Sveikas lankytojau, jūs galite prisijungti arba susikurti paskyrą.
|
Kalba  Lietuviu  English
  Konsultacijos tel.: +37065909477 (I-VII 10:00-18:00)  
  • DPD
Krepšelis
Krepšelis tuščias!

USP LABS

  • USP Labs Jack 3D oficialus reklaminis skydelis
  •  
  • USP Labs – tai išskirtinumu, inovacija bei naujovėmis sužavėjusi pasaulį kompanija. Kas labiausiai stebina, tai, jog gamintojas remiasi savo mokslininkais bei tyrinėtojais, kurie stengiasi nuolat atrasti kažko naujo, tobulinti sudėtis bei įvairias formules, o produktų veiksmingumo testai atliekami tik su realiais sportininkais, dar juos prieš išleidžiant į rinką. To pasekoje USP Labs gali pasiūlyti netik užtikrintą kokybę, bet ir papildų saugumą bei naują patirtį nuolatiniams maisto papildų vartotojams, priklausomai nuo produkto!
  •  
Rikiuoti:
Rodyti:
USP Labs Jack3D Advanced - 45 porcijos (248 g.)
Kreatino monohidratas, bevandenis kreatinas; L-citrulinas; Pajūrinės pušies žievės ekstraktas; Beta-alaninas (Carnosyn™); L-tirozinas; Cholino bitartratas; Kofeinas.   Jack 3D Advanced Prieštreniruotinis kompleksas energijai miltelių formoje   USP Labs Jack 3D - Tai nauja, legali E..
37.90 €
USP Labs Modern Creatine - 30 porcijų (186 g.)
Modern Creatine KREATINO KOMPLEKSAS MILTELIŲ FORMOJE   Pakeiskite žaidimo taisykles su naujuoju USP Labs Modern Creatine! Tai ultrakoncentruotas bevandenis išgrynintas kreatino produktas, taip pat savo sudėtyje turintis ir Betaino. Betainas, kaip teigia daugelis specialistų, gali ženkliai padidinti organizmo gebėjimą natūraliai gamintis pačiam ..
15.90 €
2 atsiliepimai.
USP Labs plaktuvė 3 in 1 - 740 ml
USP Labs plaktuvė 3 in 1 - tai universali plaktuvė, su kuria galėsite plakti netik kokteilius, tačiau dėti tabletes/kapsules bei miltelius vienu metu. Pasižymi didele talpa, nepaprastai gerai ir greitai suplaks bet kurį kokteilį.   Plaktuvės privalumai: - Didelė talpa - 740 ml; - Labai gerai ir greitai suplaka; - Tablečių/kapsulių bei milteli..
8.40 €
Išparduota
USP Labs Modern BCAA + Jack 3D Advanced (sutaupote 4.00 €) + nemokamas pristatymas
Jack 3D Advanced Maisto produktas milteline forma   USP Labs Jack 3D - Tai nauja, legali EU versija niekuo nenusileidžianti savo pirmtakui.   Jack 3D jau daugelį metų yra vienas perkamiausių prieštreniruotinių produktų visų, net ir garsiausių pasaulio atletų. Tai maisto papildas turintis kuo pasigirti. Gamintojas sud..
68.00 € 72.00 €
Išparduota
USP Labs Modern BCAA+ - 30 porcijų (535 g.)
Modern BCAA Amino rūgščių kompleksas miltelių formoje (BCAA santykiu 8:1:1 su kitomis amino rūgštimis, tokiomis kaip: L-alaninas, taurinas, glicinas, L-lizino hidrochloridas, L-alanil-L-glutaminas) USP Labs Modern BCAA sukurtas remiantis šiomis taisyklėmis:  > BCAA Ratio formulavimas turi remtis mTOR aktyvacija;  &..
37.00 €
Išparduota