Sveikas lankytojau, jūs galite prisijungti arba susikurti paskyrą.
|
Kalba  Lietuviu  English
  Konsultacijos tel.: +37065909477 (I-VII 10:00-18:00)  
  • DPD
Krepšelis
Krepšelis tuščias!

DEDICATED

  • Dedicated Nutrition gamintojo reklaminis skydelis
  •  
  • Ar pasiruošęs pasišvęsti sportui kaip niekada? Jeigu taip, tavo papildų sąraše turėtų atsidurti  - Dedicated Nutrition. Naujiena apie naujai atsiradųsį gamintoją perskriejo taip pat greit, kaip ir spėjo visi produktai išpopuliarėti. Visi šio gamintojo maisto papildai pasižymi įpatingai stipria sudėtimi, kuri lenkia daugelį net ir pačių populiariausių produktų. Jeigu ieškote kažko tikrai įpatingo ir stipraus, kas iki šiol neveikė ir norite patirti kažką naujo, įspūdingo ir dar nepatirto, rinkitės Dedicated Nutrition, kuris renkasi tik pažangiausias ingredientų technologijas ir nesidangsto pasenusia, neva iki šiol gera sudėtimi. Bene pats sėkmingiausias Dedicated Nutrition gaminys - BCAA Sensation
  •  
Rikiuoti:
Rodyti:
Dedicated Smart Shaker nekenksmingo sveikatai plastiko plaktuvė - 500 ml.
Dedicated Smart Shaker plaktuvė - tai puikiai atrodanti platuvė, pagaminta iš nekenksmingo sveikatai plastiko. Be jokių prabėgimų, tvirta ir sandari plaktuvė. Papildoma užsukama po apačia tablečių/kapsulių dėtuvė. ..
5.90 €
Dedicated Dominate V2 - 60 porcijų (180 caps.)
    NAUJASIS DOMINATE V2!    DOMINUOJANTI SUDĖTIS, DOMINUOJANTIS POVEIKIS!       Pagrindinės veikliosios medžiagos:     Sarkozinas    Glicino-Propionil-L-Karnitinas    Ramunių ekstraktas &n..
39.90 €
7 atsiliepimai.