Sveikas lankytojau, jūs galite prisijungti arba susikurti paskyrą.
|
Kalba Lietuviu  English
  Užsakymai / Informacija tel.: +37065909477 (I-VII 10:00-19:00)  

Krepšelis
Krepšelis tuščias!

RONNIE COLEMAN

  • Ronnie Coleman Signature Series gamintojo reklaminis skydelis
  •  
  • Net aštuonis kartus iš eilės Mr. Olympia tapęs Ronnie Coleman'as pristato Jums savo maisto papildų liniją - Ronnie Coleman Signature Series! Šios serijos produktai susilaukė didžiulio neabejotino pripažinimo bei sėkmės. Įvairiausi moksliniai tyrimai, kaip ingredientų veiksmingumas, įvairios naujovės, sinergetikos tarp tam tikrų ingredientų buvo atliekami su pačiu, legenda tapusiu Ronnie Coleman'u! Todėl Ronnie, šios papildų serijos įkūrėjas puikiai žino, kas turi būti jo produktų sudėtyse! O to rezultatas - tik realus veiksmingumas, kurio jūs ir turite tikėtis naudodami profesionalius maisto papildus!
  •  
Rikiuoti:
Rodyti:
Ronnie Coleman Amino Tone - 30 porcijų (390 g.)
  Kiekvienas, kuris lanko treniruotes pakankamai ilgai,  žino, kad ankščiau ar vėliau ateina toks momentas, kai tartum atsitrenki į  „sieną“. Ir tuomet tenka apsispręsti – ar apsisukti ir eiti į namus, vietoj to, kad toliau treniruotumeisi, ar pereiti tiesiai per ją. Atsitraukimas - tai ne nugalėtojo pasirinkimas. AMINO-TONE mai..
34.90 €
RONNIE COLEMAN
Ronnie Coleman Pro Antium - 50 porcijų (2105 g.)
  Ronnie Coleman Pro Antium  - sportuok kaip tikras profesionalas!   Štai ką apie Pro Antium kalba vienas žymiausių visų laikų kultūristas, 8 kartus Mr. Olympia tapęs Ronnie Coleman'as:   " Kiekvieno kultūristo, ar žmogaus siekenčio priaugti raumeninės ma..
47.90 €
3 atsiliepimai.
RONNIE COLEMAN
Ronnie Coleman creatine XS - 60 porcijų (300 g.)
Creatine XS KREATINO MONOHIDRATAS MILTELIŲ FORMOJE   Legendos niekada nemiršta...   Galite mėgti tai, arba nekęsti to, tačiau kreatino monohidratas užsitarnavo savo vietą maisto papildų viršūnėje. Nei vienas kitos kategorijos maisto papildas nėra tiek dažnai tiriamas, kaip kreatino monohidratas, o tyrimų rezultatai paprasti ir ai..
14.99 €
RONNIE COLEMAN
Ronnie Coleman pro Antium - 20 porcijų (1020 g.)
Pro Antium PARUOŠIAMAS BALTYMINIS KOKTEILIS MILTELIŲ FORMOJE   Ronnie Coleman Pro Antium  - treniruokis, kaip tikras profesionalas!   Štai ką, apie šį produktą sako žymus kultūristas, 8 kartus Mr. Olympia Ronnie Colemanas:   " Kiekvieno kultūristo, ar žmogaus siekenčio priaugti raumeninės ma..
29.90 €
Išparduota
RONNIE COLEMAN
Ronnie Coleman King Mass XL - 11 porcijų (2720 g.)
King Mass XL BALTYMŲ, ANGLIAVANDENIŲ BEI KITŲ INGREDIENTŲ MIŠINYS MILTELIŲ FORMOJE KOKTEILIUI RUOŠTI   8 kartus Mr. Olimpia tapęs Ronnie Coleman'as pristato savo papildų linijos produktą - King Mass XL. Kiekvienas norintis priaugti raumenų masės, turi suvartoti netik pakankamai baltymų, bet ir gauti pakankamai kalorijų, todėl &..
39.90 €
Išparduota
RONNIE COLEMAN
Ronnie Coleman Glutamine XS - 60 porcijų (300 g.)
Glutamine XS L-GLUTAMINAS MILTELIŲ FORMOJE GĖRIMUI PARUOŠTI   Ronnie Coleman Glutamine XS produkto privalumai:     - Padidina ir išlaiko liesą raumenų masę;  - Padidina raumenų ląstelių hidrataciją;  - Aktyvina baltymų sintezę;  - Didina raumenų jėgą;  - Gerina atsistatymą. ..
15.90 €
Išparduota
RONNIE COLEMAN
Ronnie Coleman Myo Blitz XS - 30 porcijų (240 g.)
Galingiausia prieštreniruotinė bomba planetoje! Viskas kas efektyviausia tokios kategorijos produktui, tik vienoje porcijoje! Absoliučiai išskirtinė formuluotė.   Myo Blitz XS Prieštreniruotinis kompleksas energijai miltelių formoje   Myo Blitz XS - galingiausias prieštreniruotinis raumenų užpumpavimo produktas, kur..
34.50 €
Išparduota
RONNIE COLEMAN
Ronnie Coleman King Mass XL - 27 porcijos (6,8 kg.)
King Mass XL BALTYMŲ, ANGLIAVANDENIŲ BEI KITŲ INGREDIENTŲ MIŠINYS MILTELIŲ FORMOJE KOKTEILIUI RUOŠTI   8 kartus Mr. Olimpia tapęs Ronnie Coleman'as pristato savo papildų linijos produktą - King Mass XL. Kiekvienas norintis priaugti raumenų masės, turi suvartoti netik pakankamai baltymų, bet ir gauti pakankamai kalorijų, todėl šiam tiks..
69.50 €
2 atsiliepimai.
Išparduota
RONNIE COLEMAN
informacija klientui