Sveikas lankytojau, jūs galite prisijungti arba susikurti paskyrą.
|
Kalba  Lietuviu  English
  Konsultacijos tel.: +37065909477 (I-VII 10:00-18:00)  
  • PICKUP
Krepšelis
Krepšelis tuščias!

MEX

  • MEX (Muscle Exellence) reklaminis skydelis
  •  
  • Tu gali! Tokiu šūkiu savo klientams prisitato MEX (Muscle Exellence) kompanija savo oficialiame internetiniame puslapyje! Tu gali pasiekti puikus rezultatus per daug trumpesnį laiką, bet tu turi pasirinkti MEX kompanijos maisto papildus, tam, kad šie norai virstų realybe! Į rinką su trenksmu atidundėjusi kompanija siūlo ypatingai aukštos kokybės produktus, savo sudėtimi bei ingredientų klase lenkiančiais daugelį pasaulinio lygio prekinių ženklų.
  •  
Rikiuoti:
Rodyti:
MEX Size MAX - 60 porcijų (6,8 kg)
SIZE MAX BALTYMŲ, ANGLIAVANDENIŲ BEI KITŲ INGREDIENTŲ MIŠINYS MILTELIŲ FORMOJE KOKTEILIUI RUOŠTI   MEX Nutrition Size Max – tai puikiai subalansuotas baltymų ir angliavandenių mišinys.   Size Max sudėtyje yra lengvai pasisavinamas aukštos biologinės vertės baltymų mišinys, reikalingas raumen..
49.99 € 56.90 €
2 atsiliepimai.
Išparduota
MEX American Standart Whey - 64 porcijos (2000 g.)
American Standart Whey PARUOŠIAMAS BALTYMINIS KOKTEILIS MILTELIŲ FORMOJE   American Standard Whey baltymo sudėtis yra tokia, kad galėtų jums pagelbėti sumažinti atsistatymo po treniruotės laiką, bei papildyti raumenis po intensyviausios treniruotės.   Intensyvios treniruotės reikalauja pakankamo baltymų kiekio optimaliam..
29.90 € 39.90 €
1 atsiliepimai.
Išparduota
MEX Shaker Yellow Plaktuvė - 700 ml.
Atrodykite nuostabiai ir estetiškai su naująja MEX Shaker Yellow platuve! Didžiulė talpa (700 ml.), išskirtinis dizainas, užsakamas dangtelis ir sandarumas yra šios platuvės privalumas! ..
3.90 €
Išparduota