Batutai vaikams, suagusiems

Yra tik keli dalykai, kuriuos reikia galvoti prieš perkant batutą: jūsų kiemo dydis, kliūtys ir asmenys, kurie naudosis juo.

1. Kiemo dydis. Kiek vietos turėtumėte batutui?

Suraskite laiko savo gražaus kiemo apžiūrai. Apžvelkite, kiek turite žolės (visada geriausia, kai batutas yra pastatomas ant žolės!)? Ar yra didelių medžių ar krūmų, dėl kurių viskas gali būti sudėtinga? Ar jūsų daiktadėžės ar kiti įrankiai netrukdys ir galbūt viską reikėtų perkelti?

Jums pasisekė, kadangi daugumoje parduotuvių, įskaitant ir mūsų elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti įvairiausių dydžių ir formų batutų. Bet prieš skubant įsigyti rekomenduojame visada atlikti greitus matavimus.

Nepriekaištingas būdas išmatuoti savo kiemą.

1. Paimkite matavimo juostą ir išmatuokite tos vietos skersmenį, kurioje norėtumėte labiausiai pastatyto batuto;
2. Prie matavimo juostos krašto abiejuose galuose uždėkite batus arba kitus sunkesnius daiktus;
3. Suraskite matavimo juostos vidurio tašką, tada pakartokite ir įsitikinkite, kad padarėte „X“ formos matavimo būdą. Tai padeda įsivaizduoti, kaip batutas atrodytų jūsų turimoje erdvėje;
4. Pagaliau.. ir tai labai svarbu!! Įsitikinkite, kad vietoje nėra šlaitų, šakų, šiukšlių ir tvorų – saugi vieta jūsų vaikams visada turėtų būti numeris 1!

Saugokite mažylius! Batutų tinkleliai paprastai yra itin minkšti ir itin lankstūs, todėl gali išlinkti (paprastai iki 1 metro). Kadangi vaikai, būdami netokie atsargūs ir padūkę, dažnai metasi į tinklus. Aplink visą batutą reikia nuo pusės metro iki 1 metro laisvos vietos. Įsitikinkite, kad šioje vietoje nėra tvorų ar kitų pavojingų kliūčių!


Žiūrėti visus BLOGAS

22/10/2022 212 0
L-Teaninas (angl. L-Theanine): geriausias natūralus papildas susikaupimui ir nerimui be pašalinių poveikių?

Teaninas yra aminorūgštis, kurią galima aptikti arbatoje ir kai kuriuose grybuose. Egzistuoja dvi šios amino rūgšties formos: L-teaninas ir D-teaninas. L-teaninas yra labiausiai paplitusi forma. Žmonė..

22/10/2022 955 0
Kas yra kolagenas ir kuo gali būti naudingi kolageno papildai?

Kolagenas yra priskiramas baltymų rūšiai. Yra žinomi 28 kolageno tipai, iš kurių I tipo kolagenas sudaro 90% žmogaus organizme esančio kolageno. Kolagenas daugiausia sudarytas iš aminorūgščių glicino,..

04/10/2022 159 0
Sportas namuose - daug privalumų turintis būdas palaikyti puikią fizinę formą

Norint palaikyti gerą fizinę formą, nebūtina niekur eiti iš namų - tam, kad padaryti gerą treniruotę tikrai nėra būtinas abonementas sporto klube. Labai daug galima pasiekti tiesiog savo namuose - nes..

04/10/2022 2038 0
CrossFit treniruotė: 5 dienų savaitės rutina, padėsianti sustiprėti kaip reikiant

CrossFit treniruočių programų populiarumas auga neįtikėtinai sparčiai. Dar prieš kelioliką metų, dauguma atlektų rinkdavosi dažniausiai įprastas fitneso treniruočių programas, nereikalaujančias dideli..

30/09/2022 290 0
Amino rūgštys: perdėtas šių papildų populiarumas ar visgi veiksmingas pasirinkimas raumenims?

Tikriausiai kažkada pastebėjote aminorūgščių žargoną („Amino“, „amino rūgštys“ arba „Amino acids“), atspausdintų tiek ant jūsų, tiek kitų asmenų maisto papildų pakuočių. Visi yra apie jas girdėję, tač..

22/06/2022 818 0
10 populiariausių treniruoklių apžvalga - kuris efektyviausias kardio treniruotėms?

Realybė tokia, kad galite praleisti daug mažiau laiko ir sudeginti dar daugiau kalorijų, jeigu protingai nuspręsite, kokią įrangą naudosite kardio treniruotėms. Taigi, užuot šokus į savo įprastai pasi..

15/06/2022 402 0
Angliavandenių vartojimas: 9 paprastos taisyklės metant svorį

Kad ir kokiu dideliu priešu laikote angliavandenius, tikėdamiesi sulieknėti, jie vistiek yra svarbūs, bent jau tam tikras kiekis. Nieko nelaukdami sužinokite šias taisykles ir Jūs tikrai turėsite neti..

29/06/2018 6600 2
Kreatinas – veiksmingiausias maisto papildas sportininkams?

Kreatinas – ne vienam girdėtas žodis sportuojančių tarpe. Jo vardas linksniuojamas vis dažniau, dėl savo unikalių savybių sunkumų kilnotojams, tad nieko nuostabaus - kreatinas tapo vienu iš populiaria..

12/04/2018 18001 0
L-Karnitinas: laikas sužinoti viską

L-Karnitinas padeda transportuoti riebalus, ypač ilgosios-grandinės riebalines rūgštis į mitochondrijų ląsteles, kur vėliau riebalai yra oksiduojami – panaudojami kaip kuras – adenosino trifosfatų gam..

06/08/2017 19761 6
Tribulus Terrestris: ar jis tikrai veiksmingas?

Tribulus Terrestris (gulsčioji ragužė) – tai augalas, dar vadinamas žemės žvaigžde, kerintis tropinėse bei subtropinėse šalyse. Dar nuo pat senovės, vyrai vertino šį stebuklą dėl savybių, galinčių sus..

06/08/2017 9532 4
Kre-Alkalyn - pažangiausia kreatino forma?

Kre-Alkalyn® - tai naujausia buferinė kreatino forma, pasižyminti daug stabilesniu poveikiu, lyginant su įprastais kreatino monohidrato produktais. Ši patentuota unikali formulė pasižymi stabilumu skr..

06/08/2017 37765 4
Riebalų deginimas: 12 pagrindinių taisyklių, kaip numesti svorio

Norite vėl susigrąžinti ryškius preso raumenis, ar pagaliau įgyvendinti šį tikslą pirmą kartą? Čia rasite viską ko Jums reikia, norint tapti ypač liekniems, keliolikos taisyklių pagalba...

MOKĖKITE PREKIŲ ATSIĖMIMO METU

Galimybė atsiskaityti pristatymo arba terminale atsiėmimo metu. Galimas atsiskaitymas ir grynaisiais pinigais kurjeriui pristačius iki namų durų. Avansinis ar išankstinis mokėjimas nereikalingas, sumoms iki 1000 EUR. MOKĖKITE PREKIŲ ATSIĖMIMO METU

TECHNINIS APTARNAVIMAS LIETUVOJE

Visiems treniruokliams bei kitoms elektronikos prekėms suteikiamas nemokamas garantinis aptarnavimas Lietuvoje nuo 2 metų ir daugiau. Garantijai pasibaigus, taip pat teikiamos mokamo techninio aptarnavimo paslaugos. TECHNINIS APTARNAVIMAS LIETUVOJE

PRISTATYMAS PER 1-3 D.D.

Turimas sporto ir laisvalaikio prekes savo arba tiekėjų esančiuose sandėliuose pristatysime per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje. Kai kurių prekių pristatymo terminai gali skirtis. PRISTATYMAS PER 1-3 D.D.