Sveikas lankytojau, jūs galite prisijungti arba susikurti paskyrą.
|
Kalba Lietuviu  English
  Užsakymai / Informacija tel.: +37065909477 (I-VII 10:00-19:00)  

Krepšelis
Krepšelis tuščias!

Angliavandeniai

  • Angliavandeniai - tai puikūs produktai, kurie tiks siekiant atsistatymo ir didesnės raumenų masės ar tada, kai reikia papildyti angliavandenių atsargas, kai jų pakankamo kiekio nesurenkame su maistu. Siekiant greitesnio atsistatymo ir didesnės raumenų masės, šiuos maisto papildus reikėtų vartoti po treniruotės. Pagrindiniai angliavandenių tipai, kurie jus turėtų greitai pastatyti ant kojų, tai Vitargo, dekstrozė, maltodekstrinas ir karbolynas. Visa tai padės atsistatyti daug greičiau nei įprastai. Angliavandenius rekomenduojama maišyti kartu su baltymų kokteiliais. Tai tiesiog idealu!
  •  
  • Angliavandeniai yra ir puikus prieštreniruotinis pagalbininkas. Jeigu jaučiate, kad trūksta jėgų po sunkaus darbo ar kokios kitos veiklos, porcija šio maisto papildo gali suteikti energijos. Angliavandenių papildų vartojimas yra greitas ir patogus būdas užtikrinti šios maistinės medžiagos poreikį, prieš, per, po treniruotės, ar bet kokiu kitu dienos metu.
  •  
Rikiuoti:
Rodyti:
Iso Plus IZOTONINIS PARUOŠIAMAS KOKTEILIS MILTELIŲ FORMOJE   Olimp Iso Plus - angliavandenių ir elektrolitų koncentratas praturtintas svarbiausiais vitaminais, ypač naudingas ilgai trunkančio, ištvermės reikalaujančio fizinio krūvio metu.     GRYNASIS KIEKIS: 1505 g (86 porcijos)   VARTOJIMAS: &..
17.99 €
1 atsiliepimai.
Išparduota
Olimp
Carbox ANGLIAVANDENIŲ MIŠINYS MILTELIŲ FORMOJE KOKTEILIUI PARUOŠTI   Biotech Carbox tai angliavandenių mišinys: Multi-Interval Carbox™ tai labai pažengusi sudėtinga angliavandenių formulė kuri yra moksliškai sukurta, kad tiektų optimalią energiją prieš treniruotes ir padidintų energijos lygį po treniruočių. Ji taip pat ..
17.30 €
Išparduota
BIOTECH USA
informacija klientui