Maisto papildai sportui internetu. Užsakymai priimami 24/7
|
Kalba Lietuviu  English
  Pagalba ir informacija tel.: +37065909477 (I-VII 10:00-19:00)  

  • DPD

Argininas | AAKG

Argininas | AAKG | Nauda | Pirkti internetu

Argininas / AAKG - tai amino rūgštis, kurios natūraliai aptinkama baltymo sudėtyje. L-Argininas dar vadinamas „stebuklingąja“ molekule, kadangi yra visų hormonų statybinė medžiaga. Patekęs į organizmą Argininas lengvai virsta į azoto oksidą, ko pasekoje praplečiamos bei atpalaiduojamos kraujagyslės. O to nauda sportuojantiems neabejotina. Padidėjęs azoto oksido lygis organizme ir išsiplėtusios kraujagyslės padeda lengviau pernešti maistines medžiagas į raumeninius audinius, todėl raumenų masės auginimas tampa lengvesnis, taip pat gali būti pagerinta erekcijos kokybė norintiems turėti aktyvesnį seksualinį gyvenimą. Be viso to, argininas/aakg padaro treniruotes efektyvesnes, kadangi raumenis tampa „užpumpuoti“ lengviau ir dar geriau - suteikia daugiau aerobinės bei anaerobinės ištvermės. 

Argininas ir jo įtaka augimo hormono (GH) koncentracijai.

Išsamių tyrimų metu buvo nustatyta, jog l-argininas yra puikus augimo hormono skatintojas. Duodant tiriamiesiems apie 5-9 g l-arginino, augimo hormono lygis padidėdavo iki 200% mažiau aktyvų gyvenimą turintiems asmenims, bei iki 700% fitneso bei kultūrizmo treniruotes turintiems asmenims.
 
Rikiuoti:
Rodyti:
Scitec Mega Arginine - produktas savo sudėtyje turintis arginino. Argininas yra azoto oksido pirmtakas, kuris plečia kraujagysles, padidina deguonies pristatymą į raumenis ir širdį, ko pasekoje pagerina maistinių medžiagų pernešimą į raumenis, „pumpavimo“..
27.90 €
2 atsiliepimai.
SCITEC
FA A-AKG produkto sudėtyje yra l-arginino alfa-ketoglutarato, suteikiančio naudingų savybių sportuojančiųjų organizmui. AAKG sustiprina kraujo pritekėjimą į raumenis, todėl treniruočių metu patiriamas geresnis "pompavimo" efektas. Tačiau pagrin..
17.00 €
1 atsiliepimai.
FA
Pristatome Jums išskirtinės kokybės produktą AAKG pagrindu bei turintį didžiausią dozę vienoje kapsulėje (net 1250 mg) - tai Olimp AAKG 1250 Extreme!..
19.90 €
Olimp
AKCIJA
Hi Tec Arginin Powder 250 g
Hi Tec Arginin sudėtyje esantis AAKG yra 100% grynumo. Produktas naudojamas prieš treniruotę, padės jums pasiekti geresnį raumenų „užpumpavimą“, kadangi paskatina kraujo pritekėjimą į jūsų raumenis treniruočių metu, taip pat gerėja atsistatymas jų metu, k..
-5%
17.90 € 18.90 €
4 atsiliepimai.

Išparduota

HI TEC
4 + AAKG - tai daugiaun nei tik galingas „užpompavimo“ efektas! L-argininas veikia kaip azoto oksido didintojas, AAKG taipogi gali padėti jūsų raumenims gauti daugiau maistingųjų medžiagų ir deguonies, o tai reiškia greitesnį ir geresnį rezultatą...
17.99 €
3 atsiliepimai.

Išparduota

4+ NUTRITION
Scitec Mega Arginine - produktas savo sudėtyje turintis arginino. Argininas yra azoto oksido pirmtakas, kuris plečia kraujagysles, padidina deguonies pristatymą į raumenis ir širdį, ko pasekoje pagerina maistinių medžiagų pernešimą į raumenis, „pumpavimo“..
19.90 €

Išparduota

SCITEC
informacija klientui