveria tik 11,3 kg

Nerasite tokio lengvo paspirtuko, kuris būtų toks pat geras kaip šis. Jis ne tik lengvas (lengva nešti net vaikams), bet taip pat turi ratus su pakaba, todėl gali lengvai ir patogiai važiuoti nelygiais keliais bei šaligatviais. Įskaičiuojant didelį įveikiamą atstumą ir galingumą, gausite patį geriausią paspirtuką rinkoje.

Didelės talpos baterija

Nenorite jokių kompromisų? Norite tik paties geriausio? Būtent todėl Powero City turi didelės talpos, 378 Ah „Samsung“ bateriją. Ji leidžia vienu įkrovimu įveikti 40 km atstumą, todėl galėsite tyrinėti visą miestą, nesijaudindami dėl išsikrovimo. O kaipgi įkrovimo laikas? Nuo 0 iki 100 % pasieksite vos per 3–4 val. Kadangi iš mūsų tikitės tik paties geriausio, naudojame tik „Samsung“ baterijas.

Didelis galingumas

Nors paspirtukas lengvas, jo galia nėra maža. 500 W pavara leidžia pasiekti iki 36 km/val. greitį, kurio tikrai užteks miesto eisme. Galėsite greitai įsibėgėti ir užkilti į statų kalną. Powero City gali įveikti iki 25 laipsnių nuolydį.

Važiuoklė su pakaba

Paspirtukai, kurių ratai turi pakabas, įprastai sveria bent 20 kg. Powero City yra išimtis. Atskira užpakalinė ir teleskopinė priekinė pakaba leidžia važiuoti visai kitaip. Pamirškite fiksuotą važiuoklę! Jums taip pat patiks 125 kg svorio riba.

Atstumo riba iki 40 km

Dar visai neseniai didžiausia elektrinių transporto priemonių problema buvo atstumo riba. Todėl nusprendėme pagaminti paspirtuką, kuriuo pasieksite tikslą vienu įkrovimu. Žinome, kad ne visada važiuosite tobulomis sąlygomis, tačiau ši baterija vis tiek leidžia įveikti didelį atstumą (net jeigu atstumo riba sumažinama pusiau). Atsižvelgiant į mažą paspirtuko svorį (tik 11 kg), tai – tikras stebuklas.

Stabdžio energijos rekuperavimo sistema

Powero City turi daug unikalių technologijų. Kai kurias iš jų tikriausiai labiau atpažinsite iš Formulės 1 nei iš miesto paspirtukų. Kaip ir kai kurie elektriniai bei Formulės 1 automobiliai, Powero City turi stabdžio energijos rekuperavimo sistemą, kuri panaudoja stabdymo metu išgautą energiją ir perkelia ją atgal į bateriją. Kadangi šis paspirtukas skirtas miesto eismui, kur reikia dažnai stabdyti, būtų tikrai gaila visą tą kinetinę energiją švaistyti ir paversti šiluma bei gadinti stabdžių diskus. Vietoje to suteikėme ilgesnį nuvažiuojamą atstumą ir trumpesnį įkrovimą.

Didžiausias greitis – 36 km/val.

Tiek net neprireiks važiuojant mieste, todėl visuomet žinosite, kad galėtumėte važiuoti greičiau. Galite greičiau įsibėgėti ir stabdyti (kadangi naudojamas energijos rekuperavimas). Taip pat galite važiuoti lėčiau ir padidinti įveikiamą atstumą. Jums taip pat patiks kruizo kontrolė. Jei norite, važiuokite visu greičiu ir pasieksite savo tikslą atsigaivinę ir nepavargę...

Lengva sulankstyti

Paspirtuką Powero City sulankstysite dar nebaigę skaityti šio sakinio. Kadangi paspirtukas yra lengvas ir patogiai laikomas, jį galite pasiimti arba padėti beveik bet kur. Mašinos bagažinėje, traukinyje, autobuse, mikroautobuse, kavinėje po stalu, kuprinėje, biure... Niekas Jūsų nesustabdys su šiuo nepastebimu elektriniu paspirtuku. Powero City nėra nei didesnis, nei sunkesnis nei įprasti paspirtukai, bet ant jo užlipę, lėksite kaip vėjas.

Variklis, kurio nereikia prižiūrėti

Paspirtuko variklis yra priekiniame rate. Nereikia nei grandinės, nei tepalų, nei priežiūros. Variklis patalpintas tieisiai rato viduryje ir leidžia itin efektyviai perduoti energiją. Kadangi jis uždengtas, į vidų nepatenka dulkės ir užtikrinamas ilgesnis tarnavimo laikas. Tai modernus, bešepetėlinis,  500 W variklis, nenusidėvintis net nuvažiavus tūkstančius kilometrų. Niekas nenori kasmet pirkti naują paspirtuką – juk jie nepigūs. Tad įsigykite tokį, kuris tarnaus daug metų be jokių taisymų.

Unikalios padangos

Paspirtukas turi tarnauti Jums, o ne atvirkščiai, net kai įveiksite tūkstančius kilometrų. Todėl šis paspirtukas turi priežiūros nereikalaujančias padangas, kurios niekada neprakius (garantuojame). Šios padangos taip pat yra lanksčios ir užtikrina patogų važiavimą. Net verta patentuoti! Ši technologija paremta mažomis oro kameromis, užtikrinančiomis sklandų ir saugų važiavimą, nesirūpinant prakiurimais, kurie tikrai erzina. Kiti paspirtukai neturi nei aukštos kokybės važiuoklės, nei šios technologijos ir bando tai atsverti pripučiamomis padangomis, kurios, deja, nuolat prakiūra. Tačiau paspirtukui Powero City tai tikrai nenutiks!

Nebijokite tamsos

Šis paspirtukas turi galingus priekinį ir užpakalinį žibintus, todėl ir Jūs visus matysite, ir Jus visi matys. Žibintus galite valdyti patys arba nustatyti automatinį režimą – galingi, specialiai išdėstyti LED diodai sutemus patys ims šviesti. Jei kas nors pasipainios kelyje, pjezoelektrinė važiuoklė Jums apie tai praneš.

Nulinio starto funkcija

Kadangi variklis įsijungia po pirmo atsispyrimo (t. y., paspirtukas turi judėti), nereikia bijoti, kad netyčia įjungsite variklį. Tačiau taip pat galite nuo pat pradžių naudotis elektrine pagalba (nustatymus galite pakeisti ekrano meniu).

Kruizo kontrolė

Važiuosite lygiu keliu? Tuomet naudokite kruizo kontrolę. Ji automatiškai įsijungia, kai paspirtukas kurį laiką važiuoja tuo pačiu greičiu, ir leidžia paleisti greičio svirtį bei visą dėmesį sutelkti į kelią. Sustabdžius, kruizo kontrolė išsijungia. Jei nenorite jos naudoti, galite išjungti (kartu su greičio ribojimu) ekrano meniu.

Sveika gyvensena sveikame pasaulyje

Elektrinės transporto priemonės padeda saugoti aplinką todėl joje tampa sveikiau gyventi (ne tik mums, bet ir mūsų vaikams). Elektrinių paspirtukų energijos sunaudojimas daug mažesnis nei automobilių ar autobusų (netgi elektrinių). Tad jei pasirinksite Powero City, mažinsite savo ekologinį pėdsaką.

Laiko išbandytas prekinis ženklas

Powero paspirtukai pagaminti aukščiausios klasės gamintojo „E-TWOW“, todėl Powero City yra patikimas, aukščiausios klasės paspirtukas. „E-TWOW“ yra neeilinis prekinis ženklas, kuris nedings vos po kelių metų. Jis jau devynis metus kasmet pagamina šimtus tūkstančių elektrinių paspirtukų, kurie populiarūs visame pasaulyje. Powero City yra sertifikuotas elektrinis paspirtukas, atitinkantis visus Europos saugumo standartus (EN 61000-6-1:2007, EN 61000-6-3:2007+A1:2011, EN ISO 12100:2010).

 

Techninis aprašas:

 

Svoris

11,3 kg (įskaitant bateriją)

Baterijos tipas

„SAMSUNG“ Li-Po (Ličio polimero,) 36 V, 378 Wh (10,5 Ah)

Įkroviklis

UL sertifikuotas – 3 A

Įkrovimo laikas

3–4 val.

Didžiausias greitis

Iki 36 km/val.

Greičio ribojimas

12, 20 ir 25 km/val., galima išjungti

KERS technologija

Taip, stabdžio energijos rekuperavimo sistema

Valdymas

Stabdis – svirtis ir koja, greitis – svirtis

Kruizo kontrolė

Taip, galima išjungti ekrano meniu

Kojinio startavimo funkcija

Taip, galima išjungti ekrano meniu

Galingumas

500 W

Didžiausias nuolydis

Iki 25 laipsnių (priklausomai nuo svorio ir sąlygų)

Variklis

Bešepetėlinis DC, rato viduryje

Įveikiamas atstumas

Iki 40 km

Svorio riba

125 kg

Medžiaga

Itin tvirtas aliuminis 6 061 T6

Žibintai

Priekinis su galingu LED (6 ks), valdomas CPU + automatinis šviesos jutiklis + užpakalinis žibintas

Energijos perdavimas

Variklis priekinio rato viduryje

Važiuoklė

Priekinis ir užpakalinis ratai su pakaba

Stabdžiai

Dviguba stabdymo sistema (elektromagnetinis priekinis stabdys su KERS, užpakalinis minamas stabdys)

Sulankstyto paspirtuko apimtys

Ilgis – 97, aukštis – 33, plotis – 14,5 cm

Išlankstyto paspirtuko apimtys

Ilgis – 102, aukštis – 116, plotis – 38 cm

Padangos

Nereikalauja priežiūros, patentuota sistema

Žibinto aukštis

9 cm

Energijos sunaudojimas

7,7 Wh/km

Sulankstymas

Visiškai sulankstomas, įskaitant rankenas (patentuota), rankenos automatiškai išsilanksto

Baterija: Li-Po 10.5Ah / 36V
Mažiausias rekomenduojamas vartotojo aukštis:
Maksimali distancija: 40
Maksimali variklio galia: 500 W
Maksimalus greitis: 36 km/h
Matmenys: 1020 x 380 x 1160 mm
Pavaros tipas: Stebulė
Ratų tipas: Pilnaviduriai ratai
Ratuko dydis: 8
Regeneraciniai stabdžiai: Taip
Spalva: Anthracite
Stabdžiai: magnetiniai priekyje/gale
Svorio limitas: 125 kg
Svoris: 11.30 kg
Varikliuko vieta: Priekyje
Rašyti atsiliepimą
Blogas           Geras