Sveikas lankytojau, jūs galite prisijungti arba susikurti paskyrą.
|
Kalba  Lietuviu  English
  Konsultacijos tel.: +37065909477 (I-VII 10:00-18:00)  
  • PICKUP
Krepšelis
Krepšelis tuščias!

BPI Sports

Susipažinkite - James'as Grage'as, BPI Sports kompanijos įkurėjas

James'as Grage'as yra vienos garsiausių pasaulyje papildų linijos BPI Sports įkūrėjas. Nuolatinis darbas, priežiūra, įvaizdžio kėlimas, naujausios apdirbimo technologijos bei  kt. yra šio žmogaus ir žinoma visų kitų darbuotojų didžiausias nuopelnas, kas verčia BPI Sports papildų liniją būti išskirtine pasaulinėje rinkoje!  Dauguma produktų yra apdorojami tieisog iš pagrindų pačios kompanijos, kas leidžia mums susidaryti begalo puikią nuomonę apie BPI Sports. Gamintojas pasitelkia pačias naujausias įvairiausių medžiagų apdirbimo technologijas, aukščiausius standartus Jungtinėse Amerikos Valstijose atitinaknčias gamyklas, kas verčia BPI Sports būti novatoriška bei modernia kompanija. 

Kas begalo stebina, tai, kad James'as Grage'as nesivaiko tik pasenusių mokslinių tyrimų, tad su savo mokslininkais bei tyrinėtojais leidžiasi pažindintis su naujais ingredientais, kurie gali turėti daug didesnį efektyvumą, nei kitos, seniai naudojamos papildų industrijoje medžiagos. 

Rikiuoti:
Rodyti:
BPI Sports Whey HD - 57 porcijos (2040 g.)
  KOKS YRA WHEY HD?   BPI Sports pristato ypatingai aukštos kokybės baltyminį produktą - Whey HD. Pasaulinėje rinkoje galėtume išvysti daugybę šios kategorijos maisto papildų, naudojančių savo sudėtyje pigias ir blogai technologiškai apdirbtas išrūgas iš prast..
49.90 €
2 atsiliepimai.
BPI Sports Roxy - 45 dienų ciklas
ROXY Maisto papildas kapsulių pavidale   ROXYTM yra išplėstinės formulės, lieknėjimui skirtas produktas skystųjų kapsulių pavidalu, kas garantuoja labai greitą poveikį puikaus įsisavinimo dėka. ROXY paremtas begalo tiksliomis ir veiksmingomis pagrindinių ingredientų dozuotėmis, skatinančiomis greitą riebalų deginimą.   ..
27.90 €
1 atsiliepimai.
Cutler Nutrition Total protein - 66 porcijos (2310 g.)
Total Protein PARUOŠIAMAS BALTYMINIS KOKTEILIS MILTELIŲ FORMOJE   Cutler Total Protein. Kai bandome išsirinkti baltyminį produktą, visur matome daugybę pasirinkimų su šaukiančia reklama ir didelėmis kainomis. Tačiau realybė dažniausiai būna tokia, jog daugumoje produktų naudojamos pigios ir nekokybiškos žaliavos i&scaro..
49.90 €
BPI Sports 1.M.R Vortex - 50 porcijų (150 g.)
KAS YRA 1.M.R VORTEX? 1.M.R VORTEX yra vienas geriausių rinkos prieštreniruotinių stimuliantų, sukurtas tam, kad palaikytų didesnę ištvermę, susitelkimą ir bendrą, daug geresnę fizinę formą sporto salėje. 1.M.R VORTEX formulė yra nepriekaištingai sumoduliuota aktyviausiais bei unikaliais šiuolaikinio mokslo naujais ingre..
34.90 €
Išparduota